Lapin Lumirastit 2015 ja SM-erikoispitkä, Ounasvaaran Hiihtoseura

D21E 3. day

Smart Follow

        Starting time Intermediate
13,0 km
Intermediate
26,0 km
Finish
30,9 km
 
1.   Mira Kaskinen Ulvilan Ura  FIN  12:15:00   50:01 (1)  1:45:53 (1)  2:05:54  
2.   Mervi Pesu Rajamäen Rykmentti  FIN  12:15:00   56:57 (5)  1:48:27 (2)  2:07:52  
3.   Marjut Turunen SK Vuoksi  FIN  12:15:00   57:09 (6)  1:49:50 (3)  2:11:22  
4.   Salla Koskela Lounais-Hämeen Rasti  FIN  12:15:00   51:23 (2)  1:50:31 (4)  2:13:00  
5.   Mari Koivunen Lammin Säkiä  FIN  12:15:00   58:50 (7)  1:55:57 (5)  2:18:18  
6.   Oona Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  12:15:00   1:04:06 (10)  2:05:06 (7)  2:26:29  
7.   Sanna Pusa Haapamäen Urheilijat  FIN  12:15:00   55:13 (4)  2:03:30 (6)  2:26:54  
8.   Pernilla Tunis IF Femman  FIN  12:15:00   59:35 (8)  2:07:12 (8)  2:31:19  
9.   Mirka Suutari Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:15:00   53:34 (3)  2:07:47 (9)  2:33:25  
10.   Venla Tahvanainen Espoon Suunta  FIN  12:15:00   1:03:59 (9)  2:11:06 (10)  2:37:29  
11.   Sari Suomalainen Leppävaaran Sisu  FIN  12:15:00   1:09:10 (13)  2:15:46 (11)  2:40:57  
12.   Niina Jaako Länsi-Rajan Rasti  FIN  12:15:00   1:12:29 (14)  2:25:42 (13)  2:51:07  
13.   Milla Lotvonen Laitasaaren Veto  FIN  12:15:00   1:05:43 (11)  2:25:42 (13)  2:51:52  
14.   Mira Räisänen Saloisten Reipas  FIN  12:15:00   1:07:51 (12)  2:25:01 (12)  2:57:04  
15.   Heini Papinsaari Kangasala SK  FIN  12:15:00   1:13:11 (15)  2:30:17 (15)  2:58:38  
16.   Johanna Tiitto RasTiimi  FIN  12:15:00   1:16:43 (17)  2:30:58 (17)  2:58:42  
17.   Katariina Tiitto RasTiimi  FIN  12:15:00   1:16:41 (16)  2:30:56 (16)  3:00:32  
18.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:15:00   1:24:45 (20)  2:40:11 (18)  3:09:17  
19.   Marja Rauhalammi Haapamäen Urheilijat  FIN  12:15:00   1:24:30 (19)  2:45:31 (19)  3:15:44  
20.   Alma Toivonen Kangasala SK  FIN  12:15:00   1:17:00 (18)  2:47:12 (20)  3:16:23  
21.   Lina Lindfors IK Falken  FIN  12:15:00   1:32:28 (22)  3:07:31 (21)  3:42:08  
22.   Reetta Hämäläinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:15:00   1:25:24 (21)  3:15:02 (22)  3:52:31  
   Milka Reponen Haapamäen Urheilijat  FIN  12:15:00         DNF  
   Tiia Tallila Valkeakosken Haka  FIN  12:15:00         DNS  
   Antonia Haga OK Botnia  FIN  12:15:00         DNS  
   Sari Vääränen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:15:00         DNS  
   Marjo Bergman Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:15:00         DNS  
   Johanna Niittymäki Koovee  FIN  12:15:00         DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English