SM-keskimatka (R1), 21.9.2013, Rasti E4, Äänekoski, Uurainen

H18K1

Smart Follow

        Starting time Finish
3,3 km
 
1.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  9:43:00   21:20  
2.   Arto Talvinen MS Parma  FIN  9:51:00   21:21  
3.   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  9:52:00   21:41  
4.   Lari-Antti Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  9:38:00   22:32  
5.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat  FIN  9:50:00   23:20  
6.   Aleksi Karppinen SK Pohjantähti  FIN  9:46:00   23:27  
7.   Evert Leeuws IF Sibbo-Vargarna  BEL  9:11:00   23:30  
8.   Aki Saari Rastikarhut  FIN  9:45:00   23:35  
9.   Anton Sulkula Suunta Jyväskylä  FIN  9:40:00   23:44  
10.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  9:48:00   24:07  
11.   Lauri Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:32:00   24:08  
11.   Henri Similä SK Vuoksi  FIN  9:37:00   24:08  
13.   Osku Lyytikäinen SK Vuoksi  FIN  9:36:00   25:14  
14.   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:39:00   25:25  
15.   Matti Linna Oulaisten Huima  FIN  9:33:00   25:36  
16.   Riku Juhala Hiisirasti  FIN  9:28:00   25:41  
17.   Antti-Ville Salomaa Navi  FIN  9:34:00   25:52  
18.   Eero Saleva Tuusulan Voima-Veikot  FIN  9:47:00   26:06  
19.   Lasse-Pekka Lahti Kangasala SK  FIN  9:30:00   26:13  
20.   Miika Koskinen Rajamäen Rykmentti  FIN  9:24:00   26:23  
21.   Pauli Leinonen Suunta Jyväskylä  FIN  9:12:00   26:36  
22.   Antti Sainio Tuusulan Voima-Veikot  FIN  9:27:00   27:02  
23.   Lauri Huotari Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:41:00   27:26  
24.   Ville Heikkilä Kangasala SK  FIN  9:13:00   27:27  
25.   Olli Malinen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  9:26:00   27:35  
26.   Ville Sundelin Rastikarhut  FIN  9:22:00   27:39  
27.   Petja Pöyhönen Rastikarhut  FIN  9:29:00   27:40  
28.   Elias Lehto Karjaan Ura  FIN  9:25:00   27:50  
29.   Viljam Grahn Närpes OK  FIN  9:20:00   28:01  
30.   Severi Aikio Kuusamon Erä-Veikot  FIN  9:19:00   28:02  
31.   Henry Hyytiäinen Kalevan Rasti  FIN  9:02:00   28:05  
31.   Jeremias Lipsanen Navi  FIN  9:31:00   28:05  
33.   Jere Pantsar Pellon Ponsi  FIN  9:35:00   28:37  
34.   Joakim Hakala IF Femman  FIN  9:18:00   28:56  
35.   Aapo Lönnroth Suomusjärven Sisu  FIN  9:23:00   29:18  
36.   Anssi Huostila Lammin Säkiä  FIN  9:44:00   30:59  
37.   Arto Niiranen Kalevan Rasti  FIN  9:14:00   31:05  
38.   Akseli Leino Rajamäen Rykmentti  FIN  9:42:00   31:24  
39.   Otto Itkonen Turun Suunnistajat  FIN  9:08:00   31:31  
40.   Christoffer Melin IK Falken  FIN  9:21:00   31:38  
41.   Pyry-Santeri Paloposki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:04:00   32:32  
42.   Niko Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  9:03:00   32:48  
43.   Jesse Ihalainen Navi  FIN  9:16:00   33:54  
44.   Aleksi Mäenpää Tuusulan Voima-Veikot  FIN  9:17:00   33:59  
45.   Joni Solonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:09:00   35:12  
45.   Eetu Holmberg Rastikarhut  FIN  9:15:00   35:12  
47.   Aapo Häkkinen Saarijärven Pullistus  FIN  9:07:00   37:32  
48.   Juho Kuoppamäki Rastivarsat  FIN  9:06:00   38:26  
49.   Kalle Häkkinen Suunta Jyväskylä  FIN  9:05:00   39:07  
50.   Mika Manninen Navi  FIN  9:01:00   43:22  
   Joachim Harald IK Falken  FIN  9:10:00   DNS  
   Arttu Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:49:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English