SM-keskimatka R2, Iisu

H40

Smart Follow

        Starting time Intermediate
2,2 km
Finish
4,8 km
 
1.   Sören Nymalm Pargas IF  FIN  15:36:00   13:26 (1)  28:29  
2.   Mikael Salo OK Orient  FIN  15:42:00   13:43 (3)  28:36  
3.   Esko Ylikangas Rasti-Kurikka  FIN  15:33:00   14:15 (5)  29:16  
4.   Mikko Hölsö Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  15:48:00   13:41 (2)  29:30  
5.   Hannu Niemelä Rasti-Hyry  FIN  15:39:00   14:37 (6)  30:10  
6.   Vesa Kankaanpää OK77  FIN  15:09:00   14:56 (7)  30:20  
7.   Ilpo Viippola Oulun Tarmo  FIN  15:27:00      31:44  
8.   Tero Heikkilä Paimion Rasti  FIN  15:30:00   17:35 (14)  32:16  
9.   Mikael Donner OK77  FIN  15:45:00   14:09 (4)  32:49  
10.   Tapio Perttunen Vesaisen Pojat  FIN  15:12:00   17:08 (12)  33:19  
11.   Jari Jokela Rasti-Nokia  FIN  15:18:00   16:21 (10)  33:50  
12.   Janne Kivilaakso Lynx  FIN  15:21:00      34:04  
13.   Kenneth Grankull IK Kronan  FIN  15:06:00   17:22 (13)  34:05  
14.   Antti Rönnemaa Siilin Rasti  FIN  14:45:00   16:20 (9)  34:30  
15.   Harri Hytönen Rastivarsat  FIN  15:03:00   15:56 (8)  34:56  
16.   Harri Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  15:24:00   19:49 (23)  36:01  
17.   Lasse Westerholm Vesaisen Pojat  FIN  14:54:00   18:33 (17)  36:18  
18.   Harri Lammi Saloisten Reipas  FIN  14:48:00   17:57 (16)  36:25  
19.   Mika Tohmola Vesaisen Pojat  FIN  14:15:00   17:41 (15)  36:32  
20.   Sami Isoherranen Lynx  FIN  14:33:00   16:51 (11)  37:20  
21.   Veli-Matti Pulli Rastivarsat  FIN  14:30:00   18:46 (19)  37:36  
22.   Janne Määttä Rasti-Hyry  FIN  14:18:00   18:39 (18)  38:00  
23.   Timo Kauppila Koovee  FIN  14:51:00   19:28 (21)  38:40  
24.   Tero Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  14:21:00   19:28 (21)  39:04  
25.   Tomi Hankaniemi Vesaisen Pojat  FIN  14:57:00   19:15 (20)  40:09  
26.   Hannu Holappa Vesaisen Pojat  FIN  15:00:00      40:24  
27.   Janne Pihlajaniemi Vesaisen Pojat  FIN  14:09:00   20:17 (24)  40:59  
28.   Risto Karjalainen Liperin Taimi  FIN  14:39:00   23:00 (27)  42:12  
29.   Juha-Matti Suominen Laitilan Jyske  FIN  14:42:00      42:24  
30.   Lasse Qvist Koskelankylän Riento  FIN  14:27:00   21:59 (26)  42:57  
31.   Tuomas Ronkainen Koskelankylän Riento  FIN  14:12:00   23:09 (28)  44:07  
32.   Jani Leppäniemi Vetelin Urheilijat  FIN  13:57:00   20:51 (25)  44:09  
33.   Mika Jurvakainen Kiimingin Urheilijat  FIN  13:39:00      45:11  
34.   Peter Johansson IF Brahe  FIN  15:15:00   28:51 (32)  45:17  
35.   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  13:54:00   23:09 (28)  46:28  
36.   Sami Kuntola Laihian Luja  FIN  14:03:00   27:27 (31)  47:28  
37.   Pekka Lång Kuopion Suunnistajat  FIN  14:06:00   23:42 (30)  48:17  
38.   Esa Leppäniemi Vetelin Urheilijat  FIN  13:36:00      48:38  
39.   Reko Rantamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  13:51:00      51:44  
40.   Marko Kuusikko Saloisten Reipas  FIN  14:36:00   31:48 (34)  52:56  
41.   Marko Kela Oulun Reipas  FIN  13:45:00   34:16 (35)  58:29  
42.   Ilkka Tanttinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:48:00   36:26 (37)  59:44  
43.   Petri Ollonen Haukiputaan Heitto  FIN  14:00:00   36:05 (36)  1:01:29  
44.   Marcus Lahtinen Alatornion Pirkat  FIN  13:30:00   30:56 (33)  1:01:47  
45.   Mika Veijovaara Vaasan Suunnistajat  FIN  13:42:00   36:50 (38)  1:06:55  
46.   Tommi Sillanpää SK Pohjantähti  FIN  13:33:00   46:07 (39)  1:09:24  
   Tommy Joensuu IF Brahe  FIN  14:24:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English