SM-keskimatka (R1), 21.9.2013, Rasti E4, Äänekoski, Uurainen

D18K1

Smart Follow

        Starting time Finish
2,8 km
 
1.   Suvi Heittola Rasti-Kurikka  FIN  9:35:00   23:21  
2.   Aino Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  9:33:00   23:31  
3.   Essi Rautasalo Kalevan Rasti  FIN  9:31:00   24:13  
4.   Niina Hulkkonen Pihkaniskat  FIN  9:37:00   24:34  
5.   Venla Heikkilä Mäntsälän Urheilijat  FIN  9:32:00   24:51  
6.   Essi Hakala MS Parma  FIN  9:36:00   24:57  
7.   Pihla Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  9:34:00   25:03  
8.   Caroline Sandelin Närpes OK  FIN  9:17:00   25:10  
9.   Lilja Österman Turun Suunnistajat  FIN  9:25:00   25:12  
10.   Emilia Rantanen MS Parma  FIN  9:27:00   25:40  
11.   Caroline Holmgren IF Sibbo-Vargarna  FIN  9:05:00   25:46  
12.   Suvi Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  9:16:00   25:54  
13.   Amanda Uusitalo Koovee  FIN  9:24:00   26:30  
14.   Daria Korobeynik Hiisirasti  RUS  9:15:00   28:04  
15.   Maria Espo Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:28:00   28:24  
16.   Viivi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  9:30:00   28:37  
17.   Pia Isolähteenmäki Rastikarhut  FIN  9:13:00   29:09  
18.   Tiina Haapakoski Rastikarhut  FIN  9:23:00   29:55  
19.   Anna Kotkajuuri Kangasala SK  FIN  9:21:00   30:11  
20.   Milla Lohikainen Rastivarsat  FIN  9:18:00   30:16  
21.   Laura Sinisalo Mäntsälän Urheilijat  FIN  9:22:00   30:34  
22.   Ruut Kanko Koovee  FIN  9:08:00   31:29  
23.   Terhi Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  9:14:00   31:45  
24.   Petra Huttunen Koovee  FIN  9:07:00   31:47  
25.   Lotta Sandroos Rastikarhut  FIN  9:06:00   32:09  
26.   Pinja Hietanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:29:00   32:14  
27.   Anni Reiman Angelniemen Ankkuri  FIN  9:20:00   32:29  
28.   Noora Kurri Savon Rasti  FIN  9:09:00   32:57  
29.   Eeva Linnainmaa Kyrös-Rasti  FIN  9:02:00   34:59  
30.   Taru Ylikoski Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  9:10:00   35:43  
31.   Milla Kantanen Viitasaaren Suunta  FIN  9:03:00   36:07  
32.   Sofia Ervasti Kuusamon Erä-Veikot  FIN  9:01:00   37:43  
33.   Lilia Emaldynova Angelniemen Ankkuri  FIN  9:11:00   38:23  
34.   Enni Ahlfors Angelniemen Ankkuri  FIN  9:04:00   1:09:11  
   Roosa Hämäläinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:12:00   DQ  
   Eliisa Alatalo Tampereen Pyrintö  FIN  9:19:00   DNS  
   Laura Neuvonen Turun Suunnistajat  FIN  9:26:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English