Baltic Junior Cup 2013, Finland - Individual/Henkilökohtainen

W16

Split times

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-9 9-Finish Result  
1   Julia Bonat
Poland
1:49 (10)
10:50 (1)
9:01 (1)
11:32 (2)
42 (23)
26:22 (2)
14:50 (4)
28:23 (2)
2:01 (9)
36:17 (1)
7:54 (2)
40:41 (1)
4:24 (20)
44:45 (1)
4:04 (19)
46:19 (1)
1:34 (9)
47:02 (1)
43 (7)
47:02  Julia Bonat
2   Ida-Marie Cederberg
FSO
1:32 (1)
10:54 (2)
9:22 (2)
11:31 (1)
37 (14)
27:22 (4)
15:51 (11)
29:43 (3)
2:21 (11)
-
-
41:18 (2)
-
45:00 (2)
3:42 (11)
46:32 (2)
1:32 (7)
47:13 (2)
41 (2)
47:13  Ida-Marie Cederberg
3   Elin Granstedt
Småland
1:52 (14)
14:01 (14)
12:09 (16)
14:38 (16)
37 (14)
29:19 (8)
14:41 (3)
31:16 (7)
1:57 (7)
39:03 (3)
7:47 (1)
42:51 (4)
3:48 (10)
46:16 (3)
3:25 (6)
47:47 (3)
1:31 (6)
48:29 (3)
42 (5)
48:29  Elin Granstedt
4   Ellen Myrskog
FSO
1:58 (19)
11:31 (3)
9:33 (3)
12:05 (3)
34 (7)
26:17 (1)
14:12 (2)
27:55 (1)
1:38 (2)
39:29 (4)
11:34 (26)
43:08 (5)
3:39 (2)
46:24 (4)
3:16 (5)
48:14 (4)
1:50 (20)
48:55 (4)
41 (2)
48:55  Ellen Myrskog
5   Amy Nymalm
FSO
1:40 (2)
12:12 (4)
10:32 (5)
12:46 (4)
34 (7)
28:50 (6)
16:04 (13)
30:39 (4)
1:49 (5)
38:49 (2)
8:10 (6)
42:50 (3)
4:01 (13)
46:39 (5)
3:49 (13)
48:33 (5)
1:54 (21)
49:17 (5)
44 (13)
49:17  Amy Nymalm
6   Sanna Fasth
Småland
2:42 (28)
13:31 (9)
10:49 (6)
14:02 (9)
31 (4)
27:10 (3)
13:08 (1)
32:52 (8)
5:42 (28)
41:16 (8)
8:24 (7)
45:02 (8)
3:46 (7)
47:57 (6)
2:55 (1)
49:24 (6)
1:27 (4)
50:09 (6)
45 (14)
50:09  Sanna Fasth
7   Elizabete Blumentale
Latvia
1:56 (17)
14:02 (15)
12:06 (15)
14:36 (15)
34 (7)
31:15 (14)
16:39 (16)
33:15 (9)
2:00 (8)
41:11 (7)
7:56 (3)
44:53 (7)
3:42 (3)
48:18 (7)
3:25 (6)
49:51 (7)
1:33 (8)
50:34 (7)
43 (7)
50:34  Elizabete Blumentale
8   Janina Donner
FSO
2:02 (21)
13:33 (11)
11:31 (12)
14:04 (10)
31 (4)
29:31 (9)
15:27 (7)
33:22 (10)
3:51 (22)
42:14 (9)
8:52 (11)
46:01 (10)
3:47 (9)
49:11 (8)
3:10 (4)
50:54 (8)
1:43 (14)
51:40 (8)
46 (16)
51:40  Janina Donner
9   Jenny Bredfelt
South Sweden
1:52 (14)
12:51 (7)
10:59 (8)
13:30 (7)
39 (20)
29:12 (7)
15:42 (10)
31:02 (5)
1:50 (6)
39:44 (5)
8:42 (9)
45:04 (9)
5:20 (28)
49:12 (9)
4:08 (20)
52:00 (9)
2:48 (31)
52:49 (9)
49 (25)
52:49  Jenny Bredfelt
10   Emily Raudkepp
Estonia
6:05 (31)
17:27 (30)
11:22 (10)
18:10 (30)
43 (24)
33:12 (19)
15:02 (6)
36:20 (18)
3:08 (15)
44:20 (13)
8:00 (4)
48:03 (12)
3:43 (4)
51:12 (10)
3:09 (3)
52:57 (10)
1:45 (17)
53:47 (10)
50 (26)
53:47  Emily Raudkepp
11   Julia Hed
South Sweden
1:50 (11)
13:31 (9)
11:41 (13)
14:06 (11)
35 (11)
31:20 (15)
17:14 (20)
34:47 (15)
3:27 (18)
44:06 (11)
9:19 (14)
47:58 (11)
3:52 (12)
51:56 (11)
3:58 (18)
53:40 (12)
1:44 (15)
54:22 (11)
42 (5)
54:22  Julia Hed
12   Sophia Björnlinger
Småland
2:24 (26)
16:19 (24)
13:55 (25)
16:49 (23)
30 (2)
34:56 (23)
18:07 (23)
36:42 (20)
1:46 (4)
44:48 (14)
8:06 (5)
48:32 (15)
3:44 (5)
52:05 (12)
3:33 (9)
53:31 (11)
1:26 (3)
54:23 (12)
52 (29)
54:23  Sophia Björnlinger
13   Gabriella Bergander
Småland
1:48 (9)
13:44 (13)
11:56 (14)
14:14 (12)
30 (2)
29:46 (10)
15:32 (9)
35:34 (17)
5:48 (29)
44:14 (12)
8:40 (8)
48:24 (14)
4:10 (15)
52:13 (13)
3:49 (13)
53:50 (13)
1:37 (11)
54:33 (13)
43 (7)
54:33  Gabriella Bergander
14   Karoliina Martikainen
FSO
1:52 (14)
13:19 (8)
11:27 (11)
13:57 (8)
38 (16)
30:44 (12)
16:47 (18)
34:08 (14)
3:24 (17)
43:15 (10)
9:07 (12)
48:40 (16)
5:25 (29)
52:22 (14)
3:42 (11)
54:08 (14)
1:46 (18)
54:55 (14)
47 (20)
54:55  Karoliina Martikainen
15   Diäna Marta Ruka
Latvia
1:50 (11)
14:49 (19)
12:59 (21)
15:20 (19)
31 (4)
30:51 (13)
15:31 (8)
33:44 (13)
2:53 (13)
44:56 (16)
11:12 (25)
49:02 (17)
4:06 (14)
53:14 (15)
4:12 (23)
55:40 (15)
2:26 (27)
56:26 (15)
46 (16)
56:26  Diäna Marta Ruka
16   Viktorija Gedgaudaite
Lithuania
3:09 (29)
13:38 (12)
10:29 (4)
14:28 (13)
50 (29)
30:35 (11)
16:07 (14)
33:33 (11)
2:58 (14)
46:51 (17)
13:18 (28)
51:11 (18)
4:20 (19)
54:43 (16)
3:32 (8)
56:08 (16)
1:25 (2)
56:53 (16)
45 (14)
56:53  Viktorija Gedgaudaite
17   Matilda Arborelius
South Sweden
1:50 (11)
16:23 (25)
14:33 (28)
17:06 (24)
43 (24)
33:47 (20)
16:41 (17)
38:12 (23)
4:25 (25)
48:19 (20)
10:07 (19)
52:08 (21)
3:49 (11)
55:13 (17)
3:05 (2)
56:35 (17)
1:22 (1)
57:18 (17)
43 (7)
57:18  Matilda Arborelius
18   Doris Kudre
Estonia
1:42 (5)
14:39 (18)
12:57 (20)
15:17 (18)
38 (16)
36:58 (28)
21:41 (29)
39:16 (24)
2:18 (10)
48:34 (21)
9:18 (13)
52:18 (22)
3:44 (5)
56:46 (21)
4:28 (24)
58:15 (19)
1:29 (5)
58:56 (18)
41 (2)
58:56  Doris Kudre
19   Karolina Sakalauskaite
Lithuania
2:03 (22)
14:13 (17)
12:10 (17)
14:49 (17)
36 (12)
32:53 (18)
18:04 (22)
36:40 (19)
3:47 (21)
47:28 (18)
10:48 (23)
52:01 (20)
4:33 (23)
56:31 (19)
4:30 (26)
58:11 (18)
1:40 (12)
59:01 (19)
50 (26)
59:01  Karolina Sakalauskaite
20   Deimante Motiejunaite
Lithuania
1:44 (7)
12:37 (5)
10:53 (7)
13:20 (6)
43 (24)
28:20 (5)
15:00 (5)
31:08 (6)
2:48 (12)
39:53 (6)
8:45 (10)
44:07 (6)
4:14 (17)
56:33 (20)
12:26 (30)
58:22 (21)
1:49 (19)
59:02 (20)
40 (1)
59:02  Deimante Motiejunaite
21   Myrra Carlsson
South Sweden
2:35 (27)
15:09 (21)
12:34 (19)
15:54 (21)
45 (28)
32:16 (17)
16:22 (15)
37:12 (21)
4:56 (26)
47:28 (18)
10:16 (20)
51:57 (19)
4:29 (21)
55:54 (18)
3:57 (16)
58:17 (20)
2:23 (26)
59:04 (21)
47 (20)
59:04  Myrra Carlsson
22   Agne Juodagalvyte
Lithuania
1:43 (6)
14:03 (16)
12:20 (18)
14:29 (14)
26 (1)
33:56 (21)
19:27 (27)
35:29 (16)
1:33 (1)
44:55 (15)
9:26 (15)
48:21 (13)
3:26 (1)
56:51 (22)
8:30 (29)
58:35 (22)
1:44 (15)
59:18 (22)
43 (7)
59:18  Agne Juodagalvyte
23   Amelia Skalberg
Småland
3:25 (30)
17:03 (28)
13:38 (23)
17:41 (26)
38 (16)
34:40 (22)
16:59 (19)
37:49 (22)
3:09 (16)
49:34 (23)
11:45 (27)
53:20 (23)
3:46 (7)
57:17 (23)
3:57 (16)
59:48 (23)
2:31 (28)
1:00:42 (23)
54 (30)
1:00:42  Amelia Skalberg
24   Kaste Rutkauskaite
Lithuania
1:40 (2)
12:44 (6)
11:04 (9)
13:18 (5)
34 (7)
35:23 (25)
22:05 (30)
39:43 (26)
4:20 (24)
50:26 (25)
10:43 (22)
54:37 (25)
4:11 (16)
58:15 (24)
3:38 (10)
59:55 (24)
1:40 (12)
1:00:43 (24)
48 (22)
1:00:43  Kaste Rutkauskaite
25   Anete Cama
Latvia
2:08 (23)
15:07 (20)
12:59 (21)
15:47 (20)
40 (22)
31:48 (16)
16:01 (12)
33:33 (11)
1:45 (3)
50:51 (26)
17:18 (30)
56:07 (27)
5:16 (27)
59:56 (25)
3:49 (13)
1:01:32 (25)
1:36 (10)
1:02:18 (25)
46 (16)
1:02:18  Anete Cama
26   Liina Vesilind
Estonia
1:45 (8)
16:08 (23)
14:23 (26)
16:46 (22)
38 (16)
35:36 (26)
18:50 (25)
39:28 (25)
3:52 (23)
49:19 (22)
9:51 (17)
53:57 (24)
4:38 (24)
1:00:07 (26)
6:10 (28)
1:02:01 (26)
1:54 (21)
1:02:49 (26)
48 (22)
1:02:49  Liina Vesilind
27   Ragne Reimann
Estonia
2:17 (24)
15:56 (22)
13:39 (24)
17:41 (26)
1:45 (31)
37:01 (29)
19:20 (26)
40:39 (28)
3:38 (19)
51:36 (27)
10:57 (24)
56:21 (28)
4:45 (25)
1:00:32 (27)
4:11 (22)
1:02:27 (27)
1:55 (23)
1:03:10 (27)
43 (7)
1:03:10  Ragne Reimann
28   Alina Kramarenko
Estonia
1:57 (18)
17:23 (29)
15:26 (30)
17:59 (29)
36 (12)
35:14 (24)
17:15 (21)
40:23 (27)
5:09 (27)
50:12 (24)
9:49 (16)
54:44 (26)
4:32 (22)
1:00:35 (28)
5:51 (27)
1:03:08 (28)
2:33 (29)
1:03:54 (28)
46 (16)
1:03:54  Alina Kramarenko
29   Austra Zuaevica
Latvia
1:41 (4)
16:53 (27)
15:12 (29)
17:57 (28)
1:04 (30)
36:34 (27)
18:37 (24)
43:21 (29)
6:47 (31)
54:01 (28)
10:40 (21)
59:03 (29)
5:02 (26)
1:03:32 (29)
4:29 (25)
1:05:44 (29)
2:12 (25)
1:06:32 (29)
48 (22)
1:06:32  Austra Zuaevica
30   Wilma Persson
South Sweden
2:23 (25)
20:29 (31)
18:06 (31)
21:08 (31)
39 (20)
42:04 (31)
20:56 (28)
48:32 (31)
6:28 (30)
58:34 (30)
10:02 (18)
1:02:53 (31)
4:19 (18)
1:07:02 (30)
4:09 (21)
1:09:02 (30)
2:00 (24)
1:09:53 (30)
51 (28)
1:09:53  Wilma Persson
31   Zelma Lapina
Latvia
2:01 (20)
16:32 (26)
14:31 (27)
17:16 (25)
44 (27)
40:01 (30)
22:45 (31)
43:41 (30)
3:40 (20)
57:02 (29)
13:21 (29)
1:02:40 (30)
5:38 (30)
1:17:48 (31)
15:08 (31)
1:20:30 (31)
2:42 (30)
1:21:26 (31)
56 (31)
1:21:26  Zelma Lapina
| Form of the results:
Suomi Svenska English