FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H8RR 4. day

Smart Follow

        Starting time Finish
0,9 km
 
1.   Rami Tuominen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:18:00   4:51  
2.   Aatos Riikonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:47:00   5:08  
3.   Lauri Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:26:00   5:25  
4.   Oliver Carlsson Espoon Akilles  FIN  11:32:00   6:10  
4.   Elmeri Aarrejoki Suunta Jyväskylä  FIN  11:46:00   6:10  
6.   Markus Maronen Lynx  FIN  11:51:00   6:15  
7.   Väinö Hänninen Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:27:00   6:46  
8.   Konsta Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  11:50:00   6:56  
9.   Oliver Hellstedt Lynx  FIN  12:02:00   6:58  
10.   Miki Vuorinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:10:00   6:59  
11.   Aleksi Hauhia Rasti-Jussit  FIN  11:59:00   7:07  
12.   Kasperi Karjalainen Liperin Taimi  FIN  11:54:00   7:35  
13.   Iiro Saraniemi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:20:00   7:36  
14.   Jaakko Rönkkö Tuupovaaran Sepot  FIN  12:00:00   7:43  
15.   Vilppu Vihavainen Lynx  FIN  12:07:00   7:47  
16.   Henrik Juntunen Kalevan Rasti  FIN  11:38:00   7:50  
17.   Ville Kotilehto Lapin Veikot  FIN  11:39:00   8:03  
17.   Eemeli Venho Maarian Mahti  FIN  11:41:00   8:03  
19.   Tuomas Paalanen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  11:34:00   8:07  
20.   Niila Kuusisto MS Parma  FIN  11:36:00   8:10  
21.   Tatu Palokangas Alatornion Pirkat  FIN  11:15:00   8:14  
22.   Sisu Peltoniemi Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  11:14:00   8:15  
23.   Luka Halme Rastivarsat  FIN  12:01:00   9:10  
24.   Rasmus Töyrylä Kymin Suunnistajat  FIN  11:49:00   9:12  
25.   Niilo Riihinen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:08:00   9:21  
26.   Tuomas Kuusinen Lynx  FIN  11:56:00   9:34  
27.   Antti Isoherranen Lynx  FIN  12:05:00   9:37  
28.   Pekka Hukkanen Vieremän Koitto  FIN  11:30:00   9:38  
29.   Lenni Kallela Helsingin Suunnistajat  FIN  11:10:00   9:40  
29.   Juho Nivukoski Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:48:00   9:40  
31.   Sulo Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  12:11:00   9:47  
32.   Vetja Triipponen Kuhmon Peurat  FIN  11:35:00   9:50  
33.   Aatu Kukkonen Paimion Rasti  FIN  11:17:00   10:01  
34.   Joose Krappe MS Parma  FIN  12:06:00   10:05  
35.   Teemu Lilja Suunta Jyväskylä  FIN  11:23:00   10:06  
36.   Jesse Parkkila Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:44:00   10:40  
37.   Niklas Grönholm Kymin Suunnistajat  FIN  11:28:00   10:41  
38.   Jooa Eronen Karkki-Rasti  FIN  11:21:00   10:43  
39.   Eemil Kiintola Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:09:00   11:03  
40.   Joona Haapio Ulvilan Ura  FIN  11:22:00   11:04  
41.   Karri Kuusinen Lynx  FIN  11:12:00   12:09  
42.   Juho Vantaala Lammin Säkiä  FIN  12:04:00   13:38  
43.   Elias Lahtinen Keuruun Kisailijat  FIN  11:13:00   14:25  
44.   Rasmus Hautala IF Femman  FIN  11:25:00   14:28  
45.   Otso Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:16:00   14:48  
46.   Aleksi Kallio Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  11:55:00   14:52  
47.   Tommi Nissinen Liperin Taimi  FIN  11:43:00   16:15  
48.   Niilo Kukkonen Iisalmen Visa  FIN  11:57:00   17:16  
49.   Eeli Kinnunen Kuhmon Peurat  FIN  11:37:00   18:01  
50.   Iisakki Jussinmäki Halsuan Toivo  FIN  11:58:00   18:04  
51.   Niilo Kyckling Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  12:03:00   18:10  
52.   Valtteri Saarinen Hämeenlinnan Tarmo  FIN  11:24:00   18:25  
53.   Olli Kuusisto Koovee  FIN  11:40:00   18:47  
54.   Olli Näpänkangas Suunta Jyväskylä  FIN  11:31:00   19:18  
55.   Vilho Siljander Vehkalahden Veikot  FIN  11:42:00   19:28  
56.   Romeo Horelli Kokemäen Kova-Väki Suunnistus  FIN  11:52:00   19:36  
   Lukas Suurnäkki Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:33:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English