SM-keskimatka (R1), 21.9.2013, Rasti E4, Äänekoski, Uurainen

H16K1

Smart Follow

        Starting time Finish
2,9 km
 
1.   Olli Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  9:39:00   16:54  
2.   Topi Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:37:00   19:07  
3.   Mikko Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  9:38:00   19:30  
4.   Pyry Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  9:32:00   19:40  
5.   Vili Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  9:33:00   20:21  
6.   Juha Rauhala Espoon Suunta  FIN  9:27:00   20:30  
7.   Matias Arola Paimion Rasti  FIN  9:24:00   20:43  
8.   Samuli Saukkonen Pihkaniskat  FIN  9:25:00   20:45  
9.   Lari Pernu Espoon Suunta  FIN  9:31:00   20:47  
10.   Juho Korpi Länsi-Rajan Rasti  FIN  9:26:00   20:53  
11.   Jaakko Skog Koovee  FIN  9:29:00   20:58  
12.   Miska Tervala Rastivarsat  FIN  9:30:00   21:00  
13.   Paulus Sulkula Suunta Jyväskylä  FIN  9:23:00   21:04  
14.   Joona Tynys Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:35:00   21:06  
15.   Akseli Ketola Koovee  FIN  9:18:00   21:19  
16.   Anton Salmenkylä Helsingin Suunnistajat  FIN  9:36:00   21:25  
17.   Tuomas Puputti Hiidenkiertäjät  FIN  9:34:00   21:48  
18.   Eero Ylipulli Vaasan Suunnistajat  FIN  9:28:00   23:24  
19.   Johannes Louhi Helsingin Suunnistajat  FIN  9:16:00   23:26  
20.   Arttu Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  9:15:00   23:34  
21.   Iiro Kuusela Rastivarsat  FIN  9:06:00   23:59  
22.   Aleksi Ilmonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  9:20:00   24:25  
23.   Niko Larmala Espoon Suunta  FIN  9:12:00   25:16  
24.   Oskari Jumppanen Hyvinkään Rasti  FIN  9:17:00   25:20  
25.   Dániel Molnár Mäntsälän Urheilijat  FIN  9:05:00   25:24  
26.   Viljo Johansson Kalvolan Keihäs  FIN  9:09:00   25:50  
27.   Jonathan Ray OK77  FIN  9:19:00   26:02  
28.   Taneli Härkönen Pudasjärven Urheilijat  FIN  9:21:00   26:10  
29.   Sakari Puolakanaho Hyvinkään Rasti  FIN  9:13:00   26:34  
30.   Viktor Aaltio Valkeakosken Haka  FIN  9:08:00   26:49  
31.   Benjamin Holmgren IF Sibbo-Vargarna  FIN  9:01:00   27:27  
32.   Antti Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:07:00   27:28  
33.   Jonne Kunnas IF Sibbo-Vargarna  FIN  9:02:00   27:55  
34.   Maximilian Järvinen IF Sibbo-Vargarna  FIN  9:04:00   29:00  
35.   Joona Parjanen MS Parma  FIN  9:11:00   29:17  
36.   Eero Penttilä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:10:00   35:00  
37.   André Lindroos OK Raseborg  FIN  9:03:00   39:36  
   Anton Sihvonen Navi  FIN  9:14:00   DQ  
   Tommi Huostila Lammin Säkiä  FIN  9:22:00   DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English