SM-pitkämatka R2, Rasti-Vihti

H45K2

Smart Follow

        Starting time Finish
4,6 km
 
1.   Asmo Vuorenpää Laitilan Jyske  FIN  12:42:00   34:44  
2.   Timo Karppinen SK Pohjantähti  FIN  12:46:00   35:28  
3.   Marko Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  12:48:00   35:36  
4.   Mika Numminen Urjalan Urheilijat  FIN  12:40:00   36:58  
5.   Petri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:44:00   37:20  
6.   Yuri Emaldinov Angelniemen Ankkuri  FIN  12:12:00   38:05  
7.   Harri Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  12:38:00   38:46  
8.   Petteri Niskanen Rasti-Hyry  FIN  12:36:00   40:38  
9.   Janne Märkälä Tampereen Pyrintö  FIN  12:50:00   40:39  
10.   Sakari Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:30:00   40:40  
11.   Tomi Kurhinen Rastivarsat  FIN  12:28:00   40:43  
12.   Sakari Taskila Leppävaaran Sisu  FIN  12:20:00   40:48  
13.   Jouni Vidqvist Turun Metsänkävijät  FIN  12:00:00   41:42  
14.   Juha Malinen Kalevan Rasti  FIN  11:56:00   41:49  
15.   Sami Kälviäinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:26:00   42:25  
16.   Sami Kivilaakso Lynx  FIN  12:34:00   42:31  
17.   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  12:32:00   43:01  
18.   Tuomas Ojanen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:18:00   43:22  
19.   Pasi Kiema Oriveden Ponnistus  FIN  12:52:00   44:07  
20.   Juha Tilli Lynx  FIN  12:02:00   44:10  
21.   Samuli Toivanen Hiidenkiertäjät  FIN  11:58:00   44:57  
22.   Jukka Kyhäräinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:14:00   45:10  
23.   Visa Koponen Perttelin Peikot  FIN  12:04:00   45:36  
24.   Reijo Viitanen Rasti-Nokia  FIN  11:52:00   46:00  
25.   Janne Autero Rasti-Nokia  FIN  11:54:00   46:05  
26.   Pasi Pikkarainen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:46:00   46:08  
27.   Jörgen Nyman OK Raseborg  FIN  12:16:00   46:42  
28.   Mika Kulmala Rajamäen Rykmentti  FIN  11:50:00   47:19  
29.   Ilpo Pietiläinen SK Pohjantähti  FIN  11:44:00   47:51  
30.   Vesa Ruuska Kangasala SK  FIN  12:24:00   48:07  
31.   Thomas Ekström MS Parma  FIN  12:06:00   49:52  
32.   Markku Mäkelä Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  11:42:00   50:30  
33.   Ilkka Nokka Rasti 88  FIN  12:08:00   51:03  
34.   Jyrki Nieminen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:40:00   51:12  
35.   Pekka Torvinen Siilin Rasti  FIN  11:30:00   51:25  
36.   Petri Savilahti Lynx  FIN  11:48:00   53:00  
37.   Matti Forsberg Säyneisen Salpa  FIN  11:28:00   55:50  
38.   Anders Brink Pargas IF  FIN  11:34:00   59:06  
39.   Pasi Koistinen Nastolan Terä  FIN  11:26:00   1:11:18  
40.   Kasperi Launis Raisu Lumous  FIN  11:24:00   1:23:05  
   Tero Vehkamäki Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:22:00   DQ  
   Jyrki Kopra Turengin Sarastus  FIN  11:32:00   DNF  
   Mika Rautio Anttolan Urheilijat  FIN  11:36:00   DQ  
   Tuomo Laitinen Säyneisen Salpa  FIN  11:38:00   DQ  
   Jussi Borgenström Hyvinkään Rasti  FIN  12:10:00   DNS  
   Jyrki Jäppinen OK77  FIN  12:22:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English