Grano Games 2017

D21A 2. day

Smart Follow

        Starting time Intermediate
8,1 km
Finish
8,2 km
 
1.   Liisa Anttila Koovee  FIN  12:51:00   1:08:15 (1)  1:08:44  
2.   Miia Niittynen Koovee  FIN  12:07:00      1:09:49  
3.   Susen Lösch Germany  12:49:00   1:12:43 (2)  1:13:10  
4.   Anni Heikkonen MS Parma  FIN  12:37:00   1:13:35 (3)  1:14:06  
5.   Satu Tahvonen Paimion Rasti  FIN  12:13:00   1:20:19 (4)  1:20:54  
6.   Milla Lohikainen Rastivarsat  FIN  12:03:00   1:20:50 (5)  1:21:22  
7.   Isabelle Feer Kangasala SK  SUI  12:29:00   1:21:29 (6)  1:21:57  
8.   Hanna Sivén Kangasala SK  FIN  12:45:00   1:22:22 (7)  1:22:52  
9.   Iida Savolainen Kangasala SK  FIN  12:21:00   1:22:39 (8)  1:23:12  
10.   Emmi Jokela Sweden  FIN  12:23:00   1:23:36 (9)  1:24:06  
11.   Elli Peltomäki Rastikarhut  FIN  12:27:00   1:23:39 (10)  1:24:13  
12.   Patricia Nieke Germany  12:11:00   1:24:04 (11)  1:24:32  
13.   Netta Rajamäki Kangasala SK  FIN  12:41:00   1:25:16 (12)  1:25:43  
14.   Anna Kotkajuuri Kangasala SK  FIN  12:17:00   1:25:43 (13)  1:26:11  
15.   Jenni Joensuu-Partanen Kangasala SK  FIN  12:33:00   1:26:36 (14)  1:27:11  
16.   Maija Ojanen Kangasala SK  FIN  12:05:00      1:31:10  
17.   Sonja Julkunen SK Pohjantähti  FIN  12:19:00   1:32:15 (15)  1:32:42  
18.   Kaisa Lylynperä Angelniemen Ankkuri  FIN  12:35:00   1:34:54 (16)  1:35:35  
19.   Minna Saarinen Kangasala SK  FIN  12:25:00   1:35:10 (17)  1:35:51  
20.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  12:31:00   1:41:42 (18)  1:42:27  
21.   Mari Schutskoff Kangasala SK  FIN  12:09:00   1:46:59 (19)  1:47:44  
22.   Emmi Diaz Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:01:00   2:05:23 (20)  2:05:59  
   Tuija Kuusela Rastikarhut  FIN        DNS  
   Vacant1 Varat  23        DNS  
   Natasha Key Austria        DNS  
   Essi Jalanto Kangasala SK  FIN        DNS  
   Lotta Sandroos Rastikarhut  FIN        DNS  
   Mia Taini Jämsän Retki-Veikot  FIN        DNS  
   Elina Lammi Helsingin Suunnistajat  FIN        DNS  
   Sonja Mörsky Keuruun Kisailijat  FIN        DNS  
   Suvi Harju Tampereen Pyrintö  FIN        DNS  
   Essi Väisänen SK Vuoksi  FIN        DNS  
   Hanna Raitanen Rajamäen Rykmentti  FIN        DNS  
   Suvi Ylikylä Rastikarhut  FIN        DNS  
   Pinja Hietanen Kouvolan Suunnistajat  FIN        DNS  
   Pihla Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN        DNS  
   Johanna Niittymäki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN        DNS  
   Laura Korpela Rasti 88  FIN        DNS  
   Sanna Ylikylä Rastikarhut  FIN        DNS  
   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN        DNS  
   Maiju Kohonen Rasti-Nokia  FIN        DNS  
   Anni-Maija Fincke Tampereen Pyrintö  FIN        DNS  
   Riina Liuha Kangasala SK  FIN        DNS  
   Vacant1 Varat  23        DNS  
   Laura Ahonen Kangasala SK  FIN        DNS  
   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri  FIN        DNS  
   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot  FIN        DNS  
   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN        DNS  
   Maija Sianoja MS Parma  FIN        DNS  
   Tuulia Kivistö Trian  FIN        DNS  
   Taina Uotila Oriveden Ponnistus  FIN        DNS  
   Ruut Kanko Suunta Jyväskylä  FIN  12:15:00      DNF  
   Saina Pöyhönen Rastikarhut  FIN  12:39:00      DNS  
   Emmi Lehkonen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:43:00      DNF  
   Sara Lax Koovee  FIN  12:47:00      DNF  
   Miina Kanko Kangasala SK  FIN  12:53:00      DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English