SM-pitkämatka R2, Rasti-Vihti

H65K3

Smart Follow

        Starting time Finish
2,9 km
 
1.   Jouni Savelainen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:28:00   25:17  
2.   Veikko Loukonen Piikkiön Kehitys  FIN  12:26:00   26:36  
3.   Tapani Kesti Kuortaneen Kunto  FIN  12:18:00   27:33  
4.   Veikko Pellinen Joutsenon Kullervo  FIN  12:16:00   28:42  
5.   Kari Kallio Suomusjärven Sisu  FIN  12:02:00   29:24  
6.   Juhani Nippala Rasti-Jyry  FIN  12:14:00   29:34  
7.   Risto Wessman Hiidenkiertäjät  FIN  12:24:00   29:42  
8.   Veijo Kurvinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:10:00   29:49  
9.   Timo Peltola MS Parma  FIN  12:22:00   30:04  
10.   Pentti Tammisaari Hirvensalon Heitto  FIN  11:56:00   30:24  
11.   Risto Uljas Rasti-Jyry  FIN  12:04:00   30:45  
12.   Åge Liljeström Helsingin Suunnistajat  FIN  12:20:00   31:44  
13.   Heikki Hillo Valkeakosken Haka  FIN  12:08:00   31:49  
14.   Eero Leppäkorpi Leppävaaran Sisu  FIN  11:44:00   32:02  
15.   Risto Orpana SOC Asikkala  FIN  11:02:00   32:11  
16.   Kauko Keränen Urjalan Urheilijat  FIN  12:06:00   32:25  
17.   Olavi Lukkarinen SK Pohjantähti  FIN  11:36:00   32:53  
18.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta  FIN  11:58:00   33:24  
19.   Hannu Mattila Espoon Akilles  FIN  11:46:00   33:37  
20.   Kauko Turunen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:12:00   34:04  
21.   Eero Hyvönen Porvoon Urheilijat  FIN  12:00:00   34:58  
22.   Kalevi Moisio Turun Suunnistajat  FIN  11:22:00   36:00  
23.   Harri Tolvanen Pihkaniskat  FIN  11:28:00   37:31  
24.   Antti Rantasaari Piikkiön Kehitys  FIN  11:16:00   37:51  
25.   Leo Koistinen Vakka-Rasti  FIN  11:48:00   38:16  
26.   Risto Jarva Oriveden Ponnistus  FIN  11:50:00   38:19  
27.   Jorma Järvinen Keravan Urheilijat  FIN  11:42:00   38:33  
28.   Juhani Laine Karkki-Rasti  FIN  11:40:00   38:46  
29.   Erkki Kallio Loimaan Jankko  FIN  11:30:00   38:56  
30.   Markku Virtanen Espoon Akilles  FIN  11:20:00   38:57  
31.   Berndt Engström Pargas IF  FIN  11:18:00   39:29  
32.   Matti Virtanen Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:52:00   40:14  
33.   Pentti Reinikainen Rasti-Jyry  FIN  11:24:00   41:13  
34.   Paavo Holappa Tuusulan Voima-Veikot  FIN  11:32:00   41:33  
35.   Timo Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  11:08:00   42:46  
36.   Klaus Kihlman Pitäjänmäen Tarmo  FIN  11:14:00   43:56  
37.   Rauno Riikonen Perttelin Peikot  FIN  11:10:00   45:48  
38.   Alf Krogell IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:04:00   46:52  
39.   Raimo Pusa Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  11:54:00   47:24  
40.   Kalle Kuhmonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:26:00   51:56  
41.   Jorma Helin Rasti-Jyry  FIN  11:06:00   56:40  
42.   Pertti Salmenoja Hirvensalon Heitto  FIN  12:12:00   57:14  
   Jorma Ryynänen Pihkaniskat  FIN  11:34:00   DQ  
   Veli-Matti Kyckling Helsingin Suunnistajat  FIN  11:38:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English