SM-pitkämatka R2 Laviassa, karsinta 3.9.2011

H50K1

Smart Follow

        Starting time Intermediate
4,1 km
Intermediate
4,2 km
Finish
4,4 km
 
1.   Mikko Heinämäki Tampereen Pyrintö    12:32:00         31:42  
2.   Ari Anjala Tampereen Pyrintö    13:02:00         32:14  
3.   Timo Asikainen Hiisirasti    12:59:00         32:38  
4.   Hannu Heiskanen Sonkajärven Pahka    12:44:00         33:02  
5.   Ari Enroth Rajamäen Rykmentti    12:56:00         34:20  
6.   Markku Mäkelä Rastikarhut    12:41:00         34:40  
7.   Tapio Mannila Rastikarhut    12:29:00         34:46  
8.   Pekka Ahonen Tampereen Pyrintö    12:47:00         34:51  
9.   Arto Virtala Laitilan Jyske    12:23:00         35:00  
10.   Aimo Aalto Rasti-Nokia    11:56:00         35:07  
11.   Heikki Viinikainen Hirvensalon Heitto    12:17:00         35:31  
12.   Jyrki Routsi Hiisirasti    12:50:00         35:49  
13.   Heikki Pajuoja Helsingin Suunnistajat    12:11:00         36:27  
14.   Markku Hämäläinen Rastivarsat    12:53:00         36:32  
15.   Stefan Lillandt OK Kristina    12:02:00         36:48  
16.   Risto Vairinen Kontiolahden Urheilijat    12:35:00         36:50  
17.   Hannu Arki Turun Metsänkävijät    12:08:00         36:52  
18.   Jarmo Oikarinen Suunta Jyväskylä    12:38:00         39:00  
19.   Markku Laine Mäntsälän Urheilijat    12:05:00         39:21  
20.   Seppo Linjakumpu Kuusamon Erä-Veikot    11:29:00         40:40  
21.   Hannu Kosonen Olavin Rasti    11:50:00         41:03  
22.   Ilkka Ojapalo Rajamäen Rykmentti    11:59:00         41:58  
23.   Jouni Huttunen Rasti-Jyry    11:44:00         42:02  
24.   Antti Uotila Oriveden Ponnistus    11:35:00         42:19  
25.   Mauri Toppari Delta    11:41:00         42:20  
26.   Simo Uusikartano Turun Metsänkävijät    12:20:00         42:44  
27.   Hannu Myllärinen Joutsenon Kullervo    11:23:00         42:55  
28.   Kenneth Reinikka Hyvinkään Rasti    11:38:00         43:06  
29.   Hannu Koponen Säyneisen Salpa    11:20:00         43:16  
30.   Geza Molnar Lahden Suunnistajat-37    12:26:00         44:13  
31.   Jouni Pikkumäki Rasti-Kurikka    11:32:00         44:43  
32.   Tuomo Puustinen Pihkaniskat    11:47:00         45:54  
33.   Ossi Autio Hyvinkään Rasti    12:14:00         47:44  
34.   Hannu Kortetjärvi Pälkäneen Luja-Lukko    11:26:00         48:36  
35.   Kari Ylikoski Tampereen Pyrintö    11:17:00         49:30  
36.   Mikko Mäkitalo Kauhajoen Karhu    11:05:00         52:52  
37.   Pentti Nikodemus Lapin Veikot    11:08:00         54:33  
38.   Reima Piispanen Saloisten Reipas    11:11:00         55:00  
39.   Keijo Ruotsalainen Oulun Yliop.Urheiluseura    11:14:00         58:43  
40.   Eero Palomäki IF Femman    11:02:00         58:53  
   Raimo Joensuu Helsingin Suunnistajat    11:53:00         DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English