Suunnistuksen SM-sprint Kaarinan Piikkiössä 5.6.2011, karsinta

H55K

Smart Follow

        Starting time Finish
1.80 km
 
1.   Hannu Kurppa SKVuoksi    10:23:00   12:15  
2.   Peter Kronholm Brahe    10:07:00   12:57  
3.   Anssi Juutilainen SKVuoksi    9:34:00   13:05  
4.   Arhi Tervo ONMKY    9:59:00   13:15  
5.   Rauli Helkkula TuMe    10:11:00   13:18  
6.   Ilkka Saarimäki AngA    10:22:00   13:26  
7.   Jukka-Pekka Rantio HauSi    10:20:00   13:32  
8.   Simo Valtanen HinnYr    10:18:00   13:34  
9.   Tapio Tikkanen LamSä    10:04:00   13:37  
10.   Kaj Bäckman Orient    10:05:00   13:41  
11.   Risto Kallio AngA    10:06:00   13:58  
12.   Risto Höglund ORa    9:55:00   14:08  
13.   John Laukka RaVa    9:31:00   14:15  
14.   Teuvo Töyrylä VeVe    10:24:00   14:16  
15.   Markku Pietikäinen JoKu    10:10:00   14:17  
16.   Jouko Malinen HS    10:14:00   14:19  
17.   Seppo Keltamäki YSR    10:16:00   14:20  
18.   Esa Saarela KoS    9:54:00   14:23  
19.   Lasse Laaksonen SuSi    9:33:00   14:29  
20.   Lassi Kurittu S-JKL    10:00:00   14:31  
21.   Kai Antell KeU    10:03:00   14:36  
22.   Asko Korpijärvi KannUra    9:53:00   14:48  
23.   Pekka Valkonen Kalske    9:57:00   15:01  
24.   Bror Andersson PIF    9:49:00   15:11  
25.   Jarmo Lehto VeVe    10:13:00   15:16  
26.   Matti Kotilainen LS-37    10:15:00   15:23  
27.   Keijo Hintukainen TuS    9:35:00   15:24  
27.   Jukka Nyystilä LaihLu    10:02:00   15:24  
29.   Timo Ahlroth TurSa    9:56:00   15:26  
30.   Vesa Tervo RR    10:21:00   15:37  
31.   Martti Leppälä HlS    9:46:00   15:41  
32.   Ari Kartaslammi KyRa    9:45:00   15:59  
33.   Pekka Pulkkinen JoKu    10:12:00   16:00  
34.   Hannu Kuivala TuS    9:41:00   16:02  
35.   Jarmo Vainio HlS    9:48:00   16:12  
36.   Jorma Matilainen S-JKL    9:47:00   16:29  
37.   Juha Kuivala TuS    9:40:00   16:38  
38.   Keijo Tarvonen Kalske    9:32:00   16:40  
39.   Markku Hyvönen RasPi    9:44:00   17:00  
40.   Ari Nurminen VaHa    9:52:00   17:09  
41.   Tapio Halme AngA    10:08:00   17:18  
42.   Hannu Ahlqvist Raus    9:51:00   17:22  
43.   Matti Jokinen TuVi    10:09:00   17:25  
44.   Pekka Vanne HirvHe    9:36:00   17:43  
45.   Tapio Jyväsjärvi Eräp    9:43:00   18:04  
46.   Heikki Hulkkonen Pihkan    10:01:00   18:08  
47.   Jouni Moisander Delta    9:42:00   19:05  
48.   Hannu Nieminen JRV    9:39:00   19:38  
49.   Timo Glad Jyry    9:38:00   19:48  
50.   Arto Jokinen HlS    9:58:00   21:18  
51.   Raimo Antikainen VetU    9:37:00   24:53  
   Pekka Liukkala HauSi    9:30:00   DQ  
   Kari Virtanen PelPo    9:50:00   DNS  
   Matti Hautala ONMKY    10:17:00   DNS  
   Risto Airaksinen ONMKY    10:19:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English