SM-keskimatka R2, 15.9.2012

H40K1

Smart Follow

        Starting time Finish
3,5 km
 
1.   Mikko Hölsö Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:30:00   21:02  
2.   Jari Laitamäki Delta  FIN  10:19:00   22:14  
3.   Tero Heikkilä Paimion Rasti  FIN  10:29:00   22:28  
4.   Mikael Salo OK Orient  FIN  10:28:00   23:11  
5.   Esa Orava Rastivarsat  FIN  10:18:00   23:22  
6.   Sören Nymalm Pargas IF  FIN  10:21:00   23:38  
7.   Antti Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:26:00   23:57  
8.   Hannu Niemelä Rasti-Hyry  FIN  10:03:00   24:13  
9.   Marko Loukkalahti Delta  FIN  10:24:00   24:22  
10.   Janne Kallioniemi Rasti-Lukko  FIN  10:17:00   24:38  
11.   Marko Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:23:00   24:42  
12.   Petri Moisio Saarijärven Pullistus  FIN  10:20:00   24:57  
13.   Mika Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  10:16:00   25:26  
14.   Samuli Kyyrönen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:08:00   25:36  
15.   Asmo Vuorenpää Laitilan Jyske  FIN  10:25:00   25:43  
16.   Raimo Turtinen Saarijärven Pullistus  FIN  9:33:00   25:51  
17.   Markus Kaukonen Espoon Suunta  FIN  10:11:00   26:22  
18.   Janne Kivilaakso Lynx  FIN  10:07:00   26:41  
19.   Antti Turkki Olavin Rasti  FIN  10:14:00   27:08  
20.   Jyrki Nieminen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:09:00   27:25  
21.   Jari Jokela Kyrös-Rasti  FIN  10:13:00   27:44  
22.   Juha-Pekka Larmala Espoon Suunta  FIN  10:06:00   28:07  
23.   Peter Johansson IF Brahe  FIN  9:48:00   28:17  
24.   Ari Hiiri Hauhon Sisu  FIN  9:58:00   28:18  
25.   Jukka Havento Karkki-Rasti  FIN  9:55:00   29:07  
26.   Lasse Westerholm Vesaisen Pojat  FIN  9:47:00   29:15  
27.   Tomi Hankaniemi Vesaisen Pojat  FIN  9:53:00   29:16  
28.   Jukka Jokela Nivalan Urheilijat  FIN  9:57:00   29:22  
29.   Pekka Myllykoski Suunta Jyväskylä  FIN  9:54:00   29:52  
30.   Timo Reinikka Vaasan Suunnistajat  FIN  10:04:00   30:11  
31.   Tero Lehtonen Suomusjärven Sisu  FIN  9:52:00   30:15  
32.   Tero Kuosmanen Rasti-Hyry  FIN  10:10:00   30:19  
33.   Mika Kantola Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:02:00   30:59  
34.   Timo Tähtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:05:00   31:26  
35.   Tuomas Kivelä Raisu Lumous  FIN  9:46:00   31:51  
36.   Samuli Toivanen Delta  FIN  9:56:00   32:38  
37.   Tommy Haglund IF Brahe  FIN  9:50:00   32:53  
38.   Sami Karvonen Saloisten Reipas  FIN  9:51:00   32:55  
39.   Janne Pihlajaniemi Vesaisen Pojat  FIN  9:38:00   33:02  
40.   Marko Kuusikko Saloisten Reipas  FIN  9:44:00   33:42  
41.   Ilkka Tanttinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:42:00   34:19  
42.   Henrik Palmen Espoon Suunta  FIN  9:45:00   35:25  
43.   Orvo Moisio Turun Suunnistajat  FIN  9:41:00   35:33  
44.   Hannu Kohvakka Kangasniemen Kalske  FIN  9:37:00   36:33  
45.   Pasi Turunen Nastolan Terä  FIN  9:32:00   41:30  
46.   Tuomo Isokangas Alajärven Ankkurit  FIN  9:36:00   45:52  
47.   Raimo Järvenpää Iisu  FIN  9:31:00   46:43  
48.   Pauli Forma Delta  FIN  9:39:00   50:07  
   Jyri Paavola Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  9:34:00   DQ  
   Patrik Engström Pargas IF  FIN  9:35:00   DNS  
   Petri Kajarinne Keuruun Kisailijat  FIN  9:40:00   DNS  
   Jarkko Puranen Koovee  FIN  9:43:00   DNS  
   Johan Päivike RastiPiikkiö  FIN  9:49:00   DNS  
   Terho Lahtinen Espoon Suunta  FIN  9:59:00   DNS  
   Juha Tilli Lynx  FIN  10:00:00   DNS  
   Pasi Pohjola Lynx  FIN  10:01:00   DNS  
   Mika Loukkalahti Espoon Suunta  FIN  10:12:00   DNS  
   Harri Hytönen Delta  FIN  10:15:00   DNS  
   Petri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:22:00   DNF  
   Jukka Erkkilä Rajamäen Rykmentti  FIN  10:27:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English