Fiskars Village Halloween Run 2017

7,3

Starting list

27Anders BerghällLänsi-Uudenmaan Urheilijat18:00:00   27MP
28Markus Espling18:00:00   28MP
29Timo HellbergKirjakkalan Alku18:00:00   29MP
30Thomas HolmströmGladius Kirkkonummi18:00:00   30MP
31Tomi Huhtamäki18:00:00   31MP
32Ben Jansson18:00:00   32MP
33Patrick Jönsson18:00:00   33MP
34Vesa KinnunenJG Runners18:00:00   34MP
35Petri Kokkinen18:00:00   35MP
36Tatu KorhonenMarttilan murto18:00:00   36MP
37Peter Kullberg18:00:00   37MP
38Dani LakimaJG Runners18:00:00   38MP
39Jonni LeporantaPohjois-Tapiolan Pauke18:00:00   39MP
40Harry Ljungqvist18:00:00   40MP
41Toni Manni18:00:00   41MP
42Kari NieminenSorv-Elektro Oy18:00:00   42MP
43Kari Ojala18:00:00   43MP
44Tony Pertiö18:00:00   44MP
45Kari PyrhönenRaaseporin viini- ja juoksuseur18:00:00   45MP
46Milton Rolin18:00:00   46MP
47Niclas Svahnström18:00:00   47MP
48Jonas Söderlund18:00:00   48MP
50Tommi-Henrik Vähäkylä18:00:00   50MP
63Anna Alm18:00:00   63NP
64Sari EskolinKirjakkalan Alku18:00:00   64NP
65Sanna Fagerström-JokinenFiilis RUN18:00:00   65NP
66Sanna Hallén18:00:00   66NP
67Sanna HaronojaKuperkeikka Espoo18:00:00   67NP
68Carmela Hellsten18:00:00   68NP
69Filippa Hellsten18:00:00   69NP
70Hanna Kanerva18:00:00   70NP
71Milla Köynnös18:00:00   71NP
72Sara LeinoHelsingin Jyry18:00:00   72NP
73Susanna Louneva18:00:00   73NP
74Lena MalmbergÖSK18:00:00   74NP
75Päivi MattilaRaaseporin viini- ja juoksuseur18:00:00   75NP
76Susanna Michaeli18:00:00   76NP
77Nina Nuutinen18:00:00   77NP
78Lea OjaHelsinki Triathlon18:00:00   78NP
79Ulla ParkkariKuperkeikka Espoo18:00:00   79NP
80Paula Porkka18:00:00   80NP
81Anne Rauhala18:00:00   81NP
82Hanna Rintakoski18:00:00   82NP
83Kirsi Rolin18:00:00   83NP
84Jessica RomsTenala IF18:00:00   84NP
85Kati Salonen18:00:00   85NP
86Micaela SandbergÖsterby sportklubb18:00:00   86NP
87Merja Sillanpää18:00:00   87NP
88Senja Sirkeinen18:00:00   88NP
89Reetta Varonenwww.unifit.fi18:00:00   89NP
90Tuula VesalainenTriathlonSuomi18:00:00   90NP
91Kaisa Villa18:00:00   91NP
92Jonna Öblom18:00:00   92NP
93Virve Savoila18:00:00   93NP
94Peter Asén18:00:00   94MP
98Marius Wasström18:00:00   98MP
138Mia Puhakka18:00:00   138NP
142Jill FribergIF Raseborg18:00:00   142NP
143Micael HeimbergSkogby IK18:00:00   143MP
144Josefine Augustsson18:00:00   144NP
150Johnny Strömberg18:00:00   150MP
151Katre Tang18:00:00   151NP
152Cecilia Lönngren18:00:00   152NP
155Oscar Gustafsson18:00:00   155MP
156Kajsa Gustafsson18:00:00   156NP
159Anna HellenKarjaan URA18:00:00   159NP
160Sirpa Hellen18:00:00   160NP
161Tero NyholmTammisaari18:00:00   161MP
162Nea Lakima-Terkola18:00:00   162NP
165Mirella Teerisalo18:00:00   165NP
166Milka Teerisalo18:00:00   166NP
167Markus Teerisalo18:00:00   167MP
169Kai Kääriäinen18:00:00   169MP
172Markku VerkamaTOPLARI18:00:00   172MP
173Emma Verkama18:00:00   173NP
175Sussie De La ChapelleKF18:00:00   175NP
176Laura HyryläinenNJK18:00:00   176NP
177Jari MontonenBillnäs Enduro18:00:00   177MP
178Johanna HonkanenMurut18:00:00   178NP
179Ilona HaarlaaMurut18:00:00   179NP
180Sami Kajander18:00:00   180MP
183Jukka SaloKU-5818:00:00   183MP
184Ivan Kalashnikov18:00:00   184MP
186Sara LeinoHKIN JYRY18:00:00   186NP
187Anssi ParviainenVantaan hiitoseura18:00:00   187MP
188Reima HietaLieto18:00:00   188MP
189Antti ReimanSalon Vilpas18:00:00   189MP
190Magnus KevinTenala IF18:00:00   190MP
191Lasse KalmiIK Trissan18:00:00   191MP

Classes:

| Form of the results:
Suomi Svenska English