SM-pitkämatka R2, Rasti-Vihti

D60

Smart Follow

        Starting time Intermediate
3,1 km
Finish
3,8 km
 
1.   Sinikka Illaru Peräkylän Ponnistus  FIN  12:51:00   36:52 (1)  41:22  
2.   Vappu Hyvärinen Saarijärven Pullistus  FIN  11:48:00   37:20 (2)  41:31  
3.   Päivi Puolakka Rasti-Pielinen  FIN  12:06:00   38:04 (3)  42:30  
4.   Ulla Kurvinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:48:00   39:56 (4)  44:34  
5.   Pirkko Kalliola Maarian Mahti  FIN  11:51:00   41:23 (5)  46:12  
6.   Arja Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  12:33:00   41:54 (6)  46:31  
7.   Maarit Juura Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:45:00   42:06 (7)  46:57  
8.   Marketta Savelainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:18:00   42:43 (8)  47:54  
9.   Irmeli Laine Karkki-Rasti  FIN  12:54:00   43:13 (9)  48:15  
10.   Kyllikki Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  12:42:00   44:07 (12)  48:56  
11.   Anja Siuko Suunta-Sepot  FIN  12:27:00   44:03 (11)  49:23  
12.   Gia Alexandersson Pargas IF  FIN  11:24:00   43:50 (10)  49:41  
13.   Airi Sipponen Paimion Rasti  FIN  11:42:00   45:08 (14)  50:00  
14.   Helena Kattelus Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:54:00   45:40 (15)  51:12  
15.   Gunilla Björklund IK Falken  FIN  12:24:00   46:18 (16)  51:30  
16.   Kirsti Laukkanen Hämeenlinnan Tarmo  FIN  12:18:00   47:56 (18)  52:58  
17.   Eila Valonen Karkki-Rasti  FIN  11:30:00   48:19 (19)  53:32  
18.   Helena Kanste OK Raseborg  FIN  12:39:00   48:32 (20)  53:43  
19.   Eija Tikka Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:15:00   45:00 (13)  53:48  
20.   Anneli Hämäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   48:40 (21)  54:39  
20.   Hely Salmenoja Hirvensalon Heitto  FIN  11:39:00   47:00 (17)  54:39  
22.   Arja Pajunen Oriveden Ponnistus  FIN  12:09:00   49:36 (23)  54:45  
23.   Lea Patronen Espoon Akilles  FIN  10:42:00   49:17 (22)  54:52  
24.   Kristiina Ahlqvist Raisu Lumous  FIN  12:36:00   49:50 (24)  54:59  
25.   Päivi Kekki Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:03:00   50:51 (26)  55:52  
26.   Heidi Strang Hyvinkään Rasti  FIN  10:33:00   50:48 (25)  56:38  
27.   Pirjo Lavikainen Kangasala SK  FIN  12:21:00   52:33 (27)  57:34  
28.   Marja Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:00:00   53:53 (28)  59:02  
29.   Maaria Ritasalo Vakka-Rasti  FIN  11:57:00   54:39 (29)  59:42  
30.   Margit Suomela Rasti-Lukko  FIN  10:48:00   55:18 (32)  59:49  
31.   Liisa Peltola MS Parma  FIN  12:30:00   54:54 (31)  1:00:24  
32.   Irmeli Saari Hirvensalon Heitto  FIN  11:12:00   54:44 (30)  1:01:30  
33.   Bodil Fred IF Femman  FIN  10:12:00      1:01:53  
34.   Sirpa Lakanen Muuramen Rasti  FIN  11:09:00   56:55 (33)  1:02:39  
35.   Paula Korpinen Rasti-Lukko  FIN  11:06:00   59:58 (34)  1:05:42  
36.   Tuire Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  10:45:00   1:00:17 (35)  1:06:09  
37.   Eija Suna MS Parma  FIN  10:27:00   1:00:49 (36)  1:06:10  
38.   Pauliina Tienari Kyrös-Rasti  FIN  11:03:00   1:01:53 (37)  1:08:15  
39.   Päivi-Kaarina Turunen Suunta-Sepot  FIN  10:21:00   1:02:54 (39)  1:08:58  
40.   Arja Heimonen Navi  FIN  10:36:00   1:02:12 (38)  1:09:00  
41.   Leena Savonen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:09:00   1:05:41 (40)  1:13:01  
42.   Pirjo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  10:15:00   1:06:00 (41)  1:14:16  
43.   Raija Lappeteläinen Hyvinkään Rasti  FIN  12:12:00   1:06:48 (42)  1:15:01  
44.   Pia Vähänen Hyvinkään Rasti  FIN  10:51:00   1:08:51 (43)  1:16:17  
45.   Kaija Laine Kauhajoen Karhu  FIN  10:18:00   1:11:11 (45)  1:18:33  
46.   Marja-Liisa Parjanne Espoon Suunta  FIN  10:30:00   1:11:01 (44)  1:18:36  
47.   Iris Karvonen Leppävaaran Sisu  FIN  10:57:00   1:13:10 (46)  1:19:17  
48.   Eija Hyvönen Rasti-Pielinen  FIN  10:06:00   1:14:05 (47)  1:21:58  
49.   Helena Kämäräinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:39:00   1:18:49 (48)  1:28:34  
50.   Sisko Malkki Savon Suunta  FIN  10:24:00   1:27:05 (49)  1:33:08  
51.   Irma Ahonkivi Rastikarhut  FIN  10:54:00   1:31:39 (50)  1:40:48  
52.   Marja Kukkonen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:27:00   1:35:38 (51)  1:42:48  
   Anneli Bergström Espoon Suunta  FIN  11:15:00      DNF  
   Margit Riikonen Perttelin Peikot  FIN  11:21:00      DNF  
   Kaija Turku Helsingin Suunnistajat  FIN  11:33:00      DNF  
   Kaija Purhonen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:36:00      DNF  
   Erja Raiko Hyvinkään Rasti  FIN  12:45:00      DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English