SM-pitkämatka R2, Rasti-Vihti

H70K2

Smart Follow

        Starting time Finish
2,0 km
 
1.   Pertti Havia Maarian Mahti  FIN  12:54:00   21:06  
2.   Tero Tiitola Rastikarhut  FIN  12:46:00   21:14  
3.   Arvo Jonkka Rastikarhut  FIN  12:52:00   23:41  
4.   Rauno Hedenström Maarian Mahti  FIN  12:40:00   23:46  
5.   Paavo Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:44:00   23:50  
6.   Erkki Laine Angelniemen Ankkuri  FIN  12:56:00   23:51  
7.   Marcus Ekström Kauhavan Wisa  FIN  13:00:00   25:14  
8.   Eino Pohjola Mesikämmenet  FIN  12:08:00   25:32  
9.   Keijo Koivula Hyvinkään Rasti  FIN  12:38:00   25:36  
10.   Unto Kanerva Rasti-Jyry  FIN  12:24:00   25:48  
11.   Pertti Valtee Helsingin Suunnistajat  FIN  13:06:00   26:01  
12.   Kalle Tolonen Mesikämmenet  FIN  12:50:00   26:04  
13.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:58:00   26:12  
14.   Risto Anjala Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:16:00   26:24  
15.   Jukka Niinimäki Hyvinkään Rasti  FIN  12:30:00   26:29  
16.   Timo Grönroos MS Parma  FIN  12:14:00   26:42  
17.   Jaakko Salo Saarijärven Pullistus  FIN  12:36:00   27:45  
18.   Jorma Kemppi Navi  FIN  12:48:00   27:50  
19.   Heikki Rusko Vaajakosken Terä  FIN  13:04:00   28:04  
20.   Risto Sirola Keravan Urheilijat  FIN  13:02:00   28:32  
21.   Markku Vilenius Rasti-Jyry  FIN  11:46:00   28:44  
22.   Juhani Sonkki Paimion Rasti  FIN  12:28:00   28:46  
23.   Jaakko Reini Tikkakosken Suunnistajat  FIN  12:12:00   28:50  
24.   Toivo Punkero Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:22:00   30:21  
25.   Raimo Karsikas Maarian Mahti  FIN  12:26:00   30:26  
26.   Seppo Kinnari Pihkaniskat  FIN  12:02:00   30:37  
27.   Reijo Rytkölä IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:10:00   30:41  
28.   Erkki Raimovaara Helsingin Suunnistajat  FIN  11:40:00   30:48  
29.   Osmo Lindeman Helsingin Suunnistajat  FIN  11:44:00   30:53  
30.   Seppo Jokipelto Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:54:00   31:23  
31.   Seppo Urhonen Turun Suunnistajat  FIN  12:32:00   31:42  
32.   Mikko Palomäki Hyvinkään Rasti  FIN  12:34:00   33:44  
33.   Seppo Paasonen Pihkaniskat  FIN  12:20:00   35:31  
34.   Eino Karppinen Säyneisen Salpa  FIN  12:42:00   36:17  
35.   Mauno Mikkilä Nivalan Suunnistajat  FIN  12:06:00   37:28  
36.   Lauri Hieta Kankaanpään Suunnistajat  FIN  12:00:00   41:33  
37.   Alf Westerlund OK Kristina  FIN  11:52:00   43:24  
38.   Vesa Jokela Nivalan Suunnistajat  FIN  11:58:00   44:08  
39.   Mauri Lähdekorpi IF Femman  FIN  11:56:00   46:08  
40.   Osmo Aronen Rastikarhut  FIN  11:42:00   53:56  
   Pentti Saario Loimaan Jankko  FIN  11:48:00   DQ  
   Osmo Perkinen Pihkaniskat  FIN  11:50:00   DNS  
   Kari Koskinen SOC Asikkala  FIN  12:04:00   DQ  
   Matti Hartman Hiidenkiertäjät  FIN  12:18:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English