V Hollolan maastotriathlon Tiilikankaalla 29.6.2016

Lyhyt - Naiset yleinen

Smart Follow

        Starting time Intermediate
Uinti
Intermediate
Varuste I
Intermediate
Pyörä alku
Intermediate
Pyörä aika
Intermediate
Pyörä maali
Intermediate
Varuste II
Intermediate
Juoksu alku
Intermediate
Juoksu aika
Finish
13,8 km
 
1.   Jenni Raivio Huhtasuon Hiihto  NYL  18:30:00   6:33 (5)  1:00 (2)  7:33 (5)  27:18 (2)  34:51 (1)  48 (9)  35:40 (1)  13:15 (1)  48:55  
2.   Sari Berggren X-Tri Lahti  NYL  18:30:00   6:07 (4)  1:01 (3)  7:08 (3)  28:36 (4)  35:45 (2)  24 (2)  36:09 (2)  14:57 (3)  51:07  
3.   Helena Antell KP-Tri  NYL  18:30:00   5:51 (2)  48 (1)  6:39 (1)  29:11 (5)  35:50 (3)  19 (1)  36:10 (3)  15:29 (4)  51:39  
4.   Anu Mikkola   NYL  18:30:00   7:58 (10)  1:27 (6)  9:26 (8)  27:36 (3)  37:02 (5)  1:01 (12)  38:04 (5)  15:30 (5)  53:35  
5.   Laura Lire Turku  NYL  18:30:00   5:55 (3)  1:20 (4)  7:16 (4)  30:16 (6)  37:32 (6)  35 (5)  38:07 (6)  15:41 (6)  53:49  
6.   Karoliina Heinonen   NYL  18:30:00   8:48 (11)  1:25 (5)  10:13 (11)  26:08 (1)  36:22 (4)  48 (10)  37:10 (4)  17:18 (7)  54:28  
7.   Emilia Immonen   NYL  18:30:00   5:24 (1)  1:27 (7)  6:52 (2)  32:35 (9)  39:27 (7)  30 (4)  39:58 (7)  14:34 (2)  54:32  
8.   Saana Hyvärinen   NYL  18:30:00   7:20 (7)  2:26 (13)  9:47 (9)  31:38 (8)  41:25 (9)  1:03 (13)  42:29 (9)  18:44 (8)  1:01:14  
9.   Hanna Sainio   NYL  18:30:00   7:31 (8)  1:53 (9)  9:25 (7)  31:35 (7)  41:00 (8)  35 (6)  41:36 (8)  20:43 (11)  1:02:20  
10.   Mira Väänänen   NYL  18:30:00   7:39 (9)  2:17 (10)  9:56 (10)  34:52 (10)  44:49 (10)  28 (3)  45:17 (10)  19:07 (9)  1:04:25  
11.   Johanna Penttinen Luhtikylä  NYL  18:30:00   10:11 (13)  1:44 (8)  11:55 (13)  40:53 (11)  52:49 (11)  50 (11)  53:40 (12)  19:31 (10)  1:13:11  
12.   Ritva Tanskanen Herrala Hollola  NYL  18:30:00   8:49 (12)  2:26 (12)  11:15 (12)  41:35 (12)  52:51 (12)  48 (8)  53:40 (11)  23:28 (12)  1:17:08  
13.   Agnete Samblik Espoo  M40  18:30:00   6:34 (6)  2:19 (11)  8:53 (6)  44:36 (13)  53:29 (13)  47 (7)  54:17 (13)  28:37 (13)  1:22:54  
   Marjo Koivuranta Lahti  NYL  18:30:00                           DNS  
   Laura Loveson Lahti  NYL  18:30:00                           DNS  
   Piia Autonen-Laakso Riihimäki  NYL  18:30:00                           DNF  
   Kirsi Nurmi   NYL  18:30:00                           DNS  
   Sirpa Salmi Kellokoski  NYL  18:30:00                           DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English