Särkänniemi-suunnistus 2017

H12

Smart Follow

        Starting time Intermediate
viimeinen
Finish
1,4 km
 
1.   Elias Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:58:00   8:13 (1)  8:20  
2.   Topias Muukkonen SK Uusi  FIN  11:11:00   8:16 (2)  8:23  
3.   Milo Konttila Tampereen Pyrintö  FIN  11:16:00   8:32 (3)  8:40  
4.   Anttoni Mäki-Laurila Punkalaitumen Kunto  FIN  11:33:00   8:52 (4)  9:00  
5.   Nuutti Vennelä Kangasala SK  FIN  10:44:00   8:56 (5)  9:04  
6.   Joonas Meuronen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:48:00   8:58 (6)  9:06  
7.   Kaapo Lehtonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:39:00   9:12 (7)  9:20  
8.   Eevert Kenttämies Koovee  FIN  11:12:00   9:17 (8)  9:26  
9.   Kasper Joensivu Valkeakosken Haka  FIN  11:36:00   9:24 (9)  9:32  
10.   Vilho Malmberg Helsingin Suunnistajat  FIN  11:37:00   9:41 (10)  9:48  
11.   Paavo Lahti Rastikarhut  FIN  11:21:00   9:45 (11)  9:53  
12.   Juho Kivilaakso Lynx  FIN  10:52:00   9:48 (13)  9:56  
12.   Kalle Ojala Koovee  FIN  11:25:00   9:47 (12)  9:56  
14.   Miro Sivonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:03:00   10:03 (14)  10:11  
15.   Ville Lemberg Rasti-Jussit  FIN  11:06:00   10:09 (15)  10:16  
16.   Ilari Skyttä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:28:00   10:11 (16)  10:19  
17.   Heikki Sumanen Espoon Akilles  FIN  11:23:00   10:20 (17)  10:28  
18.   Verneri Vaasvainio Tampereen Pyrintö  FIN  10:42:00   10:29 (18)  10:37  
19.   Atte Kirvesmies Kuopion Suunnistajat  FIN  10:56:00   10:33 (19)  10:40  
20.   Jere Simola Koovee  FIN  10:51:00   10:45 (20)  10:52  
21.   Eemeli Kähäri Rastihaukat  FIN  11:42:00   10:50 (21)  10:58  
22.   Eino Haara Helsingin Suunnistajat  FIN  11:01:00   10:51 (22)  10:59  
22.   Oliver Suhonen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:18:00   10:51 (22)  10:59  
24.   Pyry Vaho Turun Suunnistajat  FIN  11:24:00   10:55 (24)  11:03  
25.   Lauri Aalto MS Parma  FIN  11:40:00   11:08 (26)  11:16  
26.   Hannes Nikkinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:14:00   11:07 (25)  11:17  
27.   Leevi Niemelä Kangasala SK  FIN  11:17:00   11:16 (27)  11:24  
28.   Joona Paulanne Tampereen Pyrintö  FIN  11:27:00   11:17 (28)  11:27  
29.   Lukas Teuri Espoon Suunta  FIN  11:08:00   11:33 (29)  11:42  
30.   Roni-Eemil Norrbacka Olavin Rasti  FIN  11:41:00   11:52 (30)  11:59  
31.   Matias Koskinen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:53:00   12:03 (31)  12:17  
31.   Eero Sallinen Kangasala SK  FIN  10:59:00   12:09 (32)  12:17  
33.   Matias Karru MS Parma  FIN  11:00:00   12:22 (33)  12:30  
34.   Veeti Kivitie Ulvilan Ura  FIN  11:05:00   12:27 (34)  12:34  
35.   Matias Immonen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:55:00   12:30 (35)  12:39  
36.   Jussi Hantula Kauhavan Wisa  FIN  11:07:00   12:36 (36)  12:44  
37.   Juho Filppula Virtain Urheilijat  FIN  10:41:00   12:38 (37)  12:48  
38.   Aaro Kujansuu Rastikarhut  FIN  10:47:00   12:40 (38)  12:49  
39.   Aadam Heikkinen Anttolan Urheilijat  FIN  11:02:00   13:17 (39)  13:26  
39.   Elmeri Konstari Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:29:00   13:17 (39)  13:26  
41.   Aksu Vuorensyrjä Kalvolan Keihäs  FIN  10:57:00   13:28 (41)  13:37  
42.   Eetu Granqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:09:00   13:44 (42)  13:52  
43.   Sami Saarikko Tampereen Pyrintö  FIN  11:35:00   13:53 (43)  14:01  
44.   Tatu Koponen Navi  FIN  11:34:00   13:56 (44)  14:03  
45.   Otso Sukselainen Lynx  FIN  11:39:00   14:18 (45)  14:28  
46.   Aaro Lahikainen Tampereen Pyrintö  FIN  10:46:00   15:25 (46)  15:34  
47.   Teo Nikkanen Tampereen Pyrintö  FIN  10:54:00   15:53 (47)  16:04  
48.   Matias Tapanainen Espoon Suunta  FIN  11:30:00   17:06 (48)  17:15  
49.   Alpo Paajanen Anttolan Urheilijat  FIN  11:19:00   17:43 (49)  17:52  
50.   Lauri Hämeenniemi Helsingin Suunnistajat  FIN  11:20:00   17:47 (50)  17:56  
51.   Joel Ollikainen Navi  FIN  10:49:00   18:28 (51)  18:37  
52.   Niilo Nieminen Rasti-Lukko  FIN  11:04:00   19:05 (52)  19:15  
53.   Viacheslav Zhukov Anttolan Urheilijat  FIN  10:40:00   19:36 (53)  19:47  
54.   Konsta Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:31:00   19:42 (54)  19:53  
55.   Elias Seppä Angelniemen Ankkuri  FIN  10:38:00   21:26 (55)  21:35  
56.   Kasper Falenius SK Uusi  FIN  11:45:00   21:43 (56)  21:52  
57.   Eetu Knuuttila Lapuan Virkiä  FIN  10:45:00   23:13 (57)  23:22  
58.   Reko Valtaoja Kangasala SK  FIN  11:38:00   35:08 (58)  35:17  
59.   Tatu Lääveri Rajamäen Rykmentti  FIN  10:50:00   35:53 (59)  36:05  
60.   Jalo Petroff OK Trian  FIN  11:22:00      37:04  
   Juho Noponen Espoon Suunta  FIN  10:43:00      DQ  
   Valio Valtokari Navi  FIN  11:10:00      DNS  
   Eemil Peltola Lynx  FIN  11:13:00      DQ  
   Jere Yliselä Lapuan Virkiä  FIN  11:15:00      DQ  
   Topi Nivukoski Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:26:00      DQ  
   Joonas Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  11:32:00      DQ  
   Matti Pitkänen Rasti-Jussit  FIN  11:43:00      DNS  
   Aleksi Ojala Koovee  FIN  11:44:00      DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English