Jämi84 MTB 2.8.2014

Jämi84Puolikas Miehet

Starting list

728Petri Kokko11:30:00   728
729Pietari Kokko11:30:00   729
730Marko Mäkilouko11:30:00   730
731Aleksi Mäkilouko11:30:00   731
732Juho Heikkinen11:30:00   732
733Pekka SihvolaHePo11:30:00   733
1001Viktor AaltioLempäälän Kisa11:30:00   1001
1002Tero AaltonenTeam Gulo11:30:00   1002
1003Antti AlaputtoRetkikunta Messilä Racing11:30:00   1003
1004Jyrki AndersenJoensuun Pyöräilijät11:30:00   1004
1005Juha Björkbacka-11:30:00   1005
1006Marko EklundTaBC11:30:00   1006
1007Kalle Haiterma11:30:00   1007
1008Markus Hakala11:30:00   1008
1009Jere HaraTeam Medilaser11:30:00   1009
1010Petri Hara11:30:00   1010
1011Joona Helén11:30:00   1011
1012Urho HietaniemiVirtain Urheilijat11:30:00   1012
1013Petri HirvonenEE11:30:00   1013
1014Jarmo HommGrasslake MTB11:30:00   1014
1015Kyösti Huhtala11:30:00   1015
1016Jouko HuuhkaKankaanpään Kalevankiertäjät11:30:00   1016
1017Jarkko Hyytiä11:30:00   1017
1018Ville HällforsAlastaron Urheilijat11:30:00   1018
1019Mikko JulkunenVantaa11:30:00   1019
1020Raimo JuvonenGore Bike Wear Team11:30:00   1020
1021Jani Jylhä.11:30:00   1021
1022Henry KanervaTaBC11:30:00   1022
1023Matti KantanenKangasala11:30:00   1023
1024Robert Karlsson11:30:00   1024
1025Akseli KauppiYlöjärven Urheilijat11:30:00   1025
1026Lauri Kemi11:30:00   1026
1027Juha KemppainenAittokosken Turbiini11:30:00   1027
1028Sami Kiviniemi11:30:00   1028
1029Pasi KoivulaHT-Res11:30:00   1029
1030Jaakko KoivuniemiRastisudit11:30:00   1030
1031Mikko Korpi11:30:00   1031
1032Pasi KoskiVacon11:30:00   1032
1033Jarmo KuivanenA-Insinöörit11:30:00   1033
1034Olli KujansuuKankaanpään Kalevankiertäjät11:30:00   1034
1035Ari KuoppaKaupin Kanuunat11:30:00   1035
1036Joonas Lakkamäki11:30:00   1036
1037Torbjörn LallSkatila IK11:30:00   1037
1038Janne Lammelajohndeere forestry oy11:30:00   1038
1039Janne LammelaJohn Deere Forestry Oy11:30:00   1039
1040Vesa Lehdonmäki11:30:00   1040
1041Antti LehikoinenTVC11:30:00   1041
1042Jorma LehtimäkiForssan Salama11:30:00   1042
1043Juhani LehtinenKauKa11:30:00   1043
1044Petri Leppiniemispp-5611:30:00   1044
1045Mika LeppäahoJYPS11:30:00   1045
1046Matias LeppänenSoinin Sisu11:30:00   1046
1047Kjell LindVaasa11:30:00   1047
1048Mika Liuksiala11:30:00   1048
1049Olli Mannila11:30:00   1049
1050Mika MettaloIlmajoki11:30:00   1050
1051Akseli MettaloIlmajoki11:30:00   1051
1052Jari MäkinenValkeakosken Maastopyöräilijät11:30:00   1052
1053Ari MäkirantaPirkkala11:30:00   1053
1054Tapani MännistöTeam Aarnikotka11:30:00   1054
1055Tommi NiemeläYlöjärven Urheilijat11:30:00   1055
1056Juha Niemi11:30:00   1056
1057Ville NiemiKaupin Kanuunat11:30:00   1057
1058Jani Nurminen11:30:00   1058
1059Jani Nurminen11:30:00   1059
1060Jukka OjaniemiSlimboys11:30:00   1060
1061Lari OvaskaKaupin Kanuunat11:30:00   1061
1062Tapio PaattilammiVacon Oyj11:30:00   1062
1063Joona PaloniittyA-Insinöörit11:30:00   1063
1064Juha-Pekka Peltola11:30:00   1064
1065Mikko PiriläZB11:30:00   1065
1066Jussi PäivärintaCargotec11:30:00   1066
1067Virgo Raadla11:30:00   1067
1068Tommi Ranta-AhoSlimboys11:30:00   1068
1069Arto RantahalvariSäkylän Urheilijat11:30:00   1069
1070Matti Rantanen11:30:00   1070
1071Timo SaarelaForssan Salama11:30:00   1071
1072Heikki SaariVacon11:30:00   1072
1073Sami SulosalmiVantaa11:30:00   1073
1074Asko Taina11:30:00   1074
1075Pasi TakkunenAittokosken Turbiini11:30:00   1075
1076Jari Torkkel11:30:00   1076
1077Jouni VainionpääLapijoen Sissi11:30:00   1077
1078Esa Valkama11:30:00   1078
1079Ossi ValtonenEurajoen Veikot ry11:30:00   1079
1080Marko ViikTawast cycling club11:30:00   1080
1081Matias Viren11:30:00   1081
1082Veikka Virta11:30:00   1082
1083Otto VuotilaPyöräily+Triathlon-lehti11:30:00   1083
1084Jesse Vähäsantanen11:30:00   1084
1145Kari Vahteristo11:30:00   1145
1146Jesse TuomelaVanttila11:30:00   1146
1147Ilari KöykkäTykistöprikaati11:30:00   1147
1148Ari Luoma-ahoSLIMBOYS11:30:00   1148
1149Joni TeppoKellokosken VPK11:30:00   1149
1150Jani Häivälä11:30:00   1150
1151Pekka HartikkaOulu Triathlon&Cycling ry11:30:00   1151
1152Jouko Rytkönen11:30:00   1152
1153Jukka HietamäkiKankaanpää Suunnistajat11:30:00   1153
1154Arto KainulainenKuoPyS11:30:00   1154
1155Esa MertanenIPV11:30:00   1155
1158Markus Menlös11:30:00   1158
1160Mikko LeppämäkiLoimaan Jankko11:30:00   1160
1161Mikko ÖrnTampereen polkijat11:30:00   1161
1162Sami KutvonenFinntriathlon11:30:00   1162
1163Mika ManninenTeam Electrofit11:30:00   1163
1164Ari Savolainen11:30:00   1164
1165Ville Saarni11:30:00   1165
1167Janne GyllingSastamala11:30:00   1167
1168Veli-Pekka VästiHIKEFIVE11:30:00   1168
1169Jarno LintalaHIKEFIVE11:30:00   1169
1170Tapani MikkolaJTM-Enduro11:30:00   1170
1171Jarkko MikkolaJTM Enduro11:30:00   1171
1173Simo LaitilaHuittisten Pyöräilijät11:30:00   1173
1174Kari Nieminen11:30:00   1174
1175Teemu Vappula11:30:00   1175
1176Veiko MölderEstonia11:30:00   1176
1178Hannu Kaikkonen11:30:00   1178
1179Jarno Aittomaa11:30:00   1179
1180Juho Heikkinen11:30:00   1180
| Form of the results:
Suomi Svenska English