SM-keskimatka (R1), 21.9.2013, Rasti E4, Äänekoski, Uurainen

Limit results

Region in Finland / country  and
Media  and
Club  and
Best  
Etelä-Pohjanmaa
  Kortesjärven Järvi-Veikot
  Laihian Luja
  Lapuan Virkiä
  Rasti-Jussit
  Rasti-Kurikka
  Rastiketut
  Reilut Miehet Havumetsien
  Teuvan Rivakka
  Vaasan Suunnistajat
  Ylistaron Kilpa-Veljet
  Ähtärin Urheilijat
Häme
  Hauhon Sisu
  Hämeenlinnan Suunnistajat
  Ikaalisten Nouseva-Voima
  Kalvolan Keihäs
  Kangasala SK
  Koovee
  Kyrös-Rasti
  Lounais-Hämeen Rasti
  Mäntän Seudun Eräpirkat
  Oriveden Ponnistus
  Rasti-Nokia
  Tampereen Pyrintö
  Valkeakosken Haka
Kaakko
  Anttolan Urheilijat
  Joutsenon Kullervo
  Korven Honka
  Kouvolan Suunnistajat
  Kymin Suunnistajat
  Lappeen Riento
  Luumäen Rasti
  Navi
  Olavin Rasti
  Raja-Karjalan Suunnistajat
  SK Vuoksi
  Vehkalahden Veikot
Kainuu
  Kajaanin Suunnistajat
  Kuhmon Peurat
  Sotkamon Jymy
Keski-Pohjanmaa
  Kaustisen Pohjan-Veikot
  Kokkolan Suunnistajat
  Perhon Kiri
  RasTiimi
  Vetelin Urheilijat
Keski-Suomi
  Itä-Päijänteen Rasti
  Jämsän Retki-Veikot
  Kangasniemen Kalske
  Keuruun Kisailijat
  Muuramen Rasti
  Rasti E4
  Saarijärven Pullistus
  Savon Rasti
  Suunta Jyväskylä
  Vaajakosken Terä
  Vihtavuoren Pamaus
  Viitasaaren Suunta
Lahti
  Asikkalan Raikas
  Itä-Hämeen Rasti
  Kärkölän Kisa-Veikot
  Lahden Suunnistajat-37
  Lahden Taimi
  Lammin Säkiä
  Rastivarsat
Lappi
  Alatornion Pirkat
  Keminmaan Urheilijat
  Länsi-Rajan Rasti
  Ounasvaaran Hiihtoseura
  Pellon Ponsi
  Suunta 2000
Pohjois-Pohjanmaa
  Haukiputaan Heitto
  Iin Yritys
  Kuusamon Erä-Veikot
  Laitasaaren Veto
  Oulaisten Huima
  Oulun Tarmo
  Pudasjärven Urheilijat
  Saloisten Reipas
  SK Pohjantähti
  Vaalan Karhu
  Vesaisen Pojat
Satakunta
  Hiisirasti
  Hinnerjoen Yritys
  Kankaanpään Suunnistajat
  Lauttakylän Luja
  Rasti-Lukko
  Rastikarhut
  Siikaisten Sisu
  Suunta-Sepot
  Ulvilan Ura
Savo-Karjala
  Iisalmen Visa
  Kalevan Rasti
  Kuopion Suunnistajat
  Savon Suunta
  Siilin Rasti
  Sonkajärven Pahka
  Tuupovaaran Sepot
Uusimaa
  Espoon Akilles
  Espoon Suunta
  Helsingin Suunnistajat
  Hiidenkiertäjät
  Hyvinkään Rasti
  Karjaan Ura
  Karkki-Rasti
  Keravan Urheilijat
  Leppävaaran Sisu
  Lynx
  Mäntsälän Urheilijat
  Pihkaniskat
  Rajamäen Rykmentti
  Tuusulan Voima-Veikot
  Äänekosken Sarjakuvaseura
Varsinais-Suomi
  Angelniemen Ankkuri
  MS Parma
  Paimion Rasti
  Perttelin Peikot
  Someron Esa
  Suomusjärven Sisu
  Turun Metsänkävijät
  Turun Suunnistajat
  Vakka-Rasti
FSO
  Akilles OK
  IF Brahe
  IF Femman
  IF Minken
  IF Sibbo-Vargarna
  IK Falken
  IK Kronan
  Närpes OK
  OK Botnia
  OK Orient
  OK Raseborg
  OK77
  Pargas IF
  Solf IK
Selected clubs and

| Form of the results:
Suomi Svenska English