Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

H60A 1. day

Smart Follow

        Starting time Finish
5,8 km
 
1.   Kauko Pääkkölä LapVe  FIN  14:45:00   52:04  
2.   Taisto Kemppainen VaKa  FIN  14:13:00   52:16  
3.   Timo Juujärvi OH  FIN  13:19:00   55:12  
4.   Paavo Tahkola KEV  FIN  13:05:00   56:53  
5.   Ensio Lakanen VaajTe  FIN  14:11:00   57:14  
6.   Arto Seppänen EnonkU  FIN  13:57:00   57:58  
7.   Jussi Lavikainen KangSK  FIN  13:43:00   58:38  
8.   Hannu Kokkonen RasPi  FIN  14:03:00   58:54  
9.   Heikki Lassila PiTa  FIN  13:41:00   1:01:13  
10.   Pentti Hurskainen OulRe  FIN  14:43:00   1:01:53  
11.   Heikki Lahdenniemi SahKu  FIN  13:49:00   1:02:03  
12.   Seppo Määttä KemijU  FIN  14:35:00   1:02:35  
13.   Juhani Matilainen NilsNu  FIN  14:33:00   1:04:01  
14.   Pekka Schroderus SoJy  FIN  14:07:00   1:04:15  
15.   Henning Nynäs Brahe  FIN  13:27:00   1:04:31  
16.   Esko Tuohimaa ONMKY  FIN  13:13:00   1:05:06  
17.   Teuvo Pajukoski RaJu  FIN  14:01:00   1:05:21  
18.   Risto Jarva OrPo  FIN  14:27:00   1:06:43  
19.   Ahti Kinnula KEV  FIN  14:09:00   1:06:57  
20.   Matti Väänänen NilsNu  FIN  13:51:00   1:07:06  
21.   Lasse Kalliomaa LaihLu  FIN  14:25:00   1:08:46  
22.   Timo Turpeinen VaajTe  FIN  13:07:00   1:09:24  
23.   Pentti Niemelä LaihLu  FIN  13:23:00   1:10:10  
24.   Pauli Toropainen ONMKY  FIN  14:39:00   1:11:45  
25.   Kari Lietzen PIF  FIN  13:11:00   1:13:03  
26.   Eero Okkonen KaSu  FIN  13:29:00   1:13:36  
27.   Kauko Miettinen SuoVa  FIN  13:21:00   1:13:45  
28.   Ilkka Niemi EsSu  FIN  14:29:00   1:15:01  
29.   Hannu Okkonen RasPi  FIN  13:03:00   1:15:03  
30.   Hannu Sihvonen Kalske  FIN  13:31:00   1:15:35  
31.   Pertti Immanen OrPo  FIN  13:25:00   1:17:47  
32.   Harri Tolvanen Pihkan  FIN  14:41:00   1:20:02  
33.   Jarmo Huovinen PuolRy  FIN  13:15:00   1:20:46  
34.   Reijo Puurunen OuTa  FIN  13:33:00   1:22:21  
35.   Paavo Holappa TVV  FIN  13:47:00   1:22:51  
36.   Jouko Määttä PuolRy  FIN  14:17:00   1:26:14  
37.   Erkki Kari KajKu  FIN  13:45:00   1:30:25  
38.   Ernst Kläy OLGHuttwil  SUI  14:21:00   1:30:51  
39.   Pekka Lindqvist RaKaS  FIN  14:15:00   1:32:16  
40.   Urho Sivonen SalRe  FIN  14:37:00   1:43:03  
41.   Jorma Pellikka HS  FIN  13:17:00   1:49:30  
   Pentti Kauppinen EsSu  FIN  13:35:00   DNS  
   Pekka Puolakka SäynSa  FIN  13:53:00   DNS  
   Esko Virtanen Pihkan  FIN  13:55:00   DNS  
   Juhani Tarvainen PiTa  FIN  14:31:00   DNF  
   Sakari Liedes Iisu  FIN  14:47:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English