SM-pitkämatka R2, Rasti-Vihti

D65

Smart Follow

        Starting time Intermediate
2,6 km
Finish
3,3 km
 
1.   Ritva Kajava Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:10:00   39:13 (1)  43:44  
2.   Kaarina Rahkasuo Rasti 88  FIN  11:13:00   39:43 (2)  44:41  
3.   Vellamo Toivonen OK77  FIN  11:28:00   40:35 (3)  44:58  
4.   Paula Kämäräinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:55:00   41:09 (4)  45:28  
5.   Sirkka Ketola Saarijärven Pullistus  FIN  11:34:00   41:39 (5)  46:12  
6.   Helena Mannervesi Paimion Rasti  FIN  12:07:00   42:14 (6)  47:15  
7.   Kaija Dahlman Rastivarsat  FIN  11:25:00   43:41 (8)  48:08  
8.   Rose-Marie Etholen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:04:00   44:00 (9)  48:11  
9.   Saga Pått IF Minken  FIN  11:04:00   42:45 (7)  48:54  
10.   Maija Verha Vakka-Rasti  FIN  11:43:00   46:43 (11)  50:50  
11.   Eila Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:22:00   46:37 (10)  51:00  
12.   Marja-Liisa Ojamaa Salon Viesti  FIN  10:13:00   46:43 (11)  52:20  
13.   Mirja-Liisa Sulander Epilän Esa  FIN  11:52:00   47:13 (13)  52:29  
14.   Marja Suomalainen Leppävaaran Sisu  FIN  12:01:00   48:02 (15)  52:42  
15.   Hellevi Laitinen Espoon Akilles  FIN  11:16:00   48:02 (15)  53:25  
16.   Kaija Lähdekorpi IF Femman  FIN  11:07:00   47:40 (14)  53:41  
17.   Eila Seppälä Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:40:00   49:33 (17)  53:56  
18.   Marja-Liisa Salonen Hauhon Sisu  FIN  11:19:00   49:42 (18)  53:59  
19.   Hilkka Lankia Tampereen Pyrintö  FIN  10:49:00   49:59 (19)  54:30  
20.   Maria-Leena Törrö Valkeakosken Haka  FIN  11:46:00   50:12 (20)  55:07  
21.   Arja Pulkkinen Joutsenon Kullervo  FIN  11:37:00   50:20 (21)  55:20  
22.   Pirkko Eskola Rasti 88  FIN  11:49:00   50:26 (22)  55:35  
23.   Liisa Sundberg Lynx  FIN  10:25:00      56:14  
24.   Ritva Mononen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:19:00      59:29  
25.   Anne Stoor Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:37:00   54:04 (23)  59:46  
26.   Liisa Särkkä Navi  FIN  10:16:00      1:00:31  
27.   Leena Hellsten Rasti 88  FIN  10:31:00   55:53 (25)  1:00:56  
28.   Annikka Taitto SK Vuoksi  FIN  10:28:00   55:47 (24)  1:02:00  
29.   Ulla Ahonen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:46:00   57:37 (27)  1:03:50  
30.   Helena Luoma Pihkaniskat  FIN  10:07:00   57:04 (26)  1:04:36  
31.   Tuula Ohramaa Rasti-Jyry  FIN  10:22:00      1:04:41  
32.   Beatrice Malmsten Lynx  FIN  10:01:00      1:05:18  
33.   Juulia Salmela Riihimäen Suunnistajat  FIN  10:52:00   1:00:51 (29)  1:06:01  
34.   Ann-Mari Sandgren Närpes OK  FIN  11:10:00   1:00:47 (28)  1:06:02  
35.   Kristiina Huttunen Säyneisen Salpa  FIN  11:31:00   1:02:13 (30)  1:07:29  
36.   Tuula Havia Maarian Mahti  FIN  10:10:00      1:08:46  
37.   Seija Piiparinen Rastikarhut  FIN  10:34:00   1:03:35 (31)  1:10:03  
38.   Mare Beilmann Leppävaaran Sisu  EST  10:40:00   1:07:40 (32)  1:13:40  
39.   Pirjo Reinikainen Rasti-Jyry  FIN  10:43:00   1:10:17 (33)  1:17:23  
40.   Tuuli Kastemaa Hirvensalon Heitto  FIN  10:04:00   1:19:29 (34)  1:27:37  
41.   Orvokki Soikkeli Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:55:00   1:36:27 (35)  1:44:00  
42.   Anneli Aarniosalo Navi  FIN  11:01:00   1:49:14 (36)  1:55:27  
   Åsa Koivula Helsingin Suunnistajat  FIN  10:58:00      DNS  
   Eeva-Liisa Korkeakangas Rasti-Jussit  FIN  11:58:00      DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English