SM-yö Alastarolla

H16

Smart Follow

        Starting time Finish
5,5 km
 
1.   Olli Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  22:18:00   39:36  
2.   Aleksi Sorsa Pihkaniskat  FIN  22:33:00   47:33  
3.   Joona Tynys Kouvolan Suunnistajat  FIN  21:42:00   47:50  
4.   Eevert Toivonen Kangasala SK  FIN  21:39:00   48:09  
5.   Vili Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  21:48:00   48:48  
6.   Lauri Lavikainen Kymin Suunnistajat  FIN  22:09:00   48:50  
7.   Lari Pernu Espoon Suunta  FIN  21:57:00   49:17  
8.   Juha Rauhala Espoon Suunta  FIN  22:27:00   49:18  
9.   Joona Huila Hiisirasti  FIN  21:27:00   50:44  
10.   Henri Pasanen IF Sibbo-Vargarna  FIN  21:33:00   54:11  
11.   Aleksi Pietikäinen Pihkaniskat  FIN  21:54:00   54:13  
12.   Samuli Saukkonen Pihkaniskat  FIN  22:12:00   54:40  
13.   Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  22:24:00   56:27  
14.   Eero Ylipulli Vaasan Suunnistajat  FIN  21:51:00   56:56  
15.   Vinsci Kivinen Hyvinkään Rasti  FIN  20:21:00   58:53  
16.   Akseli Ketola Koovee  FIN  20:30:00   58:58  
17.   Paulus Sulkula Suunta Jyväskylä  FIN  21:30:00   1:00:35  
18.   Severi Valkamo Koovee  FIN  22:21:00   1:01:33  
19.   André Lindroos OK Raseborg  FIN  21:21:00   1:01:42  
20.   Jere Pernu SK Pohjantähti  FIN  20:27:00   1:02:40  
21.   Antti Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  21:06:00   1:02:51  
22.   Juuso Toivonen Lammin Säkiä  FIN  20:42:00   1:02:54  
23.   Erno Koskenmäki Porvoon Urheilijat  FIN  20:18:00   1:02:58  
24.   Oskari Jumppanen Hyvinkään Rasti  FIN  20:51:00   1:03:36  
25.   Matias Arola Paimion Rasti  FIN  21:36:00   1:03:45  
26.   Aleksi Ilmonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  21:15:00   1:04:07  
27.   Aleksi Lammi Lapuan Virkiä  FIN  20:48:00   1:07:36  
28.   Kasperi Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  20:15:00   1:07:41  
29.   Ossi Järvinen Tampereen Pyrintö  FIN  21:24:00   1:08:25  
30.   Tobias Jern OK77  FIN  20:24:00   1:09:00  
31.   Nico Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  20:45:00   1:09:35  
32.   Niko Larmala Espoon Suunta  FIN  21:09:00   1:10:13  
33.   Joona Parjanen MS Parma  FIN  21:12:00   1:10:24  
34.   Miska Tervala Rastivarsat  FIN  22:00:00   1:11:52  
35.   Juho Korpi Länsi-Rajan Rasti  FIN  22:15:00   1:11:56  
36.   Jonathan Ray OK77  FIN  20:33:00   1:12:12  
37.   Jaakko Skog Koovee  FIN  22:30:00   1:15:00  
38.   Sakari Puolakanaho Hyvinkään Rasti  FIN  20:39:00   1:15:36  
39.   af Fabian Hällström OK77  FIN  21:45:00   1:18:09  
40.   Anton Sihvonen Navi  FIN  21:03:00   1:19:29  
41.   Dániel Molnár Mäntsälän Urheilijat  FIN  21:18:00   1:20:23  
42.   Jesper Lindahl Akilles OK  FIN  21:00:00   1:22:26  
43.   Calle Eskola OK Kristina  FIN  20:54:00   1:46:23  
   Johannes Louhi Helsingin Suunnistajat  FIN  20:36:00   DNS  
   Juho Elovaara Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  20:57:00   DNF  
   Pyry Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  22:03:00   DNF  
   Emil Lönnström OK Orient  FIN  22:06:00   DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English