SM-keskimatka (R1), 21.9.2013, Rasti E4, Äänekoski, Uurainen

H15

Smart Follow

        Starting time Finish
3,1 km
 
1.   Tuomas Heikkilä Mäntsälän Urheilijat  FIN  14:11:00   20:30  
2.   Aaro Aho Valkeakosken Haka  FIN  13:59:00   22:01  
3.   Aaro Julkunen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  13:53:00   22:29  
4.   Teemu Eerola Tampereen Pyrintö  FIN  14:17:00   22:46  
5.   Niku Rintala Teuvan Rivakka  FIN  14:15:00   22:58  
6.   Akseli Ruohola MS Parma  FIN  14:19:00   23:26  
7.   Eero Lapila MS Parma  FIN  13:49:00   23:27  
8.   Otto Kaario Suunta Jyväskylä  FIN  14:01:00   23:50  
9.   Taavi Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  14:03:00   24:29  
10.   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  13:55:00   24:33  
11.   Tommi Hakuli Keravan Urheilijat  FIN  13:57:00   24:46  
12.   Miika Nurmi Vaasan Suunnistajat  FIN  13:51:00   24:50  
13.   Lauri Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  14:13:00   25:11  
14.   Mitri Tuomala Suunta Jyväskylä  FIN  13:33:00   25:18  
15.   Matti Suutari Vehkalahden Veikot  FIN  13:47:00   25:21  
16.   Erik Ahola Kangasala SK  FIN  14:05:00   25:23  
17.   Juuso Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:17:00   26:14  
18.   Konsta Puranen Koovee  FIN  14:07:00   26:25  
19.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  13:23:00   26:38  
20.   Vesa Lahtinen Hiidenkiertäjät  FIN  14:09:00   26:49  
21.   Tommi Härkönen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:41:00   26:50  
22.   Daniel Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  13:31:00   27:02  
23.   Joni Hirvonen Asikkalan Raikas  FIN  13:11:00   27:58  
24.   Aapo Viippola Oulun Tarmo  FIN  13:43:00   28:30  
25.   Samu Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  13:37:00   28:35  
26.   Otso Westerlund Koovee  FIN  13:35:00   28:39  
27.   Mikko Ahola Kangasala SK  FIN  13:29:00   29:02  
28.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  13:13:00   30:12  
29.   Aleks Hiidenhovi Lounais-Hämeen Rasti  FIN  13:09:00   30:19  
30.   Aleksi Hellman MS Parma  FIN  13:15:00   31:59  
31.   Märten Pais Vehkalahden Veikot  EST  13:27:00   32:01  
32.   Viljami Pätäri Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:39:00   32:49  
33.   Aaro Lampinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:21:00   32:54  
34.   Tuukka Mäkinen Lauttakylän Luja  FIN  13:25:00   33:13  
35.   Lauri Ketola Koovee  FIN  13:01:00   33:22  
36.   Roope Lohikoski Rastikarhut  FIN  13:03:00   34:49  
37.   Ville Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  13:07:00   37:27  
   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  13:05:00   DNF  
   Hannes Holmback IF Femman  FIN  13:19:00   DQ  
   Valtteri Pätäri Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:45:00   DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English