SM-pitkämatka R2, Rasti-Vihti

H65K2

Smart Follow

        Starting time Finish
2,9 km
 
1.   Jorma Karvonen SOC Asikkala  FIN  12:25:00   27:54  
2.   Taisto Kemppainen Vaalan Karhu  FIN  12:19:00   28:40  
3.   Paavo Vesterinen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:51:00   30:08  
4.   Pekka Kanste OK Raseborg  FIN  12:23:00   30:15  
5.   Hannu Töyrylä Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:15:00   30:43  
6.   Ensio Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  12:17:00   30:50  
7.   Jorma Hyyryläinen Navi  FIN  12:11:00   30:52  
8.   Timo Turpeinen Vaajakosken Terä  FIN  12:09:00   31:47  
9.   Tapio Leino Helsingin Suunnistajat  FIN  12:05:00   32:32  
10.   Paavo Inkinen Rasti-Jyry  FIN  12:21:00   33:06  
11.   Paavo Holster Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:41:00   34:20  
12.   Reijo Mouhu Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:07:00   34:52  
13.   Heikki Lassila Pitäjänmäen Tarmo  FIN  12:13:00   34:56  
14.   Pertti Nieminen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:35:00   35:31  
15.   Lars Forsblom Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:03:00   36:04  
16.   Veikko Rautarae Hirvensalon Heitto  FIN  11:55:00   36:09  
17.   Pertti Ahtiainen Kalevan Rasti  FIN  11:21:00   36:33  
18.   Kalle Virtanen Rasti-Lukko  FIN  11:45:00   37:03  
19.   Matti Hahto Oriveden Ponnistus  FIN  11:57:00   37:56  
20.   Kauko Miettinen Suonenjoen Vasama  FIN  11:25:00   38:09  
21.   Ilkka Lainema MS Parma  FIN  11:33:00   38:15  
22.   Timo Huovila Karkki-Rasti  FIN  11:59:00   38:22  
23.   Henry Lågland Vaasan Suunnistajat  FIN  11:09:00   40:42  
24.   Yngve Alexandersson Närpes OK  FIN  12:01:00   41:46  
25.   Pekka Ottelin Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:27:00   42:26  
26.   Jaakko Laine Helsingin Suunnistajat  FIN  11:37:00   43:36  
27.   Matti Valta Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:31:00   45:03  
28.   Mikko Parjanne Espoon Suunta  FIN  11:13:00   45:17  
29.   Ossi Lakkala Kuopion Suunnistajat  FIN  11:39:00   46:04  
30.   Reino Hotti Helsingin Suunnistajat  FIN  11:19:00   46:41  
31.   Keijo Viljanen Loimaan Jankko  FIN  11:11:00   46:50  
32.   Rolf Eklund Helsingin Suunnistajat  FIN  11:03:00   47:02  
33.   Mauno Hanhela Haukiputaan Heitto  FIN  11:49:00   48:12  
34.   Harri Mäkelä Suunta-Sepot  FIN  11:53:00   48:13  
35.   Pekka Ahlqvist Turun Metsänkävijät  FIN  11:05:00   49:51  
36.   Olavi Hautala Rasti-Jussit  FIN  11:43:00   50:15  
37.   Harri Kuosa Loimaan Jankko  FIN  11:15:00   50:17  
38.   Hannu Harju Espoon Suunta  FIN  11:07:00   55:11  
39.   Kauko Salonen Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:23:00   1:00:07  
   Pentti Niemi Hauhon Sisu  FIN  11:01:00   DNS  
   Kari Löyttyjärvi Rasti-Jyry  FIN  11:17:00   DNS  
   Kari Sane Helsingin Suunnistajat  FIN  11:29:00   DQ  
   Håkan Rauma OK Botnia  FIN  11:47:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English