Mehiläinen sprint, 1.5.2014, Liedon Parma Mynämäen Suunnistajat-52

D21E

Smart Follow

        Starting time Intermediate
1,7 km
Intermediate
3,2 km
Finish
3,7 km
 
1.   Anastasia Tikhonova MS Parma  RUS  15:30:00   7:14 (1)  12:57 (1)  14:37  
2.   Sarina Jenzer IFK Lidingö SOK  SUI  15:29:00   7:31 (4)  13:10 (2)  14:45  
3.   Marika Teini SK Pohjantähti  FIN  15:21:00   7:31 (4)  13:15 (3)  14:51  
4.   Tuulia Viberg MS Parma  FIN  15:25:00   7:21 (2)  13:17 (4)  14:58  
5.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  15:15:00   7:33 (7)  13:26 (5)  15:03  
6.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  15:28:00   7:48 (18)  13:28 (6)  15:06  
7.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN  15:23:00   7:36 (8)  13:35 (7)  15:18  
8.   Saara Norrgrann Paimion Rasti  FIN  14:50:00   7:32 (6)  13:46 (10)  15:27  
9.   Jenny Paulin Hiidenkiertäjät  FIN  15:19:00   7:37 (9)  13:44 (8)  15:28  
10.   Julia Björkstrand IF Femman  FIN  15:07:00   7:50 (19)  13:44 (8)  15:29  
11.   Venla Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  15:06:00   7:52 (21)  13:49 (11)  15:31  
12.   Annika Rihma Hiidenkiertäjät  FIN  15:12:00   7:59 (27)  13:51 (14)  15:32  
13.   Heini Wennman SK Pohjantähti  FIN  15:13:00   7:43 (14)  13:50 (13)  15:33  
13.   Anna Närhi IFK Göteborg  FIN  15:17:00   7:53 (22)  13:49 (11)  15:33  
15.   Matleena Boström IFK Lidingö SOK  FIN  15:26:00   7:47 (16)  13:52 (15)  15:37  
16.   Inga Dambe Paimion Rasti  LAT  15:05:00   7:39 (11)  13:57 (17)  15:42  
17.   Anu Åkerman Hiidenkiertäjät  EST  15:02:00   7:45 (15)  13:54 (16)  15:43  
18.   Julia Novikova Hiidenkiertäjät  FIN  15:20:00   7:39 (11)  14:03 (20)  15:44  
19.   Johanna Hulkkonen SK Uusi  FIN  15:10:00   8:00 (30)  14:00 (19)  15:46  
20.   Sari Anttonen Keuruun Kisailijat  FIN  15:11:00   7:41 (13)  13:59 (18)  15:48  
21.   Yvonne Gunell Pargas IF  FIN  15:16:00   7:56 (25)  14:04 (21)  15:57  
22.   Sara Forsström OK Raseborg  FIN  14:53:00   7:56 (25)  14:22 (26)  15:59  
23.   Henna-Riikka Haikonen Anttolan Urheilijat  FIN  15:27:00   7:37 (9)  14:05 (22)  16:01  
24.   Heini Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  15:00:00   7:59 (27)  14:20 (25)  16:02  
24.   Mira Kaskinen Rastikarhut  FIN  15:14:00   7:59 (27)  14:19 (24)  16:02  
26.   Liis Johanson MS Parma  FIN  14:55:00   8:06 (31)  14:18 (23)  16:05  
27.   Heini Papinsaari Kangasala SK  FIN  15:03:00   8:08 (32)  14:26 (31)  16:07  
28.   Ulrika Uotila Koovee  FIN  14:56:00   7:55 (23)  14:27 (32)  16:11  
29.   Ina Westerlund OK77  FIN  14:51:00   7:51 (20)  14:23 (28)  16:13  
29.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  15:18:00   7:47 (16)  14:25 (29)  16:13  
31.   Outi Ojanen Kangasala SK  FIN  15:22:00   7:29 (3)  14:22 (26)  16:14  
32.   Kirsi Nurmi IFK Göteborg  FIN  15:08:00   7:55 (23)  14:25 (29)  16:16  
33.   Karoliina Sundberg Lynx  FIN  15:24:00   8:35 (38)  14:38 (33)  16:22  
34.   Tiia Miettinen MS Parma  FIN  15:04:00   8:25 (36)  14:44 (34)  16:38  
35.   Miia Niittynen Koovee  FIN  14:57:00   8:21 (34)  15:03 (37)  16:49  
36.   Franziska Dörig Switzerland  SUI  15:01:00   8:24 (35)  14:50 (35)  16:54  
37.   Tatiana Rozova IF Sibbo-Vargarna  FIN  14:54:00   8:30 (37)  15:00 (36)  16:55  
38.   Mari Väänänen Kalevan Rasti  FIN  15:09:00   8:12 (33)  15:10 (38)  17:03  
39.   Anni Liimatainen Turun Suunnistajat  FIN  14:47:00   8:44 (39)  15:31 (40)  17:18  
40.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:49:00   8:50 (40)  15:27 (39)  17:24  
41.   Tiia Tallila Valkeakosken Haka  FIN  14:46:00   9:10 (41)  16:17 (41)  18:15  
42.   Nina Temjakova Paimion Rasti  FIN  14:58:00   9:27 (42)  16:26 (42)  18:21  
43.   Rafaela Ilmoni OK77  FIN  14:44:00   9:48 (43)  16:49 (43)  18:33  
44.   Marjaana Andelin Lahden Taimi  FIN  14:43:00   14:24 (44)  26:13 (44)  29:21  
   Kerstin Uiboupin Hiidenkiertäjät  EST  14:52:00         DQ  
   Eveliina Hirvonen Paimion Rasti  FIN  14:59:00         DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English