15.eGames 2014 ja Huippuliigan finaali 30.-31.8.2014

D21E 2. day

Smart Follow

        Starting time Intermediate
0,4
Intermediate
2,0 km
Intermediate
2,8 km
Intermediate
3,1 km
Intermediate
5,2 km
Finish
6,9 km
 
1.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  10:00:00   2:35 (1)  13:36 (1)  19:51 (1)  21:51 (1)  37:32 (1)  48:44  
2.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  10:02:08   4:00 (3)  16:25 (2)  22:53 (2)  24:49 (2)  40:53 (3)  51:27  
3.   Jenny Patana Hiidenkiertäjät  FIN  10:02:30   5:09 (5)  16:31 (5)  22:57 (4)  24:52 (4)  40:56 (4)  51:37  
4.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti  FIN  10:02:40   5:14 (6)  16:33 (6)  22:59 (5)  24:56 (6)  41:00 (5)  52:53  
5.   Saara Norrgrann Paimion Rasti  FIN  10:04:00   6:23 (8)  17:46 (8)  24:12 (9)  26:15 (9)  41:57 (7)  53:03  
6.   Marika Teini SK Pohjantähti  FIN  10:01:35   3:56 (2)  16:28 (4)  22:54 (3)  24:51 (3)  40:49 (2)  53:06  
7.   Heini Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  10:04:30   6:48 (13)  17:54 (13)  24:12 (9)  26:17 (10)  42:05 (8)  53:10  
8.   Tuulia Viberg MS Parma  FIN  10:04:34   6:46 (12)  17:51 (10)  24:14 (11)  26:17 (10)  41:55 (6)  53:20  
9.   Julia Björkstrand IF Femman  FIN  10:03:29   6:09 (7)  17:49 (9)  24:17 (12)  26:19 (12)  42:13 (12)  53:32  
10.   Marjo Liikanen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:04:05   6:31 (9)  17:53 (12)  24:06 (7)  26:13 (7)  42:10 (11)  53:38  
11.   Inga Dambe Paimion Rasti  LAT  10:04:15   6:38 (10)  17:45 (7)  24:10 (8)  26:14 (8)  42:08 (10)  53:43  
12.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  10:02:05   4:33 (4)  16:26 (3)  23:01 (6)  24:53 (5)  42:05 (8)  56:10  
13.   Heini Wennman SK Pohjantähti  FIN  10:04:25   6:43 (11)  17:51 (10)  24:47 (13)  26:51 (13)  44:39 (13)  57:46  
14.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri  FIN  10:05:07   7:49 (14)  20:22 (14)  27:07 (14)  29:20 (14)     1:00:26  
15.   Eveliina Hirvonen Paimion Rasti  FIN  10:05:42   8:26 (16)  20:24 (15)  27:14 (16)  29:29 (15)     1:00:44  
16.   Ina Westerlund OK77  FIN  10:05:28   8:04 (15)  20:30 (16)  27:12 (15)  29:32 (16)     1:00:51  
17.   Hanna Raitanen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:06:08   8:46 (18)  22:13 (19)  29:03 (18)  31:10 (18)  48:53 (14)  1:03:41  
18.   Elli Peltomäki Rastikarhut  FIN  10:06:03   8:39 (17)  21:24 (17)  29:08 (19)  31:12 (19)  48:55 (15)  1:03:50  
19.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti  FIN  10:06:07   8:56 (19)  21:42 (18)  29:01 (17)  31:04 (17)  49:53 (16)  1:06:37  
   Sari Nurmela Vehkalahden Veikot  FIN  10:06:03                  DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English