VI Hollolan maastotriathlon Tiilikankaalla 28.6.2017

Lyhyt - Miehet kunto

Smart Follow

        Starting time Intermediate
Uinti
Intermediate
T1
Intermediate
Pyörä alku
Intermediate
10,1 km
Intermediate
Pyöräily aika
Intermediate
Pyöräily loppu
Intermediate
T2
Intermediate
Juoksu alku
Intermediate
2,6 km
Intermediate
Juoksun aika
Finish
13,8 km
 
1.   Turo Inkiläinen Hollola    18:30:00   10:14 (14)  2:02 (4)  12:16 (14)  37:57 (3)  26:12 (1)  38:29 (3)  19 (3)  38:48 (3)  51:05 (1)  12:58 (1)  51:46  
2.   Janne Tommola     18:30:00   5:52 (2)  2:30 (8)  8:22 (3)  36:38 (2)  28:48 (2)  37:10 (2)  25 (7)  37:36 (1)  52:25 (2)  15:46 (3)  53:22  
3.   Risto Aaltonen Rasport    18:30:00   7:11 (6)  1:24 (1)  8:36 (4)  39:09 (4)  31:12 (5)  39:48 (4)  24 (6)  40:13 (4)  54:58 (3)  15:40 (2)  55:53  
4.   Ari Kaikkonen Tampere    18:30:00   5:39 (1)  1:51 (3)  7:30 (1)  36:34 (1)  29:37 (3)  37:08 (1)  55 (10)  38:03 (2)  54:59 (4)  17:50 (8)  55:54  
5.   Paavo Vironen Hollolan Urheilijat -46    18:30:00   7:19 (7)  1:38 (2)  8:57 (5)  40:08 (5)  31:41 (6)  40:38 (5)  18 (2)  40:57 (5)  56:06 (6)  15:52 (5)  56:49  
6.   Veeti Passila HU-46    18:30:00   7:45 (10)  2:02 (5)  9:48 (8)  40:20 (7)  31:03 (4)  40:51 (6)  13 (1)  41:05 (6)  56:05 (5)  15:50 (4)  56:55  
7.   Pekka Aaltonen Lahti    18:30:00   6:03 (3)  3:18 (14)  9:21 (6)  40:35 (9)  31:44 (8)  41:06 (9)  22 (4)  41:28 (7)  58:24 (7)  17:51 (9)  59:19  
8.   Pertti Pajunen hollola    18:30:00   6:09 (4)  2:12 (6)  8:21 (2)  40:18 (6)  32:32 (10)  40:54 (7)  1:31 (12)  42:25 (8)  59:57 (8)  18:32 (11)  1:00:57  
9.   Juha Kiuru Hollola    18:30:00   8:33 (13)  2:59 (11)  11:32 (13)  44:32 (11)  33:35 (11)  45:08 (11)  32 (8)  45:40 (10)  1:01:56 (9)  17:09 (6)  1:02:50  
10.   Esa Ala-Mutka     18:30:00   10:33 (15)  3:12 (13)  13:45 (15)  45:08 (13)  31:57 (9)  45:43 (13)  23 (5)  46:07 (12)  1:02:41 (11)  17:30 (7)  1:03:37  
11.   Jarno Koskimaa X-tri Lahti    18:30:00   7:06 (5)  2:16 (7)  9:22 (7)  40:29 (8)  31:41 (7)  41:03 (8)  1:26 (11)  42:30 (9)  1:02:19 (10)  21:09 (14)  1:03:39  
12.   Joona Ukkonen Turku    18:30:00   7:24 (8)  3:08 (12)  10:33 (10)  43:37 (10)  33:41 (12)  44:15 (10)  1:43 (13)  45:58 (11)  1:03:28 (12)  18:37 (12)  1:04:35  
13.   Janne Ylijärvi Lahti    18:30:00   7:25 (9)  2:54 (10)  10:20 (9)  44:38 (12)  34:51 (13)  45:11 (12)  2:00 (15)  47:11 (13)  1:06:27 (13)  20:21 (13)  1:07:33  
14.   Pekka Korpinen Jana    18:30:00   8:16 (12)  2:38 (9)  10:54 (11)  56:13 (14)  46:03 (14)  56:58 (14)  33 (9)  57:32 (14)  1:15:00 (14)  18:25 (10)  1:15:58  
15.   Aslak Kristian Antinkaapo TURKU    18:30:00   7:58 (11)  3:32 (15)  11:31 (12)  1:14:18 (15)  1:03:46 (15)  1:15:17 (15)  1:56 (14)  1:17:14 (15)  1:46:11 (15)  30:55 (15)  1:48:09  
   Peeter Samblik Espoo    18:30:00                                 DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English