SM-pitkämatka R2, Rasti-Vihti

H55B

Smart Follow

        Starting time Intermediate
4,3 km
Finish
4,9 km
 
1.   Esa Toivonen Tarpian Suunta  FIN  10:41:00      43:42  
2.   Ossi Autio Hyvinkään Rasti  FIN  11:05:00   42:20 (2)  45:50  
3.   Ari Anttas Hiisirasti  FIN  10:57:00   42:06 (1)  46:11  
4.   Antti Uotila Oriveden Ponnistus  FIN  11:13:00   42:50 (3)  47:07  
5.   Hannu Kosonen Olavin Rasti  FIN  10:51:00   44:01 (4)  47:30  
6.   Jukka Keskitalo Lauttakylän Luja  FIN  11:19:00   45:41 (6)  49:56  
7.   Ulf Meriheinä Pihkaniskat  FIN  10:49:00   45:18 (5)  50:00  
8.   Mauri Rustari Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  10:55:00   46:17 (7)  51:00  
9.   Jukka Pajunen Navi  FIN  11:21:00   49:06 (9)  52:47  
10.   Jarmo Jumppanen Pihkaniskat  FIN  10:33:00   48:07 (8)  53:29  
10.   Ari Mäntynen Kymin Suunnistajat  FIN  11:15:00   49:20 (10)  53:29  
12.   Kauko Parkkinen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:45:00   49:41 (12)  53:51  
13.   Tuomo Puustinen Pihkaniskat  FIN  10:53:00   49:22 (11)  54:29  
14.   Kauko Jylhä Kälviän Tarmo  FIN  11:07:00   50:15 (13)  54:40  
15.   Klaus Vänttinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:03:00      55:23  
16.   Kari Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:39:00   50:50 (14)  56:08  
16.   Juha Lahti Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:03:00   52:05 (15)  56:08  
18.   Martti Leppälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:59:00   52:06 (16)  56:41  
19.   Seppo Pigg Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:09:00   52:48 (17)  57:08  
20.   Matti Salonen Vakka-Rasti  FIN  11:17:00   53:46 (18)  57:37  
21.   Jari Mahlamäki Teuvan Rivakka  FIN  10:35:00   54:36 (19)  59:58  
22.   Timo Hämynen Äänekosken Sarjakuvaseura  FIN  10:25:00   56:01 (20)  1:00:08  
23.   Ari Honkimaa Espoon Suunta  FIN  10:09:00      1:03:28  
24.   Kari Papinsaari Kangasala SK  FIN  10:43:00   59:08 (21)  1:03:56  
25.   Ismo Tuononen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:21:00   1:00:23 (22)  1:06:42  
26.   Erkki Tamminen Suunta Jurva  FIN  10:47:00   1:01:55 (23)  1:07:03  
27.   Kari Nuuttila Kauhajoen Karhu  FIN  10:31:00   1:03:20 (24)  1:08:20  
28.   Petri Airaksinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:06:51 (25)  1:13:04  
29.   Kalevi Kivipelto Alajärven Ankkurit  FIN  10:29:00   1:12:14 (26)  1:17:38  
   Simo-Pekka Vennelä Rastivarsat  FIN  10:01:00      DNS  
   Harri Viitasalo Riihimäen Suunnistajat  FIN  10:05:00      DNS  
   Juha Kuivala Turun Suunnistajat  FIN  10:07:00      DNS  
   Jukka Aaltonen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:11:00      DNS  
   Harri Koski Tarpian Suunta  FIN  10:13:00      DNS  
   Jarmo Paananen Saloisten Reipas  FIN  10:17:00      DNS  
   Jouni Huttunen Rasti-Jyry  FIN  10:19:00      DNS  
   Juha Tolonen Hankasalmen Hanka  FIN  10:23:00      DNS  
   Mikko Viinikainen Espoon Suunta  FIN  10:27:00      DNS  
   Mikko Mäkitalo Kauhajoen Karhu  FIN  10:37:00      DNS  
   Ilkka Ojapalo Rajamäen Rykmentti  FIN  11:01:00      DNS  
   Jorma Varkila Lammin Säkiä  FIN  11:11:00      DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English