SM-pitkämatka R2, Rasti-Vihti

H70K1

Smart Follow

        Starting time Finish
2,0 km
 
1.   Reijo Haaja Valkeakosken Haka  FIN  12:55:00   21:01  
2.   Juhani Jokinen Maarian Mahti  FIN  13:05:00   21:47  
3.   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  13:07:00   22:25  
4.   Seppo Karjalainen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:53:00   22:37  
5.   Timo Rapakko Suomusjärven Sisu  FIN  12:57:00   23:10  
6.   Erkki Kivistö Pihkaniskat  FIN  12:51:00   23:26  
7.   Pentti Tiira Lynx  FIN  13:03:00   24:00  
8.   Seppo Tammela Tikkakosken Suunnistajat  FIN  12:49:00   24:05  
9.   Jouko Torvikoski Järvenpään Palo  FIN  12:39:00   25:03  
10.   Jorma Saarimäki Vaasan Suunnistajat  FIN  12:27:00   25:33  
11.   Toivo Pelkonen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:41:00   25:34  
12.   Ralf Rönn Akilles OK  FIN  12:29:00   26:29  
13.   Pauli Korhonen Säyneisen Salpa  FIN  12:47:00   26:53  
14.   Seppo Sorri Pihtiputaan Tuisku  FIN  12:25:00   27:24  
15.   Reijo Leino Hiidenkiertäjät  FIN  12:21:00   27:30  
16.   Toivo Jokikuona RasTiimi  FIN  12:05:00   27:42  
17.   Jouko Karjalainen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:11:00   28:31  
18.   Pentti Kämäräinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:03:00   28:51  
19.   Pentti Helminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:23:00   29:13  
20.   Aarno Hovikorpi Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:59:00   29:26  
21.   Erkki Latvasto Helsingin Suunnistajat  FIN  12:07:00   30:05  
22.   Seppo Kettunen Rasti-Jyry  FIN  12:33:00   30:43  
23.   Matti Railo Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:55:00   31:06  
24.   Pauli Kleemola Perttelin Peikot  FIN  12:09:00   31:22  
25.   Ahti Iso-Somppi Loimaan Jankko  FIN  11:53:00   31:36  
26.   Osmo Kiiski Someron Esa  FIN  12:43:00   31:40  
27.   Esko Tuliniemi Pihkaniskat  FIN  11:43:00   31:48  
28.   Esko Jokinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:45:00   32:12  
29.   Pentti Karppinen Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:13:00   32:43  
30.   Karl-Erik Åberg Espoon Suunta  FIN  11:59:00   33:04  
31.   Hannu Harkola Päijät-Rasti  FIN  12:19:00   33:15  
32.   Jaakko Teppo Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:51:00   33:49  
33.   Pentti Rintala Hiisirasti  FIN  12:15:00   33:50  
34.   Pekka Elomaa Espoon Suunta  FIN  12:35:00   34:56  
35.   Matti Mäkinen Mesikämmenet  FIN  12:17:00   35:18  
36.   Keijo Jylhä Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:57:00   35:36  
37.   Reino Österberg Leppävaaran Sisu  FIN  11:49:00   35:48  
38.   Kari Launis Raisu Lumous  FIN  11:39:00   38:39  
39.   Olavi Junttila Helsingin Suunnistajat  FIN  13:01:00   39:06  
40.   Simo Luoma Pihkaniskat  FIN  11:45:00   41:28  
41.   Reino Kukkohovi Oulunsalon Vasama  FIN  12:31:00   1:03:51  
42.   Eero Kemppainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:41:00   1:18:09  
   Heikki Sulander Sahalahden Kunto  FIN  11:47:00   DNS  
   Kari Salminen Mikkelin Vauhti  FIN  12:01:00   DNF  
   Erkki Pietiläinen Perämeren Rasti  FIN  12:37:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English