NouXtreme,11.10.2015, Esbo IF, Solvalla, Espoo

Miehet 20km

Smart Follow

        Starting time Intermediate
10,0 km
Finish
20,0 km
 
1.   Wilhelm Stenbacka Kuikan Kisailijat    11:30:00   50:00 (1)  1:39:23  
2.   Kristoffer Donner ESBO IF    11:30:00   50:01 (2)  1:40:23  
3.   Karl Nyman Esbo IF    11:30:00   56:08 (3)  1:51:17  
4.   Antti Haapalainen Sisu - Sulkapojat    11:30:00   56:22 (4)  1:53:26  
5.   Antti Patjas Karkki-Rasti    11:30:00   56:52 (5)  1:55:03  
6.   Aki-Pekka Tammilehto     11:30:00   56:52 (6)  1:55:09  
7.   Heikki Puustinen     11:30:00   1:00:59 (9)  2:00:52  
8.   Frédérick Viens     11:30:00   58:08 (7)  2:01:13  
9.   Tuomas Heikkilä     11:30:00   1:00:34 (8)  2:02:37  
10.   Hannu Lallukka     11:30:00   1:06:16 (19)  2:03:45  
11.   Timo Kokkila     11:30:00   1:02:32 (11)  2:06:00  
12.   Jarkko Murtoaro Beach boys    11:30:00   1:02:32 (10)  2:06:00  
13.   Rene Holst     11:30:00   1:03:23 (13)  2:06:52  
14.   Harri Mäkelä Dök rf    11:30:00   1:04:01 (15)  2:09:22  
15.   Ville Tolkki Pitkäjärven nuoret hirvet missi    11:30:00   1:03:22 (12)  2:09:35  
16.   Kristian Myllymäki     11:30:00   1:04:57 (17)  2:10:24  
17.   Ville Laurén     11:30:00   1:03:38 (14)  2:11:22  
18.   Jukka Nyblom Endurance    11:30:00   1:06:25 (20)  2:12:05  
19.   Antti Hämäläinen     11:30:00   1:06:44 (22)  2:13:40  
20.   Jarkko Mäenpää     11:30:00   1:07:39 (24)  2:13:42  
21.   Tuomas Joutsenniemi     11:30:00   1:06:44 (21)  2:15:29  
22.   Mikko Viitanen     11:30:00   1:07:40 (25)  2:15:36  
23.   Teemu Peräjoki Pitkäjärven nuoret hirvet: Miss    11:30:00   1:04:47 (16)  2:15:53  
24.   Johnny Kippilä Pellinge runners club    11:30:00   1:05:06 (18)  2:19:10  
25.   Heikki Ikonen     11:30:00   1:08:41 (26)  2:26:43  
26.   Mikko Vormala     11:30:00   1:12:50 (31)  2:28:06  
27.   Seppo Madekivi Merisotakoulu    11:30:00   1:14:05 (32)  2:28:37  
28.   Ari Piironen     11:30:00   1:09:32 (27)  2:29:46  
29.   Jussi Näveri     11:30:00   1:10:07 (28)  2:31:41  
30.   Mark Voit     11:30:00   1:11:36 (29)  2:32:05  
31.   Marcel Kocher     11:30:00   1:07:35 (23)  2:32:13  
32.   Teemu Saikkonen     11:30:00   1:12:20 (30)  2:32:49  
33.   Jari Nordsten     11:30:00   1:24:24 (36)  2:38:16  
34.   Ilkka Pirskanen Jupperin Dynamo    11:30:00   1:17:52 (34)  2:39:37  
35.   Paulus Maasalo Kökkelin pinnistys ja ponnistus    11:30:00   1:17:52 (33)  2:39:38  
36.   Pietro Della Briotta Parolo     11:30:00   1:18:04 (35)  2:44:39  
37.   Mikko Tanskanen Kiertymäkulman Ukot    11:30:00   1:24:58 (38)  2:49:22  
38.   Esko Piekkari Kiertymänkulman Ukot    11:30:00   1:25:00 (39)  2:50:01  
39.   Jarmo Ruohonen Kiertymäkulman Ukot    11:30:00   1:24:57 (37)  2:50:41  
40.   Tuomas Silverang     11:30:00   1:33:45 (40)  3:04:07  
   160 VACANT     9:30:00      DNS  
   Petri Everkijeff     11:30:00      DNF  
   Teemu Kantola Pihan Pojat    11:30:00      DNS  
   Henning Henschel     11:30:00      DNS  
   150 VACANT     11:30:00      DNS  
   Seppo Madekivi     11:30:00      DNS  
   Dmitry Pogorelsky     11:30:00      DNS  
   Mikael Sundberg     11:30:00      DNS  
   Guy Romi     11:30:00      DNS  
   Bjørn Rogde     11:30:00      DNS  
   154 VACANT     11:30:00      DNS  
   153 VACANT     11:30:00      DNS  
   156 VACANT     11:30:00      DNS  
   155 VACANT     11:30:00      DNS  
   158 VACANT     11:30:00      DNS  
   157 VACANT     11:30:00      DNS  
   159 VACANT     11:30:00      DNS  
   152 VACANT     11:30:00      DNS  
   151 VACANT     11:30:00      DNS  
   Joni Tuomi ABB    11:30:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English