Mehiläinen sprint, 1.5.2014, Liedon Parma Mynämäen Suunnistajat-52

H20EK

Smart Follow

        Starting time Finish
3,09 km
 
1.   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  11:15:00   11:08  
2.   Arto Talvinen MS Parma  FIN  11:16:00   11:18  
3.   Ollipekka Heikkilä Lynx  FIN  10:44:00   11:30  
4.   Otto Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  11:12:00   11:35  
5.   Eero Saleva SK Uusi  FIN  10:59:00   11:36  
5.   Aleksi Karppinen SK Pohjantähti  FIN  11:02:00   11:36  
7.   Topias Ahola Navi  FIN  11:13:00   11:37  
8.   Jyri Uusitalo Pellon Ponsi  FIN  11:17:00   11:43  
9.   Eero Heinonen MS Parma  FIN  10:35:00   11:45  
9.   Eetu Savolainen Siilin Rasti  FIN  11:20:00   11:45  
11.   Eeli Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  11:18:00   11:48  
12.   Tuukka Senttula Suunta Jyväskylä  FIN  11:11:00   11:51  
13.   Anton Salmenkylä Helsingin Suunnistajat  FIN  10:36:00   11:52  
13.   Jeremias Lipsanen Navi  FIN  10:37:00   11:52  
13.   Topi Raitanen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:08:00   11:52  
13.   Elias Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  11:19:00   11:52  
17.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:10:00   11:57  
18.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  11:14:00   11:59  
19.   Lari Pernu Espoon Suunta  FIN  10:29:00   12:01  
20.   Jooseppi Kalliokoski Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:32:00   12:03  
20.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  10:56:00   12:03  
20.   Miika Kirmula Angelniemen Ankkuri  FIN  11:21:00   12:03  
23.   Arttu Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:03:00   12:08  
24.   Luukas Valtonen Helsingin Suunnistajat    10:00:00   12:09  
24.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat  FIN  11:07:00   12:09  
26.   Emil Lönnström OK Orient  FIN  10:42:00   12:10  
26.   Anssi Huostila Tampereen Pyrintö  FIN  10:55:00   12:10  
28.   Markus Räsänen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:09:00   12:12  
29.   Jussi-Elmeri Halme Tampereen Pyrintö  FIN  11:04:00   12:13  
29.   Tatu Leirimaa Rastivarsat  FIN  11:06:00   12:13  
31.   Florentin Body Navi  FRA  10:49:00   12:14  
31.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  10:57:00   12:14  
33.   Mikko Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:38:00   12:25  
34.   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:53:00   12:28  
35.   af Fabian Hällström OK77  FIN  10:19:00   12:37  
35.   Aleksi Sorsa Espoon Suunta  FIN  10:24:00   12:37  
35.   Eemeli Suominen Hiidenkiertäjät  FIN  10:50:00   12:37  
38.   Mikko Salervo OK77  FIN  10:54:00   12:43  
39.   Joona Huila Hiisirasti  FIN  10:22:00   12:44  
39.   Justus Laitinen Koovee  FIN  10:48:00   12:44  
41.   Samuli Saukkonen SK Uusi  FIN  10:16:00   12:46  
41.   Topi Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:41:00   12:46  
41.   Santeri Aikio Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:00:00   12:46  
44.   Vili Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  10:25:00   12:51  
45.   Casper Linnaila OK Orient  FIN  10:34:00   12:52  
45.   Sampo Hyppölä Pellon Ponsi  FIN  10:43:00   12:52  
47.   Benjamin Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  10:26:00   13:00  
47.   Toni-Antti Viitasaari Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:51:00   13:00  
49.   Jonas Jern IF Femman  FIN  10:52:00   13:01  
50.   Jaakko Skog Koovee  FIN  10:18:00   13:03  
51.   Lauri Lavikainen Kymin Suunnistajat  FIN  10:23:00   13:07  
52.   Eevert Toivonen Kangasala SK  FIN  10:40:00   13:14  
53.   Aaro Ruohola MS Parma  FIN  10:47:00   13:15  
54.   Konsta Vanhanen SK Pohjantähti  FIN  10:58:00   13:19  
55.   Sakari Puolakanaho Hyvinkään Rasti  FIN  10:05:00   13:21  
56.   Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  10:14:00   13:22  
56.   Eero Jalli MS Parma  FIN  10:17:00   13:22  
56.   Simo Hasu OK Orient  FIN  10:46:00   13:22  
59.   Juho Saari Lapuan Virkiä  FIN  10:04:00   13:27  
60.   Henri Pasanen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:13:00   13:34  
61.   Olli Huhtinen Turun Suunnistajat  FIN  11:01:00   13:37  
62.   Lauri Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:45:00   13:40  
63.   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:30:00   13:53  
64.   Pauli Viberg Turun Suunnistajat  FIN  10:39:00   13:57  
65.   Viljam Grahn Närpes OK  FIN  10:28:00   13:58  
66.   Christoffer Melin IK Falken  FIN  10:20:00   14:15  
67.   Otto Itkonen Turun Suunnistajat  FIN  10:09:00   14:19  
68.   Oskari Jumppanen Hyvinkään Rasti  FIN  10:07:00   14:25  
69.   Jesper Lindahl IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:10:00   14:31  
70.   Atte Jurvakainen Suunta Jyväskylä  FIN  10:06:00   15:12  
71.   Roope Ruusuvuori Vakka-Rasti  FIN  10:02:00   17:35  
72.   Eero Penttilä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:03:00   17:36  
73.   Pyry Viberg Turun Suunnistajat  FIN  10:01:00   20:18  
   Akseli Ketola Koovee  FIN  10:08:00   DNS  
   Aleksi Pietikäinen SK Uusi  FIN  10:11:00   DNS  
   Christoffer Hindsberg IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:12:00   DQ  
   Matias Arola Paimion Rasti  FIN  10:15:00   DNS  
   Tuomas Puputti Hiidenkiertäjät  FIN  10:21:00   DNS  
   Pyry Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  10:27:00   DNS  
   Riku Juhala Hiisirasti  FIN  10:31:00   DNS  
   Olli Malinen SK Uusi  FIN  10:33:00   DQ  
   Nicolas Rio Navi  FRA  11:05:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English