15.eGames 2014 ja Huippuliigan finaali 30.-31.8.2014

H21E 2. day

Smart Follow

        Starting time Intermediate
0,4
Intermediate
2,0 km
Intermediate
2,8 km
Intermediate
3,1 km
Intermediate
5,6 km
Intermediate
6,6 km
Finish
8,4 km
 
1.   Frederic Tranchand Paimion Rasti  FRA  11:30:00   1:57 (1)  12:18 (1)  17:33 (1)  18:58 (1)  35:22 (1)  42:49 (1)  52:47  
2.   Mikko Sirén Angelniemen Ankkuri  FIN  11:36:43   8:48 (9)  17:27 (9)  22:17 (7)  23:39 (3)  39:31 (5)  45:24 (2)  54:31  
3.   Otto Simosas OK Orient  FIN  11:35:40   7:41 (5)  17:08 (7)  22:16 (6)  23:49 (8)  39:28 (3)  45:34 (6)  54:33  
4.   Tuomo Mäkelä Angelniemen Ankkuri  FIN  11:31:40   3:38 (2)  15:07 (2)  20:53 (2)  22:24 (2)  39:32 (7)  45:26 (3)  54:35  
5.   Fredric Portin Paimion Rasti  FIN  11:36:55   8:50 (10)  17:30 (10)  22:19 (9)  23:42 (4)  39:30 (4)  45:28 (4)  54:37  
6.   Jani Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  11:37:01   8:55 (11)  17:33 (11)  22:19 (9)  23:46 (6)  39:26 (2)  45:32 (5)  54:39  
7.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  11:35:00   7:03 (4)  17:02 (5)  22:14 (5)  23:47 (7)  39:33 (8)  45:37 (7)  54:41  
8.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:35:44   7:49 (8)  17:05 (6)  22:21 (11)  23:53 (11)  39:31 (5)  45:43 (9)  55:28  
9.   Antti Anttonen Vaajakosken Terä  FIN  11:35:05   7:02 (3)  16:59 (4)  22:13 (4)  23:50 (9)  39:46 (11)  45:42 (8)  55:51  
10.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  11:35:56   7:46 (7)  17:09 (8)  22:10 (3)  23:44 (5)  39:42 (9)  45:47 (10)  55:52  
11.   Topi Penttinen OK Orient  FIN  11:35:45   7:43 (6)  16:56 (3)  22:17 (7)  23:52 (10)  39:44 (10)  45:49 (11)  56:15  
12.   Tobias Henriksson Pargas IF  FIN  11:38:28   10:28 (24)     24:21 (18)  26:01 (17)  41:36 (13)  47:47 (13)  57:26  
13.   Simo-Pekka Fincke Kalevan Rasti  FIN  11:38:25   10:25 (22)  19:01 (20)  24:16 (15)  25:59 (16)  41:33 (12)  47:45 (12)  57:32  
14.   Mikko Patana Hiidenkiertäjät  FIN  11:37:21   9:15 (13)  18:42 (12)  24:12 (13)  25:50 (12)  41:42 (16)  47:52 (15)  57:35  
15.   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  11:37:08   9:11 (12)  18:43 (13)  24:14 (14)  25:51 (14)  41:40 (15)  47:49 (14)  57:39  
16.   Aapo Leskinen Lynx  FIN  11:37:55   10:01 (19)  18:54 (17)  24:21 (18)  26:04 (19)  41:39 (14)  47:54 (16)  57:41  
17.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  11:37:55   10:00 (18)  18:47 (14)  24:09 (12)  25:50 (12)  41:46 (18)  47:58 (18)  58:22  
18.   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  11:38:28   10:27 (23)  19:03 (21)  24:23 (20)  26:05 (20)  41:44 (17)  47:56 (17)  58:46  
19.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  11:37:35   9:38 (16)  18:51 (16)  24:16 (15)  25:58 (15)  41:48 (19)  48:01 (19)  58:47  
20.   Mikko Huhtinen Turun Suunnistajat  FIN  11:37:35   9:31 (14)  18:50 (15)  24:18 (17)  26:02 (18)  42:37 (20)  50:44 (20)  1:02:45  
21.   Andreas Hall Hiidenkiertäjät  FIN  11:37:55   9:59 (17)  18:59 (19)  24:23 (20)  26:06 (21)  45:25 (21)  53:12 (21)  1:04:54  
22.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  11:38:05   10:05 (20)  19:06 (22)  24:33 (23)  26:19 (22)  46:16 (22)  53:48 (22)  1:05:17  
23.   Sergey Gorokhov Ikaalisten Nouseva-Voima  RUS  11:37:35   9:35 (15)  18:58 (18)  24:30 (22)  26:20 (23)  46:19 (23)  53:50 (23)  1:05:21  
24.   Ross Morrison Rajamäen Rykmentti  NZL  11:38:00   10:08 (21)  20:59 (23)  27:51 (24)  29:49 (24)  50:31 (24)  59:11 (24)  1:12:22  
   Jesse Laukkarinen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:36:40                     DNS  
   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:38:13                     DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English