SM-keskimatka (R1), 21.9.2013, Rasti E4, Äänekoski, Uurainen

H21K5

Smart Follow

        Starting time Intermediate
3,5 km
Finish
4,3 km
 
1.   Timo Sild Hiidenkiertäjät  EST  9:53:00   17:42 (1)  20:50  
2.   Antti Anttonen Vaajakosken Terä  FIN  9:52:00   18:13 (3)  21:19  
3.   Anders Nordberg Vaajakosken Terä  FIN  9:01:00   18:04 (2)  21:24  
4.   Leonid Novikov Hiidenkiertäjät  FIN  9:16:00   18:30 (4)  22:03  
5.   Dmitry Tsvetkov Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  9:46:00   18:53 (5)  22:14  
6.   Martins Sirmais Turun Metsänkävijät  LAT  9:26:00   18:53 (5)  22:16  
7.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  9:49:00   19:18 (8)  22:28  
8.   Sampo Rahko SK Pohjantähti  FIN  9:40:00   19:09 (7)  22:31  
9.   Juha Sorvisto Vaajakosken Terä  FIN  9:51:00   19:21 (9)  22:39  
10.   Antti-Pekka Leskinen Lynx  FIN  9:41:00   19:58 (10)  23:11  
11.   Teemu Väre Paimion Rasti  FIN  9:45:00   19:58 (10)  23:21  
12.   Topi Anjala Koovee  FIN  9:54:00   20:13 (12)  23:22  
13.   Petteri Huikko Vaajakosken Terä  FIN  9:48:00   20:18 (14)  23:37  
14.   Jani Myllärinen Koovee  FIN  9:50:00   20:20 (15)  23:43  
15.   Juha Luoma Lapuan Virkiä  FIN  9:39:00   20:20 (15)  23:45  
16.   Esa Huttunen Turun Metsänkävijät  FIN  9:43:00   20:17 (13)  24:05  
17.   Tuomas Metsälä Lynx  FIN  9:38:00   21:08 (20)  24:27  
18.   Aki Ylitalo Hauhon Sisu  FIN  9:30:00   21:04 (18)  24:34  
19.   Timo Mähönen Kalevan Rasti  FIN  9:44:00   20:57 (17)  24:39  
20.   Jarkko Saarinen Hiidenkiertäjät  FIN  9:37:00   21:05 (19)  25:03  
21.   Jaakko Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  9:28:00   21:55 (22)  25:35  
22.   Hannu-Pekka Pukema Rajamäen Rykmentti  FIN  9:47:00   22:20 (26)  25:38  
23.   Lauri Kleemola Lynx  FIN  9:29:00   22:07 (25)  25:51  
23.   Topias Tiainen Koovee  FIN  9:35:00   21:46 (21)  25:51  
25.   Ville Saarela Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:22:00   22:05 (24)  25:58  
26.   Sergei Rjabyshkin Paimion Rasti  FIN  9:02:00      26:04  
26.   Olli Mattila MS Parma  FIN  9:17:00   21:58 (23)  26:04  
28.   Tero Mamia Koovee  FIN  9:32:00   22:57 (28)  26:39  
29.   Heikki Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  9:24:00   22:48 (27)  26:40  
30.   Miikka Ketonen Saloisten Reipas  FIN  9:12:00   23:00 (29)  26:43  
30.   Markku Elo Angelniemen Ankkuri  FIN  9:31:00   23:13 (32)  26:43  
32.   Ilkka Juutilainen IF Sibbo-Vargarna  FIN  9:21:00   23:06 (30)  26:56  
33.   Timo Huusari Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:10:00   23:09 (31)  27:11  
34.   Fredrik Blomster OK Orient  FIN  9:25:00   23:36 (33)  27:26  
35.   Janne Kuningas Luumäen Rasti  FIN  9:23:00   24:09 (35)  27:43  
36.   Kimmo Pernu Espoon Suunta  FIN  9:20:00   24:03 (34)  28:06  
37.   Timo Sivill Vaajakosken Terä  FIN  9:34:00   24:13 (36)  28:47  
38.   Kimmo Mieskoski Rasti-Lukko  FIN  9:36:00   24:48 (37)  28:50  
39.   Antti Hakala Lapuan Virkiä  FIN  9:27:00   24:57 (38)  29:16  
40.   André Bruguière Rasti-Nokia  FRA  9:19:00   25:14 (39)  29:17  
41.   Jouni Karetjoki Hyvinkään Rasti  FIN  9:09:00   25:23 (40)  29:27  
42.   Samu Heiska Lapuan Virkiä  FIN  9:42:00   25:30 (41)  29:30  
43.   Jukka Vertainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  9:13:00   26:12 (42)  30:35  
44.   Miika Järvinen Koovee  FIN  9:08:00   26:57 (43)  31:32  
45.   Erik Haajanen OK Raseborg  FIN  9:14:00   30:08 (44)  34:11  
46.   Kai Samposalo Kangasala SK  FIN  9:11:00   30:16 (45)  34:13  
47.   Mikael Väliheikki Laitasaaren Veto  FIN  9:04:00   30:20 (46)  34:53  
48.   Mikko Kesälä SK Pohjantähti  FIN  9:05:00   33:10 (47)  37:42  
49.   Pasi Nurmi Rastiketut  FIN  9:07:00   35:02 (48)  40:35  
50.   Jari Lahtinen Itä-Hämeen Rasti  FIN  9:06:00   38:12 (49)  43:25  
   Arttu Pulli Tampereen Pyrintö  FIN  9:03:00      DNS  
   Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät  FIN  9:15:00      DNS  
   Mikko Viitamäki Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  9:18:00      DNS  
   Kalle Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  9:33:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English