SM-pitkämatka R1 4.9.2010, karsinnat

H18K1

Smart Follow

        Starting time Intermediate
5,3 km
Finish
6,6 km
 
1.   Toni Saari Lapuan Virkiä    12:35:00   32:40 (1)  40:53  
2.   Sami Hämäläinen MS Parma    12:37:00   33:03 (2)  41:13  
3.   Matti Saari Turun Suunnistajat    12:25:00   33:37 (3)  42:07  
4.   Jesse Laukkarinen Rajamäen Rykmentti    12:33:00   34:39 (5)  42:52  
5.   Tero Linnainmaa Ikaalisten Nouseva-Voima    12:13:00   34:33 (4)  44:11  
6.   Joel Sågfors OK Botnia    12:03:00   36:23 (8)  44:49  
7.   Antti-Pekka Leskinen Lynx    12:29:00   35:18 (6)  44:50  
8.   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti    12:45:00      45:21  
9.   Juho Matikainen Kuusankosken Urheiluseura    11:03:00   36:16 (7)  45:29  
10.   Tobias Henriksson Pargas IF    12:07:00   36:39 (9)  45:51  
11.   Tommi Reponen Paimion Rasti    12:19:00   36:53 (13)  45:53  
12.   Mikko Huhtinen Turun Suunnistajat    12:41:00   36:51 (12)  46:03  
13.   Erik Haajanen OK Raseborg    12:21:00   37:16 (15)  46:12  
13.   Miika Arvola Koovee    12:31:00   36:43 (10)  46:12  
15.   Pyry Huhtanen Koovee    12:09:00   36:49 (11)  46:14  
16.   Janne Nieminen Paimion Rasti    12:27:00   37:57 (17)  47:05  
17.   Antti Honkimaa Espoon Suunta    12:23:00   38:39 (18)  47:19  
18.   Otto Simosas OK Orient    12:43:00   37:20 (16)  47:25  
19.   Fredrik Blomster IF Sibbo-Vargarna    11:43:00   39:33 (20)  48:47  
20.   Eran Segal Koovee    11:01:00   37:11 (14)  49:08  
21.   Markku Elo Laitilan Jyske    12:05:00   40:43 (22)  49:33  
22.   Kare Kaskinen Ulvilan Ura    12:15:00   39:15 (19)  49:42  
23.   Kalle Onnela Koovee    11:55:00   40:58 (23)  49:57  
24.   Jussi Parkkinen SK Pohjantähti    12:17:00   40:11 (21)  50:26  
25.   Rene Post Hiisirasti    11:41:00   41:39 (26)  50:50  
26.   Otso Seppälä Rajamäen Rykmentti    12:01:00   41:51 (27)  51:02  
26.   Martti Siikaluoma Vehkalahden Veikot    12:39:00   41:16 (25)  51:02  
28.   Max Mikander OK Orient    12:11:00   41:11 (24)  51:46  
29.   Ville Paldan Koovee    11:45:00   42:38 (30)  52:31  
30.   Niklas Ahti Espoon Suunta    11:59:00   42:16 (28)  52:51  
31.   Miika Laine Kymin Suunnistajat    11:51:00   42:23 (29)  53:18  
32.   Roope Koskinen Hiisirasti    11:53:00   43:25 (31)  53:25  
33.   Riku Siren Kyrös-Rasti    11:37:00   44:33 (32)  54:43  
34.   Roy Wickholm OK Raseborg    11:39:00   44:37 (33)  54:58  
35.   Henri Kontoniemi Tampereen Pyrintö    11:19:00   45:55 (34)  56:56  
36.   Jussi Kivelä Tampereen Pyrintö    11:27:00   48:17 (37)  58:20  
37.   Janne Matikainen Rastiketut    11:23:00   49:20 (39)  58:24  
38.   Aleksi Anttila Rastivarsat    11:17:00   47:51 (35)  58:36  
39.   Simo Villanen SK Vuoksi    11:35:00   47:51 (35)  58:48  
40.   Marcus von Schoultz OK Orient    11:49:00   48:58 (38)  58:57  
41.   Mats Ahlnäs IF Femman    11:09:00   52:18 (40)  1:02:43  
42.   Juha Vartiainen Oriveden Ponnistus    11:29:00   53:22 (42)  1:03:00  
43.   Sami Mänty Hirvensalon Heitto    11:13:00   52:23 (41)  1:03:11  
44.   Janne Nyberg OK Raseborg    11:11:00   54:08 (43)  1:05:02  
45.   Olli-Petteri Hirvonen Rastivarsat    11:21:00   56:18 (44)  1:07:10  
46.   Joakim Höstman Malax IF    11:33:00   57:03 (45)  1:12:21  
   Markus Stolze Tampereen Pyrintö    11:05:00      DNS  
   Mathias Mattsson Pargas IF    11:07:00      DNS  
   Tommi Leirimaa Rastivarsat    11:15:00      DNS  
   Eero Kahila Tampereen Pyrintö    11:25:00      DNS  
   Tomi Koskela Angelniemen Ankkuri    11:31:00      DNS  
   Kalle Kokkila Espoon Suunta    11:47:00      DNS  
   Teemu Pajunen Navi    11:57:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English