SM-keskimatka R2, Iisu

H40K

Smart Follow

        Starting time Finish
3,2 km
 
1.   Mikko Hölsö Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:18:00   17:57  
2.   Mikael Donner OK77  FIN  10:17:00   19:08  
3.   Mikael Salo OK Orient  FIN  10:13:00   19:15  
4.   Hannu Niemelä Rasti-Hyry  FIN  10:11:00   20:20  
5.   Sören Nymalm Pargas IF  FIN  10:15:00   20:26  
6.   Esko Ylikangas Rasti-Kurikka  FIN  10:12:00   21:29  
7.   Tero Heikkilä Paimion Rasti  FIN  10:14:00   22:02  
8.   Ilpo Viippola Oulun Tarmo  FIN  10:07:00   22:13  
9.   Harri Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  10:04:00   22:16  
10.   Janne Kivilaakso Lynx  FIN  10:06:00   22:23  
11.   Jari Jokela Rasti-Nokia  FIN  10:05:00   22:24  
12.   Peter Johansson IF Brahe  FIN  9:49:00   22:40  
13.   Tapio Perttunen Vesaisen Pojat  FIN  10:02:00   22:49  
14.   Vesa Kankaanpää OK77  FIN  10:16:00   23:01  
15.   Kenneth Grankull IK Kronan  FIN  9:55:00   23:15  
16.   Harri Hytönen Rastivarsat  FIN  10:09:00   23:26  
17.   Hannu Holappa Vesaisen Pojat  FIN  9:59:00   23:27  
18.   Tomi Hankaniemi Vesaisen Pojat  FIN  9:53:00   23:46  
19.   Lasse Westerholm Vesaisen Pojat  FIN  9:47:00   23:51  
20.   Timo Kauppila Koovee  FIN  9:48:00   23:55  
21.   Harri Lammi Saloisten Reipas  FIN  9:52:00   24:14  
22.   Antti Rönnemaa Siilin Rasti  FIN  10:10:00   24:48  
23.   Juha-Matti Suominen Laitilan Jyske  FIN  9:56:00   25:29  
24.   Risto Karjalainen Liperin Taimi  FIN  9:50:00   25:40  
25.   Marko Kuusikko Saloisten Reipas  FIN  9:45:00   26:02  
26.   Sami Isoherranen Lynx  FIN  10:00:00   26:08  
27.   Veli-Matti Pulli Rastivarsat  FIN  10:01:00   27:10  
28.   Lasse Qvist Koskelankylän Riento  FIN  9:41:00   27:30  
29.   Tommy Joensuu IF Brahe  FIN  9:51:00   27:35  
30.   Tero Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  9:57:00   27:38  
31.   Janne Määttä Rasti-Hyry  FIN  9:58:00   27:48  
32.   Mika Tohmola Vesaisen Pojat  FIN  9:54:00   28:32  
33.   Tuomas Ronkainen Koskelankylän Riento  FIN  9:35:00   29:27  
34.   Janne Pihlajaniemi Vesaisen Pojat  FIN  9:43:00   29:45  
35.   Pekka Lång Kuopion Suunnistajat  FIN  9:34:00   30:47  
36.   Sami Kuntola Laihian Luja  FIN  9:40:00   31:05  
37.   Petri Ollonen Haukiputaan Heitto  FIN  9:31:00   31:35  
38.   Jani Leppäniemi Vetelin Urheilijat  FIN  9:37:00   32:58  
39.   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  10:03:00   33:10  
40.   Reko Rantamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  9:42:00   33:24  
41.   Ilkka Tanttinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:39:00   33:42  
42.   Marko Kela Oulun Reipas  FIN  9:33:00   34:11  
43.   Mika Veijovaara Vaasan Suunnistajat  FIN  9:30:00   34:21  
44.   Mika Jurvakainen Kiimingin Urheilijat  FIN  9:38:00   37:25  
45.   Esa Leppäniemi Vetelin Urheilijat  FIN  9:44:00   39:08  
46.   Tommi Sillanpää SK Pohjantähti  FIN  9:36:00   39:19  
47.   Marcus Lahtinen Alatornion Pirkat  FIN  9:32:00   56:33  
   Petri Rusanen Suunta Jyväskylä  FIN  9:46:00   DNS  
   Heikki Kettunen Vaajakosken Terä  FIN  10:08:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English