SM-keskimatka (R1), 21.9.2013, Rasti E4, Äänekoski, Uurainen

H18

Smart Follow

        Starting time Finish
4,5 km
 
1.   Arto Talvinen MS Parma  FIN  14:17:00   27:13  
2.   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  14:15:00   27:21  
3.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  14:19:00   28:07  
4.   Aleksi Karppinen SK Pohjantähti  FIN  14:09:00   29:01  
5.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat  FIN  14:11:00   29:36  
6.   Anton Sulkula Suunta Jyväskylä  FIN  14:03:00   30:56  
7.   Eero Saleva Tuusulan Voima-Veikot  FIN  13:45:00   31:09  
8.   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:53:00   31:48  
9.   Aki Saari Rastikarhut  FIN  14:05:00   32:30  
10.   Evert Leeuws IF Sibbo-Vargarna  BEL  14:07:00   32:50  
11.   Olli Malinen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  13:31:00   33:03  
12.   Anssi Huostila Lammin Säkiä  FIN  13:09:00   33:06  
13.   Lari-Antti Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  14:13:00   34:16  
14.   Lauri Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:59:00   34:54  
15.   Jere Pantsar Pellon Ponsi  FIN  13:15:00   35:15  
16.   Ville Sundelin Rastikarhut  FIN  13:29:00   35:46  
17.   Miika Koskinen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:41:00   35:49  
18.   Antti-Ville Salomaa Navi  FIN  13:47:00   36:00  
19.   Petja Pöyhönen Rastikarhut  FIN  13:27:00   36:02  
20.   Antti Sainio Tuusulan Voima-Veikot  FIN  13:37:00   36:04  
21.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  14:01:00   36:14  
22.   Jeremias Lipsanen Navi  FIN  13:17:00   37:08  
23.   Lauri Huotari Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:35:00   37:10  
24.   Lasse-Pekka Lahti Kangasala SK  FIN  13:43:00   37:55  
25.   Arto Niiranen Kalevan Rasti  FIN  13:07:00   38:08  
26.   Pauli Leinonen Suunta Jyväskylä  FIN  13:39:00   38:21  
27.   Viljam Grahn Närpes OK  FIN  13:23:00   38:47  
28.   Aapo Lönnroth Suomusjärven Sisu  FIN  13:11:00   38:51  
29.   Riku Juhala Hiisirasti  FIN  13:49:00   39:08  
30.   Severi Aikio Kuusamon Erä-Veikot  FIN  13:21:00   39:43  
31.   Elias Lehto Karjaan Ura  FIN  13:25:00   40:40  
32.   Henri Similä SK Vuoksi  FIN  13:57:00   41:03  
33.   Henry Hyytiäinen Kalevan Rasti  FIN  13:19:00   41:07  
34.   Matti Linna Oulaisten Huima  FIN  13:51:00   43:38  
35.   Joakim Hakala IF Femman  FIN  13:13:00   45:34  
36.   Akseli Leino Rajamäen Rykmentti  FIN  13:05:00   46:09  
37.   Otto Itkonen Turun Suunnistajat  FIN  13:03:00   49:17  
38.   Christoffer Melin IK Falken  FIN  13:01:00   49:18  
   Ville Heikkilä Kangasala SK  FIN  13:33:00   DNF  
   Osku Lyytikäinen SK Vuoksi  FIN  13:55:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English