V Hollolan maastotriathlon Tiilikankaalla 29.6.2016

Pitkä - Miehet yleinen

Smart Follow

        Starting time Intermediate
Uinti
Intermediate
Varuste I
Intermediate
Pyörä alku
Intermediate
Pyörä aika
Intermediate
Pyörä maali
Intermediate
Varuste II
Intermediate
Juoksu alku
Intermediate
Juoksu aika
Finish
27,9 km
 
1.   Juha Hirsimäki X-tri Lahti  MYL  18:00:00   15:02 (4)  43 (2)  15:46 (4)  44:11 (1)  59:58 (2)  33 (4)  1:00:31 (2)  24:09 (1)  1:24:40  
2.   Jaakko Mäkelä Halti adventure team  MYL  18:00:00   14:32 (3)  42 (1)  15:15 (2)  44:40 (2)  59:56 (1)  32 (2)  1:00:28 (1)  25:04 (2)  1:25:33  
3.   Mika Somppi X-tri Lahti  MYL  18:00:00   14:29 (2)  1:05 (5)  15:35 (3)  46:10 (4)  1:01:45 (3)  33 (5)  1:02:19 (3)  26:14 (3)  1:28:34  
4.   Mikko Joensuu KUTU-Triathlon Kuopio  MYL  18:00:00   15:08 (5)  46 (3)  15:55 (5)  45:52 (3)  1:01:47 (4)  35 (7)  1:02:23 (4)  29:12 (8)  1:31:36  
5.   Aku Joentausta Nastola Triathlon  MYL  18:00:00   17:51 (6)  58 (4)  18:50 (6)  47:49 (5)  1:06:39 (6)  34 (6)  1:07:14 (6)  26:33 (4)  1:33:48  
6.   Antti Oksalahti Hollola  MYL  18:00:00   13:48 (1)  1:16 (7)  15:05 (1)  50:47 (7)  1:05:53 (5)  37 (8)  1:06:30 (5)  28:33 (6)  1:35:04  
7.   Jaakko Wähäsilta Helsinki Triathlon  MYL  18:00:00   19:19 (10)  1:08 (6)  20:27 (8)  50:05 (6)  1:10:33 (7)  53 (11)  1:11:26 (7)  27:02 (5)  1:38:28  
8.   Sami Liinalampi Espoo  MYL  18:00:00   18:06 (7)  1:32 (8)  19:38 (7)  53:32 (9)  1:13:11 (8)  43 (10)  1:13:54 (8)  29:37 (9)  1:43:32  
9.   Jarno Lindstedt KingsWay CyclingTeam  MYL  18:00:00   19:12 (8)  1:40 (9)  20:53 (9)  54:38 (10)  1:15:32 (10)  29 (1)  1:16:01 (10)  29:12 (7)  1:45:13  
10.   Mikko Jokinen   MYL  18:00:00   19:36 (11)  1:43 (10)  21:19 (10)  52:41 (8)  1:14:01 (9)  32 (3)  1:14:34 (9)  32:22 (10)  1:46:56  
11.   Juha Hyvönen   MYL  18:00:00   20:01 (12)  2:19 (13)  22:21 (12)  54:40 (11)  1:17:01 (11)  55 (12)  1:17:56 (11)  33:15 (12)  1:51:12  
12.   Mikko Kotola   MYL  18:00:00   26:08 (16)  1:59 (11)  28:08 (16)  56:51 (13)  1:24:59 (14)  1:08 (13)  1:26:08 (14)  32:47 (11)  1:58:55  
13.   Lauri Suokas Jyväskylä  MYL  18:00:00   19:17 (9)  2:28 (14)  21:45 (11)  58:13 (14)  1:19:59 (12)  43 (9)  1:20:42 (12)  38:14 (14)  1:58:57  
14.   Santeri Savolainen   MYL  18:00:00   21:55 (15)  2:41 (15)  24:36 (14)  55:41 (12)  1:20:17 (13)  1:35 (14)  1:21:53 (13)  37:35 (13)  1:59:28  
15.   Tero Saarikangas   MYL  18:00:00   21:32 (13)  3:28 (16)  25:01 (15)  1:01:45 (15)  1:26:47 (15)  1:45 (15)  1:28:32 (15)  41:57 (16)  2:10:29  
16.   Mikko Kuronen Herrala  MYL  18:00:00   21:34 (14)  2:12 (12)  23:47 (13)  1:05:09 (16)  1:28:56 (16)  1:50 (16)  1:30:47 (16)  41:47 (15)  2:12:35  
   Kasperi Leppänen   MYL  18:00:00                           DNS  
   Markus Hytönen Hollola  MYL  18:00:00                           DNF  
   Ilkka Toiviainen Helsinki Triathlon  MYL  18:00:00                           DNS  
   Juho Nurmi X-tri Lahti  MYL  18:00:00                           DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English