SM-keskimatka (R1), 21.9.2013, Rasti E4, Äänekoski, Uurainen

H21K3

Smart Follow

        Starting time Intermediate
3,5 km
Finish
4,2 km
 
1.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  9:52:00   16:47 (1)  20:02  
2.   Simo-Pekka Fincke Kalevan Rasti  FIN  9:53:00   17:24 (2)  20:46  
3.   Otto Simosas OK Orient  FIN  9:50:00   17:27 (3)  20:49  
4.   Matti Kivelä Hiidenkiertäjät  FIN  9:46:00   18:10 (5)  21:19  
5.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  9:51:00   18:01 (4)  21:20  
6.   Olli-Pekka Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  9:44:00   18:10 (5)  21:29  
7.   Juuso Metsälä Kalevan Rasti  FIN  9:49:00   18:31 (8)  21:50  
8.   Juha Hyyryläinen Anttolan Urheilijat  FIN  9:40:00   18:24 (7)  21:57  
9.   Tuomo Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  9:41:00   18:47 (9)  22:24  
10.   Markku Isokoski Pellon Ponsi  FIN  9:47:00   19:00 (10)  22:26  
11.   Andreas Hall IF Femman  FIN  9:43:00   19:15 (12)  22:38  
12.   Pekka Hyvönen Angelniemen Ankkuri  FIN  9:38:00   19:07 (11)  22:39  
13.   Jouni Kujala SK Pohjantähti  FIN  9:42:00   19:15 (12)  22:51  
14.   Gleb Tikhonov Turun Metsänkävijät  RUS  9:02:00   19:24 (15)  22:58  
15.   Sami Hämälistö Turun Metsänkävijät  FIN  9:19:00   19:20 (14)  22:59  
16.   Tapio Haarlaa Helsingin Suunnistajat  FIN  9:29:00   19:26 (16)  23:03  
17.   Manu Mutka Turun Metsänkävijät  FIN  9:45:00   19:56 (17)  23:24  
18.   Juho Westerlund Koovee  FIN  9:24:00   19:56 (17)  23:33  
18.   Simo Mertanen OK Orient  FIN  9:39:00   20:11 (19)  23:33  
20.   Anders Bäckström IF Femman  FIN  9:37:00   20:12 (20)  23:45  
21.   Henrik Väisänen Hiisirasti  FIN  9:48:00   20:26 (21)  23:47  
22.   Tommi Reponen Paimion Rasti  FIN  9:30:00   20:32 (22)  24:18  
23.   Jussi Taussi Vehkalahden Veikot  FIN  9:34:00   20:46 (25)  24:22  
24.   Toni Hartvik Paimion Rasti  FIN  9:33:00   20:51 (26)  24:27  
25.   Janne Ahola Navi  FIN  9:20:00   20:40 (23)  24:33  
26.   Juha Vartiainen Oriveden Ponnistus  FIN  9:25:00   20:41 (24)  24:41  
27.   Staffan Järn IF Brahe  FIN  9:27:00   21:30 (29)  25:23  
28.   Marko Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  9:35:00   21:23 (27)  25:27  
29.   Ville Sabel Hiisirasti  FIN  9:36:00   21:26 (28)  25:31  
30.   Petri Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  9:12:00   22:02 (31)  26:01  
31.   Petri Moisio Saarijärven Pullistus  FIN  9:16:00   22:05 (32)  26:10  
32.   Jyri Mäkäläinen Siilin Rasti  FIN  9:15:00   22:12 (33)  26:14  
33.   Otso Seppälä Rajamäen Rykmentti  FIN  9:23:00   21:55 (30)  26:16  
34.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  9:26:00   22:16 (34)  26:17  
35.   Petri Annila Koovee  FIN  9:28:00   22:49 (35)  27:10  
36.   Henri Krats Suunta Jyväskylä  FIN  9:05:00   23:12 (36)  27:41  
37.   Petri Kajarinne Keuruun Kisailijat  FIN  9:04:00   24:18 (38)  28:39  
38.   Tapani Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  9:18:00   24:33 (39)  28:40  
39.   Thomas Ekström MS Parma  FIN  9:10:00   24:17 (37)  28:48  
40.   Tomas Ray OK77  FIN  9:14:00   24:55 (40)  29:40  
41.   Eerik Sihvola Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:03:00   25:14 (42)  29:48  
42.   Henrik Palmen Espoon Suunta  FIN  9:13:00   25:42 (44)  29:55  
43.   Henri Kontoniemi Tampereen Pyrintö  FIN  9:09:00   25:02 (41)  30:05  
44.   Harri Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien  FIN  9:08:00   25:21 (43)  30:09  
45.   Antti Ekonoja Pellon Ponsi  FIN  9:17:00   26:00 (45)  30:32  
46.   Heikki Silvasti Muuramen Rasti  FIN  9:11:00   29:53 (47)  34:03  
47.   Miika Laine Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:22:00   29:50 (46)  34:17  
48.   Ulf Meriheinä IF Sibbo-Vargarna  FIN  9:07:00   31:28 (48)  37:23  
49.   Henri Korkka Hinnerjoen Yritys  FIN  9:01:00   1:04:22 (49)  1:09:20  
   Hannu Lassila Tuupovaaran Sepot  FIN  9:06:00      DNS  
   Rainer Kujala Lynx  FIN  9:21:00      DNS  
   Lauri Sorsa Kangasala SK  FIN  9:31:00      DNS  
   Saku Asikainen Hiisirasti  FIN  9:32:00      DNS  
   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  9:54:00      DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English