Koululiikuntaliiton suunnistusmestaruuskilpailut Viesti 27.8.2011

C

Situation in relay 1. leg Change-over 4,0 km

1FINTampere (207)23:35Elias Kuukka23:35
2FINHämeenlinna (168)+1:12Vili Virkki24:47
3FINTampere 2 (208)+1:25Kalle Onnela25:00
4FINMikkeli (188)+1:32Ihalainen Jesse25:07
5FINMustasaari (193)+1:34Patrick Kronberg25:09
6FINVörå (219)+1:38Niclas Portin25:13
7FINLappeenranta 2 (186)+1:44Markus Hakkarainen25:19
8FINHelsinki 3 (160)+1:58Eero Saleva25:33
9FINLappeenranta (185)+2:00Osku Lyytikäinen25:35
10FINPori (197)+2:13Aki Saari25:48
11FINHelsinki (158)+2:40Luukas Valtonen26:15
12FINTampere-Lempäälä 3 (209)+2:43Heikki Virekunnas26:18
13FINMikkeli 2 (189)+2:53Lipsanen Jeremias26:28
14FINKangasala (172)+2:56Lasse-Pekka Lahti26:31
15FINImatra (169)+3:11Henri Similä26:46
16FINOrimattila (221)+3:37Tatu Leirimaa27:12
17FINPello (195)+3:37Jyri Uusitalo27:12
18FINKangasniemi (173)+5:41Markus Sippo29:16
19FINSeinäjoki 2 (206)+5:45Marko Viitamäki29:20
20FINTurku / Aurajoki (216)+5:47Antti Rousku29:22
21FINHelsinki 2 (159)+6:10Jermu Kujanpää29:45
22FINMikkeli 3 (190)+6:24Salomaa Antti-Ville29:59
23FINPori 2 (198)+6:25Jarkko Koivumäki30:00
24FINTampere 4 (210)+6:25Markus Arvola30:00
25FINLapua (187)+6:34Hanna Lehto30:09
26Orimattila-Lahti (151)+6:34Olli Liikkanen30:09
27FINHamina (152)+6:35Aleksi Koskiaho30:10
28FINKuopio (180)+6:38Emilia Mänttäri30:13
29FINPedersören kunta (194)+6:41Christoffer Melin30:16
30FINTampere 5 (211)+6:46Samuli Koskinen30:21
31FINHankasalmi (153)+6:49Oona Valkonen30:24
32FINHelsinki 5 (162)+7:00Ilona Lehtinen30:35
33FINSalo (203)+7:17Emma Laakkio30:52
34Oulunsalo-Kempele-Joensuu (222)+7:25Eveliina Kosla31:00
35FINAlajärvi (150)+7:39Juho Latvala31:14
36FINSeinäjoki (205)+7:44Sampo Pasanen31:19
37FINTurku / Aurajoki 2 (217)+8:01Emmi Haavisto31:36
38FINKauhava (174)+8:04Helena Hakala31:39
39FINTampere 7 (213)+10:01Väinö Lintula33:36
40FINSalo 2 (204)+11:08Toni Vuorinen(espoo)34:43
41FINSaarijärvi (202)+11:09Kulmala Teemu34:44
42FINHelsinki 4 (161)+11:31Maaret Turunen35:06
43FINTampere 6 (212)+11:32Essi Jalanto35:07
44FINJoensuu (170)+11:43Rautasalo Essi35:18
45FINHankasalmi 5 (157)+12:01Taru Ylikoski35:36
46FINVörå 2 (220)+12:17Elin Nylund35:52
47FINHankasalmi 2 (154)+12:18Anna Kerkkonen35:53
48FINTurku / Aurajoki 3 (218)+12:42Essi Hakala36:17
49FINHankasalmi 3 (155)+13:12Viivi Valkonen36:47
50FINKurikka (182)+13:39Janne Puntila37:14
51FINKokkola (176)+13:55Rantala Paavo37:30
52FINTampere 9 (215)+14:02Timo Moisander37:37
53FINKokkola 2 (177)+14:16Ylikangas Tiia37:51
54FINHollola / Lahti Y (166)+14:17Siiri Lepola37:52
55FINKuusamo (184)+14:34Severi Aikio38:09
56FINRovaniemi (200)+15:00Suvi Oikarinen38:35
57FINHankasalmi 4 (156)+15:05Noora Kurri38:40
58FINJyväskylä (171)+18:58Minna Närhi42:33
59FINHelsinki 7 (164)+19:07Sirkku Minkkinen42:42
60FINKurikka 2 (183)+19:23Veera Koski-Säntti42:58
61FINHelsinki 8 (165)+19:25Alisa Raitanen43:00
62FINHelsinki 6 (163)+29:07Elina Lammi52:42
63FINKouvola 2 (179)+30:55Roosa Pekkalin54:30
64FINHyvinkää-Tuusula (167)+35:02Rasmus Gustafsson58:37
65FINRauma (199)+35:35Jaki Verhonen59:10
66FINMikkeli 4 (191)+35:59Marttinen Sanni59:34
67FINMikkeli-Ristiina 5 (192)+36:00Pulkkinen Iita59:35
68FINRovaniemi 2 (201)+36:21Veera Kauppila59:56
69FINKouvola (178)+36:45Matti Rajala1:00:20
70FINKauhava 2 (175)+37:33Miika Porre1:01:08
71FINPello 2 (196)+39:56Marke Joona1:03:31
72FINTampere 8 (214)+41:43Liisa Lahti1:05:18
FINKuopio 2 (181)DNFAnni Lavi(41:42)
| Form of the results:
Suomi Svenska English