Koululiikuntaliiton suunnistusmestaruuskilpailut Viesti 27.8.2011

D

Situation in relay 2. leg Change-over 2,8 km

1FINMäntsälä 4 (257)32:26Arttu Nummela16:40
2FINKirkkonummi (239)+5:50Tuuli Heikkilä22:43
3FINMuurame (252)+5:55Veera Klemettinen21:06
4FINLieto (249)+6:16Konsta Piironen20:21
5FINJyväskylä 3 (233)+6:44Kaisa Klemettinen23:15
6FINPori (264)+6:56Liina Mikkola23:37
7FINYlöjärvi (282)+8:32Mikko Kemppi21:39
8FINMynämäki (253)+8:35Emilia Rantanen20:09
9FINMäntsälä (254)+8:57Hanna-Mari Saalo24:43
10FINTampere (275)+9:17Anni Haanpää26:09
11FINImatra (229)+9:57Atso Salopelto17:34
12FINSalo 2 (270)+10:22Jonna Juva22:21
13FINForssa (226)+11:48Aino-Maria Mänki22:57
14FINMäntsälä 5 (258)+12:30Tuomo Niskanen20:36
15FINImatra 2 (230)+13:33Joose Lindroos21:08
16FINNurmijärvi (260)+14:10Krista Lahtinen22:32
17FINLapinlahti (247)+14:57Anni Tanskanen28:47
18FINRaisio-Turku-Naantali Y (265)+15:03Niklas Ekström24:56
19FINTurku (277)+15:18Siiri Koskinen27:16
20FINSalo (269)+16:17Teemu Anttila26:26
21Kotka-Parkano (261)+16:57Milja Pohjonen33:46
22FINSodankylä (274)+17:12Oskari Jokikokko27:36
23FINKangasniemi (236)+17:15Pietu Heiskanen28:25
24FINKokkola (241)+18:28Åman Mathilda31:48
25FINSiilinjärvi (273)+18:35Emmi Oksanen35:21
26FINJyväskylä (231)+18:55Konsta Sipiläinen35:53
27FINMäntsälä 2 (255)+19:07Iida Aronen29:41
28FINSastamala (272)+19:36Atte Isolähteenmäki27:36
29FINRauma 4 (266)+20:29Juuso Kaihtela36:04
30FINNastola (259)+22:32Iiro Kuusela33:11
31FINLavia (248)+22:36Emilia Riitaoja27:08
32FINTurku (278)+22:36Rantala Jenna33:28
33FINPaimio (262)+23:00Topias Arola34:30
34FINAsikkala (283)+23:01Heta Niemi33:54
35FINAlavus (225)+23:23Enni Haapalainen28:31
36FINVaasa (281)+24:16Emma Muhonen35:14
37FINKirkkonummi 2 (240)+25:00Emma Kivilaakso35:07
38FINUusikaarlepyy (280)+25:56Rebecca Ek31:22
39FINKokkola 3 (243)+28:19Lillhonga Leander28:28
40FINKokkola 2 (242)+29:30Rönnqvist Andre36:50
41FINMäntsälä 3 (256)+30:25Karoliina Kärkkäinen39:01
42FINKangasala (235)+32:31Ahonen Noora35:42
43FINPello (263)+33:38Anni Pantsar38:56
44FINAsikkala 2 (284)+35:04Aada Lehtinen50:26
45FINJämsä (234)+35:49Tanja Heinjoki30:55
46FINIi (228)+41:04Johanna Juntunen39:26
47FINKuopio (245)+43:25Mikael Saksman51:19
48FINSalo 3 (271)+58:26Aino Reiman1:03:24
49FINMustasaari (251)+1:01:23Anna Friman54:51
50FINLaihia (246)+1:26:54Aino Alasaari50:48
FINTuusula (279)DQSaara Korhonen(23:58)
FINMuhos (250)DQSara Niva(23:25)
| Form of the results:
Suomi Svenska English