FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H16A 3. day

Smart Follow

        Starting time Finish
5,0 km
 
1.   Pyry Stevander Kuortaneen Kunto  FIN  10:59:00   36:20  
2.   Igor Egorov Russia  RUS  11:13:00   36:21  
3.   Jaakko Mesiäinen Navi  FIN  11:09:00   39:21  
4.   Joona Nisula Teuvan Rivakka  FIN  10:55:00   39:28  
5.   Juho Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:45:00   39:53  
6.   Vladimir Dolinin Russia  RUS  11:35:00   40:16  
7.   Juuso Pernu SK Pohjantähti  FIN  11:27:00   41:10  
8.   Lauri Laajaniemi Rajamäen Rykmentti  FIN  11:53:00   41:35  
9.   Saul Klemola Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:47:00   41:44  
10.   Juho Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  10:39:00   41:53  
11.   Iiro Kaitola Rastiketut  FIN  12:09:00   41:55  
12.   Reetu Inkilä Keuruun Kisailijat  FIN  11:29:00   42:09  
13.   Lars Vicari Navi  FIN  11:33:00   42:32  
14.   Konstantin Kurilov Russia  RUS  11:21:00   42:55  
15.   Oskari Niemi Lappeen Riento  FIN  10:37:00   43:12  
16.   Joona Holappa Vesaisen Pojat  FIN  11:25:00   43:32  
17.   Juho Lakanen Perhon Kiri  FIN  11:05:00   44:15  
18.   Pietari Lepola Lapin Veikot  FIN  11:43:00   44:26  
19.   Veeti Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  11:03:00   44:40  
20.   Petka Hummelholm Kalevan Rasti  FIN  10:41:00   45:55  
21.   Kalle Koivusalo Ilomantsin Urheilijat  FIN  11:41:00   46:11  
22.   Eetu Salonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:45:00   46:48  
23.   Sami Härkönen Oulun Tarmo  FIN  12:03:00   46:50  
24.   Rasmus-Wille Hankaniemi Vesaisen Pojat  FIN  12:01:00   47:08  
25.   Dmitriy Kremlyov Russia  RUS  10:31:00   48:54  
26.   Andrey Prozorov Russia  RUS  10:27:00   49:06  
27.   Atte Isolähteenmäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:47:00   49:54  
28.   Elias Liukka Kalevan Rasti  FIN  10:33:00   50:01  
29.   Esa Savolainen Pihkaniskat  FIN  10:25:00   50:04  
30.   Kasper Ena IK Falken  FIN  11:19:00   50:48  
31.   Ilari Hauhia Rasti-Jussit  FIN  11:57:00   51:01  
32.   Tuomas Uusitalo Espoon Akilles  FIN  11:59:00   54:34  
33.   Eevert Kohonen Rasti-Lukko  FIN  11:31:00   54:55  
34.   Arttu Korpela Rasti 88  FIN  11:55:00   56:32  
35.   Aaro Angerpuro Helsingin Suunnistajat  FIN  11:15:00   56:40  
36.   Mykyta Korotkykh Ukraina  UKR  12:11:00   57:41  
37.   Robert Hyvönen RasTiimi  FIN  11:51:00   58:09  
38.   Riku Koirikivi RasTiimi  FIN  11:23:00   1:01:20  
39.   Jaan Rönkkö SK Uusi  FIN  10:29:00   1:02:28  
40.   Aatu Korja Hiidenkiertäjät  FIN  11:07:00   1:03:20  
41.   Anton Poleschuk Russia  RUS  12:05:00   1:03:44  
42.   Egor Sladkin Russia  RUS  11:39:00   1:04:43  
43.   Olli Ala-Honkola Vaasan Suunnistajat  FIN  10:57:00   1:04:57  
44.   Santtu Kanerva Suunta-Sepot  FIN  10:53:00   1:08:17  
45.   Henrik Aaltio Valkeakosken Haka  FIN  12:07:00   1:08:22  
46.   Atte Mattila Kyrös-Rasti  FIN  11:49:00   1:09:30  
47.   Juho Hautaniemi Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:37:00   1:10:57  
48.   Ilya Kislukhin Russia  RUS  10:49:00   1:11:14  
49.   Kalle Tiitto RasTiimi  FIN  11:11:00   1:11:26  
50.   Nikolay Filippov Russia  RUS  10:23:00   1:12:51  
51.   Yarolav Bondar Ukraina  UKR  10:21:00   1:17:45  
52.   Topias Saranpää Rasti-Jussit  FIN  11:17:00   1:18:08  
53.   Vadim Kubrak Ukraina  UKR  12:13:00   1:23:52  
   Lauri Kaitola Rastiketut  FIN  10:35:00   DNF  
   Riku Saksa Teuvan Rivakka  FIN  10:43:00   DNF  
   Matte Kontola Lapuan Virkiä  FIN  10:51:00   DNS  
   Kimmo Niinimäki Laihian Luja  FIN  11:01:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English