SM-keskimatka (R1), 21.9.2013, Rasti E4, Äänekoski, Uurainen

D21B

Smart Follow

        Starting time Finish
4,5 km
 
1.   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot  FIN  15:56:00   30:46  
2.   Marjo Niittynen Koovee  FIN  15:42:00   32:03  
3.   Anastasia Tikhonova MS Parma  RUS  15:02:00   33:19  
4.   Elina Kilpeläinen Vehkalahden Veikot  FIN  15:33:00   34:10  
5.   Satu Heittola Rasti-Kurikka  FIN  15:40:00   34:15  
6.   Tiia Miettinen MS Parma  FIN  15:40:00   34:25  
7.   Ina Westerlund OK77  FIN  15:40:00   34:37  
8.   Saara Nikkari Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:23:00   34:42  
9.   Laura Pajunen Anttolan Urheilijat  FIN  15:35:00   35:28  
10.   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö  FIN  15:32:00   35:37  
11.   Alexandra Voytova Rasti-Kurikka  RUS  15:31:00   35:39  
12.   Emma Juga IF Sibbo-Vargarna  FIN  15:35:00   35:55  
13.   Sonja Kyrölä Tampereen Pyrintö  FIN  15:34:00   36:46  
14.   Kaisa Lylynperä Turun Suunnistajat  FIN  15:21:00   36:50  
15.   Sanna Kauppila Vehkalahden Veikot  FIN  15:39:00   37:07  
16.   Tiina Haarlaa Helsingin Suunnistajat  FIN  15:34:00   37:36  
17.   Jaana Pulkkinen Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  15:29:00   37:55  
18.   Mia-Riitta Hongell Kokkolan Suunnistajat  FIN  15:29:00   38:00  
19.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  15:27:00   38:13  
20.   Anni Honkimaa Espoon Suunta  FIN  15:30:00   38:15  
21.   Tuuli Paunonen Koovee  FIN  15:37:00   38:33  
22.   Eveliina Nykänen Lappeen Riento  FIN  15:21:00   38:50  
23.   Essi Partanen Valkeakosken Haka  FIN  15:13:00   38:52  
24.   Anni Toiviainen SK Vuoksi  FIN  15:28:00   38:56  
25.   Miia Niittynen Koovee  FIN  15:48:00   38:58  
26.   Krista Joona Pellon Ponsi  FIN  15:32:00   39:15  
27.   Anu Ekström MS Parma  FIN  15:12:00   39:21  
28.   Tia Tarkiainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  15:04:00   39:40  
28.   Miina Kanko Koovee  FIN  15:30:00   39:40  
30.   Anna Laitinen Rasti-Lukko  FIN  15:12:00   39:45  
31.   Johanna Niittymäki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  15:26:00   39:54  
32.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  15:14:00   40:06  
33.   Säde Suutari Kouvolan Suunnistajat  FIN  15:10:00   40:11  
34.   Susanna Laakkonen MS Parma  FIN  15:09:00   40:35  
35.   Johanna Kiiski Helsingin Suunnistajat  FIN  15:25:00   40:49  
36.   Signe Dambe Paimion Rasti  FIN  15:25:00   40:56  
37.   Tarja Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  15:32:00   41:01  
38.   Liisa Pulli Tampereen Pyrintö  FIN  15:11:00   41:23  
39.   Marjut Turunen SK Vuoksi  FIN  15:05:00   41:28  
40.   Niina Laakso Hiidenkiertäjät  FIN  15:38:00   41:43  
41.   Maria Salmi Lappeen Riento  FIN  15:25:00   41:49  
42.   Elina Liuha Suunta-Sepot  FIN  15:19:00   42:07  
43.   Charlotta Linnaila OK Orient  FIN  15:07:00   42:15  
43.   Reetta Lassila RasTiimi  FIN  15:17:00   42:15  
45.   Hanna-Mari Siivonen Suunta Jyväskylä  FIN  15:04:00   42:18  
45.   Linda Ekonoja OK Botnia  FIN  15:17:00   42:18  
47.   Minna Saarinen Koovee  FIN  15:08:00   42:21  
48.   Jasmin Sundbäck IF Sibbo-Vargarna  FIN  15:07:00   42:39  
49.   Suvi Saarinen Suunta Jyväskylä  FIN  15:05:00   42:46  
50.   Ellu Munukka Tampereen Pyrintö  FIN  15:01:00   43:11  
51.   Sara Lax SK Pohjantähti  FIN  15:16:00   43:16  
52.   Heidi Smeds Närpes OK  FIN  15:23:00   43:25  
53.   Eveliina Hasu Kouvolan Suunnistajat  FIN  15:11:00   43:26  
54.   Roosa Lassila RasTiimi  FIN  15:13:00   43:42  
55.   Annemari Heikkinen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  15:06:00   43:48  
56.   Elisa Murtola Vehkalahden Veikot  FIN  15:37:00   43:49  
57.   Paula Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  15:19:00   43:57  
58.   Rafaela Ilmoni OK77  FIN  15:15:00   44:14  
59.   Emmi Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  15:12:00   44:54  
60.   Eija Meriläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:26:00   45:18  
61.   Carola Ray OK77  FIN  15:11:00   45:25  
62.   Vuokko Jurvakainen Suunta Jyväskylä  FIN  15:19:00   45:34  
63.   Kutsenina Liubov Turun Suunnistajat  RUS  15:01:00   46:31  
64.   Anneli Lövsund OK Botnia  FIN  15:03:00   47:12  
65.   Sanna Laakso Hiisirasti  FIN  15:13:00   47:17  
66.   Katja Vanhalakka Kouvolan Suunnistajat  FIN  15:33:00   47:18  
67.   Teresa Kollanen Rasti-Kurikka  FIN  15:22:00   47:50  
68.   Elina Grahn Närpes OK  FIN  15:17:00   47:57  
69.   Nelli Hietaoja Helsingin Suunnistajat  FIN  15:02:00   48:53  
70.   Sanna Pitkänen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  15:01:00   49:14  
71.   Vivian Lindholm OK77  FIN  15:18:00   49:39  
72.   Elina Alvoittu Vihtavuoren Pamaus  FIN  15:08:00   49:51  
73.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  15:10:00   50:12  
74.   Kirsi Salonen Asikkalan Raikas  FIN  15:10:00   50:14  
75.   Annelie Haka Närpes OK  FIN  15:09:00   51:14  
76.   Annamari Heikkilä Lynx  FIN  15:16:00   51:39  
77.   Elisa Tuomisto Kyrös-Rasti  FIN  15:03:00   53:00  
78.   Ann-Sofie Sundelin OK Botnia  FIN  15:21:00   53:01  
79.   Suvi Pelkonen Vehkalahden Veikot  FIN  15:07:00   53:42  
80.   Eija Ihanainen Saarijärven Pullistus  FIN  15:02:00   1:05:28  
   Tiina Kihlström Ähtärin Urheilijat  FIN  15:03:00   DNS  
   Marjo Koistinen Espoon Suunta  FIN  15:04:00   DNS  
   Hanna Aho Ähtärin Urheilijat  FIN  15:05:00   DNS  
   Marjo Saarenpää Lahden Taimi  FIN  15:06:00   DNS  
   Marjaana Andelin Lahden Taimi  FIN  15:06:00   DNS  
   Ramona Åkermarck-Mähönen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:08:00   DNS  
   Terhi Kauppila Helsingin Suunnistajat  FIN  15:09:00   DNS  
   Kristiina Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:14:00   DNS  
   Katja Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:14:00   DNS  
   Sanna Salmenoja MS Parma  FIN  15:15:00   DNS  
   Henna Salminen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:15:00   DNS  
   Jenni Sabel Hiisirasti  FIN  15:16:00   DNS  
   Mirja Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:18:00   DNS  
   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  15:18:00   DNS  
   Hilla Lamminpää Paimion Rasti  FIN  15:20:00   DNS  
   Anniina Niiranen Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:20:00   DNS  
   Matleena Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  15:20:00   DNS  
   Johanna Pensas-Maajärvi Lappeen Riento  FIN  15:22:00   DNS  
   Niina Männikkö Rajamäen Rykmentti  FIN  15:22:00   DNS  
   Saana Sivill Suunta Jyväskylä  FIN  15:23:00   DNS  
   Miia Karetjoki Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:24:00   DNS  
   Maija Ojanen Kangasala SK  FIN  15:26:00   DNS  
   Sari Suomalainen Leppävaaran Sisu  FIN  15:27:00   DNS  
   Henna Autio RasTiimi  FIN  15:27:00   DNS  
   Sari Vääränen Kouvolan Suunnistajat  FIN  15:28:00   DNS  
   Milla Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  15:28:00   DNF  
   Anna-Sofia Marila Tampereen Pyrintö  FIN  15:29:00   DNS  
   Mari Rintanen Kangasala SK  FIN  15:30:00   DNS  
   Sabina Bäck IF Femman  FIN  15:31:00   DNS  
   Caballero Alicia Cobo SK Pohjantähti  ESP  15:31:00   DQ  
   Hanna Sivén Ähtärin Urheilijat  FIN  15:33:00   DNS  
   Johanna Pietilä Paimion Rasti  FIN  15:35:00   DNS  
   Jaana Pietilä-Annala Kangasala SK  FIN  15:38:00   DNS  
   Matleena Fincke Angelniemen Ankkuri  FIN  15:38:00   DNS  
   Saana-Maria Rahko SK Pohjantähti  FIN  15:39:00   DNS  
   Mia Taini Koovee  FIN  15:41:00   DNS  
   Susanna Tervo MS Parma  FIN  15:41:00   DNS  
   Katja Mjösund MS Parma  FIN  15:43:00   DNS  
   Laura Palm Kangasala SK  FIN  15:44:00   DNS  
   Satu Tahvonen Paimion Rasti  FIN  15:44:00   DNS  
   Hanna Raitanen Rajamäen Rykmentti  FIN  15:45:00   DNS  
   Anne-Mari Leskinen Lynx  FIN  15:45:00   DNS  
   Paula Porkka Hiidenkiertäjät  FIN  15:45:00   DNS  
   Riina Rintamäki Pihkaniskat  FIN  15:46:00   DNS  
   Sanna Palomäki Lapuan Virkiä  FIN  15:47:00   DNS  
   Anni Heikkonen Rastikarhut  FIN  15:49:00   DNS  
   Reetta Lakanen Vehkalahden Veikot  FIN  15:50:00   DNS  
   Liisa Anttila Koovee  FIN  15:50:00   DNS  
   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  15:52:00   DNS  
   Sanna Paukkunen MS Parma  FIN  15:53:00   DNS  
   Outi Ojanen Kangasala SK  FIN  15:53:00   DNS  
   Venla Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  15:57:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English