Särkänniemi-suunnistus 2017

H10A

Smart Follow

        Starting time Intermediate
viimeinen
Finish
1,2 km
 
1.   Anton Kemppi Espoon Suunta  FIN  11:14:00   7:35 (1)  7:43  
2.   Oliver Hellstedt Lynx  FIN  11:37:00   9:23 (2)  9:31  
3.   Pyry Majaharju Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:18:00   9:31 (3)  9:39  
4.   Aapo Virkajärvi Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:30:00   9:46 (4)  9:55  
5.   Juho Juva Angelniemen Ankkuri  FIN  11:26:00   9:53 (5)  10:01  
6.   Väinö Haara Helsingin Suunnistajat  FIN  11:23:00   10:49 (6)  10:59  
7.   Eliel Lintula RastiPiikkiö  FIN  11:34:00   10:49 (6)  11:00  
8.   Aaro Kämäräinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:15:00   11:10 (8)  11:18  
9.   Sampo Syväterä Rasti-Nokia  FIN  11:13:00   11:36 (9)  11:45  
10.   Samuel Jalonen Turun Suunnistajat  FIN  11:40:00   12:52 (10)  13:01  
11.   Akseli Skyttä Tampereen Pyrintö  FIN  11:38:00   12:52 (10)  13:03  
12.   Leevi Kantelinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:21:00   13:32 (12)  13:41  
13.   Aaro Hämäläinen Kangasala SK  FIN  11:17:00   13:37 (13)  13:52  
14.   Mikael Suni Espoon Suunta  FIN  11:33:00   14:14 (14)  14:24  
15.   Samu Ritala Tampereen Pyrintö  FIN  11:32:00   14:34 (15)  14:43  
16.   Mikko Eurén Rastivarsat  FIN  11:19:00   15:29 (16)  15:38  
17.   Anton Lemberg Tampereen Pyrintö  FIN  11:12:00   15:44 (17)  15:54  
18.   Matias Nyman Turun Suunnistajat  FIN  11:22:00   16:11 (18)  16:21  
19.   Kalle Pihkoluoma Kyrös-Rasti  FIN  11:36:00   16:19 (19)  16:28  
20.   Sakari Mäkelä Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:39:00   17:02 (20)  17:12  
21.   Erik Lillqvist Kangasala SK  FIN  11:35:00   17:16 (21)  17:24  
22.   Arthur Wickholm OK Trian  FIN  11:10:00   18:38 (22)  18:46  
23.   Valtteri Pasanen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:20:00   18:41 (23)  18:53  
24.   Toivo Castrén Espoon Suunta  FIN  11:24:00   23:54 (24)  24:10  
25.   Viljo Tirronen Tampereen Pyrintö  FIN  11:27:00   24:38 (25)  24:57  
26.   Antti Pajari SK Vuoksi  FIN  11:31:00   25:03 (26)  25:11  
27.   Kaapo Malmström Rajamäen Rykmentti  FIN  11:11:00   25:10 (27)  25:19  
28.   Atte Riikonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:16:00   29:01 (28)  29:12  
29.   Jere Pakarinen Rasti-Nokia  FIN  11:25:00   31:10 (29)  31:19  
30.   Elmeri Laine Turun Suunnistajat  FIN  11:29:00   33:53 (30)  34:05  
   Samu Vuorela Espoon Akilles  FIN  11:28:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English