Mehiläinen sprint, 1.5.2014, Liedon Parma Mynämäen Suunnistajat-52

D20EK

Smart Follow

        Starting time Finish
2,48 km
 
1.   Emmi Jokela Suunta-Sepot  FIN  10:40:00   10:51  
2.   Noora Koskinen Hiisirasti  FIN  10:34:00   11:05  
3.   Anna Haataja Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:45:00   11:12  
4.   Lisa Schubnell Turun Suunnistajat  SUI  10:00:00   11:15  
5.   Karoliina Ukskoski Perhon Kiri  FIN  10:41:00   11:23  
6.   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  10:47:00   11:26  
7.   Ella-Noora Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:28:00   11:31  
8.   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:37:00   11:33  
8.   Pihla Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  10:43:00   11:33  
10.   Niina Hulkkonen SK Uusi  FIN  10:48:00   11:34  
11.   Noora Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:35:00   11:36  
12.   Karoliina Martikainen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:11:00   11:38  
13.   Anni Kivilaakso Lynx  FIN  10:05:00   11:42  
14.   Petra Aho Navi  FIN  10:33:00   11:48  
15.   Sonja Mellberg Vaasan Suunnistajat  FIN  10:15:00   11:53  
15.   Aino Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  10:39:00   11:53  
17.   Pinja Hietanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:30:00   11:54  
18.   Anni Valtonen MS Parma  FIN  10:21:00   11:56  
19.   Alexandra Enlund IF Femman  FIN  10:25:00   11:58  
19.   Venla Heikkilä Helsingin Suunnistajat  FIN  10:36:00   11:58  
21.   Emilia Ståhlberg Espoon Suunta  FIN  10:22:00   11:59  
22.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä  FIN  10:29:00   12:02  
22.   Sara Karvonen Lynx  FIN  10:42:00   12:02  
24.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  10:13:00   12:03  
25.   Daria Korobeynik Hiisirasti  RUS  10:14:00   12:05  
26.   Henna Saarinen Koovee  FIN  10:44:00   12:06  
27.   Maiju Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:08:00   12:07  
28.   Elisa Mäkinen MS Parma  FIN  10:19:00   12:12  
29.   Emmi Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  10:17:00   12:14  
30.   Henna Skog Koovee  FIN  10:46:00   12:16  
31.   Hanne Manderbacka Vaasan Suunnistajat  FIN  10:31:00   12:17  
32.   Emilia Rantanen MS Parma  FIN  10:26:00   12:20  
33.   Oona Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  10:49:00   12:23  
34.   Enni Jalava Turun Suunnistajat  FIN  10:23:00   12:27  
35.   Anni Reiman Angelniemen Ankkuri  FIN  10:20:00   12:28  
35.   von Katja Schoultz OK77  FIN  10:38:00   12:28  
37.   Sanni Marttinen Navi  FIN  10:03:00   12:36  
38.   Johanna Viilo Tampereen Pyrintö  FIN  10:27:00   12:37  
39.   Ella Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  10:24:00   12:46  
40.   Henna Yliluikki Suomusjärven Sisu  FIN  10:10:00   12:48  
41.   Caroline Sandelin Närpes OK  FIN  10:16:00   12:51  
42.   Viivi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  10:32:00   12:53  
43.   Ellen Myrskog IK Kronan  FIN  10:18:00   12:56  
44.   Laura Jerkku Turun Suunnistajat  FIN  10:06:00   13:11  
45.   Roosa Hämäläinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:02:00   13:32  
46.   Jutta Jussila Tampereen Pyrintö  FIN  10:07:00   13:36  
47.   Reea Ruusuvuori Vakka-Rasti  FIN  10:01:00   17:20  
   Lilia Emaldynova Angelniemen Ankkuri  FIN  10:04:00   DNS  
   Krista Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:09:00   DNS  
   Selja Kaartinen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:12:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English