Mehiläinen sprint, 1.5.2014, Liedon Parma Mynämäen Suunnistajat-52

D21EK1

Smart Follow

        Starting time Finish
2,53 km
 
1.   Anastasia Tikhonova MS Parma  RUS  10:33:00   10:24  
2.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  10:32:00   10:27  
3.   Matleena Boström IFK Lidingö SOK  FIN  10:22:00   10:36  
4.   Karoliina Sundberg Lynx  FIN  10:26:00   10:38  
5.   Outi Ojanen Kangasala SK  FIN  10:27:00   10:45  
6.   Julia Novikova Hiidenkiertäjät  FIN  10:30:00   10:46  
7.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  10:29:00   10:50  
8.   Yvonne Gunell Pargas IF  FIN  10:20:00   10:59  
9.   Mira Kaskinen Rastikarhut  FIN  10:15:00   11:00  
10.   Annika Rihma Hiidenkiertäjät  FIN  10:31:00   11:02  
11.   Johanna Hulkkonen SK Uusi  FIN  10:18:00   11:03  
12.   Kirsi Nurmi IFK Göteborg  FIN  10:19:00   11:04  
13.   Venla Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  10:34:00   11:05  
14.   Tiia Miettinen MS Parma  FIN  10:10:00   11:08  
15.   Saara Norrgrann Paimion Rasti  FIN  10:07:00   11:10  
16.   Franziska Dörig Switzerland  SUI  10:25:00   11:12  
17.   Eveliina Hirvonen Paimion Rasti  FIN  10:12:00   11:14  
18.   Miia Niittynen Koovee  FIN  10:14:00   11:15  
19.   Liis Johanson MS Parma  FIN  10:23:00   11:20  
20.   Sara Forsström OK Raseborg  FIN  10:13:00   11:26  
21.   Ina Westerlund OK77  FIN  10:09:00   11:27  
22.   Laura Leijola Hiidenkiertäjät  FIN  10:21:00   11:31  
22.   Hanna Raitanen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:28:00   11:31  
24.   Sonja Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  10:16:00   11:34  
25.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:05:00   11:46  
26.   Tuija Kuusela Rastikarhut  FIN  10:08:00   11:53  
27.   Inna Somova Hiisirasti  RUS  10:24:00   11:55  
28.   Kutsenina Liubov Turun Suunnistajat  RUS  10:17:00   12:04  
29.   Maiju Kohonen Rasti-Nokia  FIN  10:06:00   12:05  
30.   Anni Liimatainen Turun Suunnistajat  FIN  10:01:00   12:06  
31.   Tiia Tallila Valkeakosken Haka  FIN  10:03:00   12:33  
32.   Eija Meriläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:04:00   13:26  
33.   Rafaela Ilmoni OK77  FIN  10:02:00   13:49  
34.   Marjaana Andelin Lahden Taimi  FIN  10:00:00   20:22  
   Elli Virta IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:11:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English