SM-pitkämatka R2, Rasti-Vihti

H60K2

Smart Follow

        Starting time Finish
3,3 km
 
1.   Markku Pietikäinen Joutsenon Kullervo  FIN  13:04:00   31:51  
2.   Hannu Kokkonen Rasti-Pielinen  FIN  12:44:00   32:40  
3.   Antero Laakso Punkalaitumen Kunto  FIN  13:00:00   33:40  
4.   Tapio Halme Angelniemen Ankkuri  FIN  13:08:00   33:46  
5.   Ossi Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:06:00   34:03  
6.   Esa Lehto Helsingin Suunnistajat  FIN  13:12:00   34:22  
7.   Kari Venho Maarian Mahti  FIN  12:42:00   34:35  
8.   Markku Heikka Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  12:50:00   34:40  
9.   Jukka Saramäki Lynx  FIN  12:52:00   34:54  
10.   Risto Airaksinen Oulun Tarmo  FIN  12:54:00   36:20  
11.   Arhi Tervo Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  12:48:00   36:35  
12.   Erkki Turunen Suunta-Sepot  FIN  12:26:00   37:29  
13.   Matti Jokinen Turun Visat  FIN  12:56:00   37:48  
14.   Esko Savonen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:36:00   38:32  
15.   Kauko Vainiomäki Suunta-Sepot  FIN  12:46:00   39:30  
16.   Heikki Saarinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:10:00   39:32  
17.   Hannu K. Niinimäki Laihian Luja  FIN  12:08:00   39:54  
18.   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  12:06:00   40:36  
19.   Jouko Anttila Rasti-Kurikka  FIN  11:54:00   41:50  
20.   Seppo Väätäinen Espoon Suunta  FIN  12:34:00   42:32  
21.   Timo Alhoke Turun Metsänkävijät  FIN  11:52:00   42:35  
22.   Risto Suominen Suomusjärven Sisu  FIN  11:58:00   42:41  
23.   Markku Sipponen Paimion Rasti  FIN  12:16:00   43:06  
24.   Reijo Hirvelä Punkalaitumen Kunto  FIN  12:18:00   43:25  
25.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko  FIN  12:20:00   43:26  
26.   Hannu Kuivala Turun Suunnistajat  FIN  12:10:00   43:43  
27.   Timo Valkonen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:02:00   44:14  
28.   Ari Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  11:56:00   44:37  
29.   Esko Udd Länsi-Rajan Rasti  FIN  12:40:00   44:58  
30.   Bengt Lövsund OK Botnia  FIN  12:32:00   45:51  
31.   Kari Pienimäki Rasti-Jussit  FIN  12:30:00   46:38  
32.   Hannu Ahlqvist Raisu Lumous  FIN  11:46:00   47:07  
33.   Kari Jylhä Joutsenon Kullervo  FIN  11:28:00   47:56  
34.   Keijo Hongisto Loimaan Jankko  FIN  12:28:00   48:49  
35.   Martti Pihlajamaa Alajärven Ankkurit  FIN  11:26:00   49:40  
36.   Mårten Lindroos Kimito SF  FIN  11:48:00   49:47  
37.   Ari Myllymäki Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  12:14:00   49:49  
38.   Jorma Aherto Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:22:00   50:29  
39.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen  FIN  11:36:00   51:50  
40.   Kari Peräkasari Luumäen Rasti  FIN  11:34:00   52:11  
41.   Staffan Pettersson Lynx  FIN  12:12:00   52:17  
41.   Arto Etu-Huitti MS Parma  FIN  12:38:00   52:17  
43.   Timo Kurki Espoon Suunta  FIN  11:42:00   52:34  
44.   Juha Karhunen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:50:00   56:28  
45.   Lasse Kallio Suomusjärven Sisu  FIN  12:00:00   58:42  
46.   Pauli Rautanen Järvenpään Palo  FIN  12:04:00   1:00:03  
47.   Matti Viinikka Kauhajoen Karhu  FIN  12:24:00   1:02:22  
48.   Heimo Jumppanen Pihkaniskat  FIN  11:30:00   1:12:39  
49.   Jorma Karvonen Tarpian Suunta  FIN  11:32:00   1:15:47  
50.   Seppo Terävä XYZ  FIN  11:40:00   1:19:19  
   Hannu Humalamäki Ähtärin Urheilijat  FIN  11:38:00   DNS  
   Matti Mikkolainen Valkeakosken Haka  FIN  11:44:00   DNS  
   Jarmo Vainio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:02:00   DQ  
   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  12:58:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English