SM-keskimatka R2, 15.9.2012

H40K2

Smart Follow

        Starting time Finish
3,5 km
 
1.   Mikael Donner OK77  FIN  10:30:00   22:01  
2.   Jouni Mähönen Tampereen Pyrintö  FIN  10:28:00   22:56  
3.   Janne Märkälä Tampereen Pyrintö  FIN  10:24:00   23:14  
4.   Mikael Boström Lynx  FIN  10:23:00   23:26  
5.   Esko Ylikangas Rasti-Kurikka  FIN  10:26:00   23:44  
6.   Heikki Kettunen Vaajakosken Terä  FIN  10:27:00   23:45  
7.   Timo Sivill Vaajakosken Terä  FIN  10:29:00   23:54  
8.   Juha Pietiläinen Rasti E4  FIN  10:21:00   24:38  
9.   Antti Rönnemaa Siilin Rasti  FIN  10:17:00   24:45  
9.   Vesa Hakkarainen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:25:00   24:45  
11.   Matti Vainionpää Rasti-Kurikka  FIN  10:22:00   25:09  
12.   Manne Suominen Delta  FIN  10:19:00   25:14  
13.   Mika Tohmola Vesaisen Pojat  FIN  9:58:00   25:24  
14.   Marko Ojala Ulvilan Ura  FIN  10:16:00   25:37  
15.   Sami Kivilaakso Lynx  FIN  10:15:00   25:48  
16.   Tomi Kurhinen Rastivarsat  FIN  10:04:00   26:03  
17.   Kimmo Liljeström Helsingin Suunnistajat  FIN  10:07:00   26:08  
18.   Antero Pulli Rajamäen Rykmentti  FIN  10:20:00   26:25  
19.   Rauno Autio Karkki-Rasti  FIN  9:57:00   26:42  
20.   Petri Heliö Koovee  FIN  9:33:00   26:58  
21.   Mika Malinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:06:00   27:08  
22.   Juha-Matti Suominen Laitilan Jyske  FIN  10:02:00   27:09  
23.   Jarmo Mauriala Koovee  FIN  10:08:00   27:23  
24.   Tommy Joensuu IF Brahe  FIN  9:50:00   27:52  
25.   Hannu Hiltula Pudasjärven Urheilijat  FIN  9:59:00   28:08  
25.   Mika Numminen Urjalan Urheilijat  FIN  10:13:00   28:08  
27.   Marko Haapakangas Valkeakosken Haka  FIN  9:32:00   28:12  
28.   Sami Isoherranen OK77  FIN  10:03:00   28:18  
29.   Mikko Kärkkäinen Lammin Säkiä  FIN  9:45:00   28:48  
30.   Sami Mönttinen Rasti E4  FIN  10:11:00   29:15  
31.   Harri Tuliniemi Lappeen Riento  FIN  10:14:00   30:15  
32.   Tommi Haakana Tarpian Suunta  FIN  9:43:00   30:58  
33.   Jari Lepo Valkeakosken Haka  FIN  9:31:00   31:04  
34.   Tapio Perttunen Vesaisen Pojat  FIN  10:10:00   31:06  
35.   Jyrki Haikonen Ulvilan Ura  FIN  10:00:00   31:17  
36.   Sakari Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:09:00   31:20  
37.   Jari Kleemola Perttelin Peikot  FIN  9:54:00   31:31  
38.   Jarmo Aho Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  9:46:00   31:57  
39.   Risto Karjalainen Liperin Taimi  FIN  9:39:00   31:58  
40.   Timo Suuriniemi Hauhon Sisu  FIN  9:42:00   32:02  
41.   Tero Salonen Hauhon Sisu  FIN  10:05:00   32:10  
42.   Vesa Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  9:52:00   33:49  
43.   Tarmo Kokko Tarpian Suunta  FIN  9:38:00   35:16  
44.   Toni Venäläinen Valkeakosken Haka  FIN  9:44:00   35:27  
45.   Sami Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  9:37:00   36:35  
46.   Esa Leppäniemi Vetelin Urheilijat  FIN  9:53:00   36:49  
47.   Ilpo Pietiläinen SK Pohjantähti  FIN  9:36:00   37:28  
48.   Jussi Seppälä Lauttakylän Luja  FIN  9:40:00   37:57  
49.   Matti Hakamäki Suunta Jyväskylä  FIN  9:35:00   40:03  
50.   Marko Kujanpää Alajärven Ankkurit  FIN  9:56:00   40:35  
51.   Tommi Maasilta Rastivarsat  FIN  9:55:00   41:33  
52.   Jari Sundqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:48:00   42:28  
53.   Olli Lehtonen Korven Honka  FIN  9:34:00   43:57  
   Veli-Matti Rytkönen Espoon Suunta  FIN  9:41:00   DQ  
   Mika Näpänkangas Suunta Jyväskylä  FIN  9:47:00   DNS  
   Hannu Holappa Vesaisen Pojat  FIN  9:49:00   DQ  
   Petri Rusanen Suunta Jyväskylä  FIN  9:51:00   DNS  
   Harri Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien  FIN  10:01:00   DNS  
   Roope Kuusisto Suunta-Sepot  FIN  10:12:00   DNS  
   Mika Tervala Rastivarsat  FIN  10:18:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English