Baltic Junior Cup 2013, Finland - Individual/Henkilökohtainen

W16

Smart Follow

        Starting time Intermediate
4,9 km
Finish
5,4 km
 
1.   Julia Bonat Poland  POL  11:35:00   44:47 (1)  47:02  
2.   Ida-Marie Cederberg FSO  FIN  11:01:00   45:00 (2)  47:13  
3.   Elin Granstedt Småland  SWE  11:21:00   46:17 (3)  48:29  
4.   Ellen Myrskog FSO  FIN  11:13:00   46:24 (4)  48:55  
5.   Amy Nymalm FSO  FIN  11:25:00   46:40 (5)  49:17  
6.   Sanna Fasth Småland  SWE  11:55:00   47:58 (6)  50:09  
7.   Elizabete Blumentale Latvia  LAT  11:19:00   48:19 (7)  50:34  
8.   Janina Donner FSO  FIN  11:45:00   49:11 (8)  51:40  
9.   Jenny Bredfelt South Sweden  SWE  11:05:00   49:12 (9)  52:49  
10.   Emily Raudkepp Estonia  EST  11:43:00   51:12 (10)  53:47  
11.   Julia Hed South Sweden  SWE  11:47:00   51:56 (11)  54:22  
12.   Sophia Björnlinger Småland  SWE  11:41:00   52:06 (12)  54:23  
13.   Gabriella Bergander Småland  SWE  11:15:00   52:13 (13)  54:33  
14.   Karoliina Martikainen FSO  FIN  11:37:00   52:23 (14)  54:55  
15.   Diäna Marta Ruka Latvia  LAT  11:07:00   53:14 (15)  56:26  
16.   Viktorija Gedgaudaite Lithuania  LTU  11:51:00   54:43 (16)  56:53  
17.   Matilda Arborelius South Sweden  SWE  11:59:00   55:13 (17)  57:18  
18.   Doris Kudre Estonia  EST  12:01:00   56:46 (21)  58:56  
19.   Karolina Sakalauskaite Lithuania  LTU  11:23:00   56:33 (19)  59:01  
20.   Deimante Motiejunaite Lithuania  LTU  11:57:00   56:33 (19)  59:02  
21.   Myrra Carlsson South Sweden  SWE  11:17:00   55:55 (18)  59:04  
22.   Agne Juodagalvyte Lithuania  LTU  11:29:00   56:52 (22)  59:18  
23.   Amelia Skalberg Småland  SWE  11:03:00   57:17 (23)  1:00:42  
24.   Kaste Rutkauskaite Lithuania  LTU  11:09:00   58:15 (24)  1:00:43  
25.   Anete Cama Latvia  LAT  11:31:00   59:55 (25)  1:02:18  
26.   Liina Vesilind Estonia  EST  11:39:00   1:00:08 (26)  1:02:49  
27.   Ragne Reimann Estonia  EST  11:33:00   1:00:33 (27)  1:03:10  
28.   Alina Kramarenko Estonia  EST  11:11:00   1:00:35 (28)  1:03:54  
29.   Austra Zuaevica Latvia  LAT  11:49:00   1:03:32 (29)  1:06:32  
30.   Wilma Persson South Sweden  SWE  11:27:00   1:07:03 (30)  1:09:53  
31.   Zelma Lapina Latvia  LAT  11:53:00   1:17:49 (31)  1:21:26  
| Form of the results:
Suomi Svenska English