Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H16A 1. day

Smart Follow

        Starting time Finish
2,3 km
 
1.   Valerii Bondarenko Peterhof  RUS  13:33:00   23:44  
2.   Casper Linnaila OK Orient    13:37:00   25:22  
3.   Ilya Kudryavtsev KUZMOLOVO-110%  RUS  12:21:00   26:21  
4.   Kostya Serebryanitskiy KUZMOLOVO-110%  RUS  13:09:00   27:16  
5.   Ilya Kasatkin Orienta-Kyncevo  RUS  13:29:00   27:30  
6.   Alexey Buzov Vesta  RUS  12:15:00   28:25  
7.   Alexander Zaslonkin Northern Wind  RUS  12:29:00   28:46  
8.   Maxim Prosyan Peterhof  RUS  12:25:00   29:08  
9.   Erno Kähkönen Helsingin Suunnistajat    13:13:00   31:02  
10.   Caj Snickars Solf IK    13:15:00   33:18  
11.   Kirill Slame Moscow  RUS  12:33:00   33:28  
12.   Riku Kerkola Suomusjärven Sisu    12:59:00   33:39  
13.   Lassi Heikkinen Helsingin Suunnistajat    12:09:00   33:51  
14.   Artur Kulagin Helsingin Suunnistajat    12:47:00   33:56  
15.   Adam Mihaczi Tipo TKE Budapest  HUN  13:35:00   34:08  
16.   Sergey Adeev Orienta-Kyncevo  RUS  12:23:00   34:57  
17.   Iliya Didenko Polar Star  RUS  12:45:00   37:23  
18.   Valentin Koziavin OK AKFA  RUS  12:05:00   38:03  
19.   Sergey Lunkin Orienta-Kyncevo  RUS  12:55:00   38:35  
20.   Ismo Voutilainen Karjaan Ura    12:07:00   38:58  
21.   Aapo Häkkinen Saarijärven Pullistus    13:27:00   39:13  
22.   Eero Kuusela Kankaanpään Suunnistajat    12:51:00   39:15  
23.   Juho Lehto Riihimäen Suunnistajat    13:05:00   40:38  
24.   Alexander Shakhunov Kalinka  RUS  13:31:00   41:09  
25.   Anton Nozdrachev Lytkarino  RUS  12:39:00   44:51  
26.   Nikita Rodnov JUVENTA  RUS  12:17:00   45:55  
27.   Maxim Nikolaev Peterhof  RUS  12:57:00   46:53  
28.   Atte Jurvakainen Suunta Jyväskylä    12:13:00   47:31  
29.   Pekka Jylhä Kokkolan Suunnistajat    13:03:00   48:48  
30.   Vladimir Musin OK AKFA  RUS  12:43:00   49:22  
31.   Simo Vaittinen Someron Esa    12:03:00   51:42  
32.   Kjell Daehnn MTK Bad Harzburg  GER  13:41:00   52:11  
33.   Oskari Kuusisto MS Parma    12:37:00   53:16  
34.   Anton Zhilin RUS  RUS  13:17:00   54:42  
35.   Ivan Maslov Belie Nochi  RUS  12:27:00   56:40  
36.   Aleksandr Bubnov Lytkarino  RUS  13:25:00   59:21  
37.   Mikael Mandell IF Femman    13:39:00   1:03:05  
38.   Egor Shein JUVENTA  RUS  13:01:00   1:07:52  
   Toni Anttila Suomusjärven Sisu    12:11:00   DNS  
   Ilmari Ikäheimo Espoon Suunta    12:31:00   DNS  
   Konstantin Lebedev Kalinka  RUS  12:41:00   DNS  
   Aleksandr Bektashev O-Sestrore  RUS  12:49:00   DNS  
   Denis Pominov OK AKFA  RUS  13:11:00   DQ  
   Maxim Pershin Northern Wind  RUS  13:19:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English